Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Moja tak nie rusza glowka caly czas tylko tak normalnie co jakiś czas zmienia strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Moj tak robił ta głowa, rzucał i wlasnie przez to tez sie wybudzal ale juz mu przeszło. Moze poprostu wyrósł z tego. Muusia mężowi chyba kupie grę na xboxa. Nie lubię jak gra ale niech ma coś dla siebie, pozwolę mu po świętach pograć, to sie odstresuje od pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musia przykro mi to mówić ale ty chyba nie jesteś do końca normalna... albo lekko uposledzona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s ty chyba nie znasz sie na ludziach albo jesteś lekko upośledzona :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesli juz gościu tak lubisz oceniać incognito :P to podaj jakies argumenty które za tym przemawiają:P ale chyba jesteś zwyklym kafeteryjnym trollem który chce tylko macic niepotrzebnie i psuć na temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Dostałam okresu. Dzieciaki dały dziś pospać. Córka obudziła się 7.30 dałam jej butlę i jak jadła to mi się jeszcze usnęło. No i obudziłam się ponad godzinę później jak Kacper się obudził. Córka włączyła sobie telewizor i się bawiła, zdjęła mokrego pampersa i wysikała się do nocniczka. No w szoku jestem bo do tej pory bała się nocnika. Kacperek główkę przekręca ale tak normalnie. Dzisiaj bardzo dużo gadał. Dziewczyny olewajcie gościa skoro komentuje a podpisać się boi. Muusia z jakiego miesiąca jest twój syn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga moj syn jest z kwietnia 2014. Jestem juz zka bo on jeszcze nie spi!. Pierwszy raz tak dlugo nie spi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia dobrze to określiłaś! Kafeteryjny troll! Daj sobie człowieku spokój, najlepiej chyba nie zwracać uwagi. Mi sie coś stało w poetę, boli i nie mogę na nią stanąć, wczoraj jeszcze jako tako ale dzisiaj w nocy nie mogłam wstać do synka, mam nadzieje ze rano sie rozchodzić. Muszę się jak najszybciej do ortopedy umówić bo juz mi sie tak kiedyś zdażyło ale myslalam ze moze gdzieś sie uderzyłam, a jednak nie. Aga moj wczoraj tez miał dzien to gadania. Najwiecej gluzy jak sie go zostawi i leży sam :) a nie jak sie do niego mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba masz Monia racje . Trzeba go ignorować. Mój syn wczoraj usnął po 23. Juz cierpliwość tracilam i zaczelam stosować technike superniani Hamerykanskiej:D Tylko moze za Malo spokojna przy niej bylam ale zadzialala:D Moja dzis o 4:30 obudzila sie na mleko! Pierwszy raz tak chyba:) No to jak najszybciej do ortopedy! Bo to nie ma żartów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Moj ma przeważnie pobudkę na mleko o 4:30, dzisiaj tez ale noc była niespokojna. Ostatnio juz tak ładnie spał a dzis sie bardzo czesto przebudzal i wędrował po całym łóżeczku, tak sie kręcił ze sie odkrywał i raz był przy jednych szczebelkach a raz przy deugich Muusia a Ty co kupujesz mężowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jakas bluzke. Kuedys tez mu grę kupiłam na pd4 ale ani gry sni kasy nie mialam bo na oszusta trafilam:/ Na szczęście juz na razie nie gra bo tez tego nie lubiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Moj tez nie gra bo nie ma kiedy i jak jest wolny czas a on by grał zamiast z synem być to wie ze to by sie awantura skończyło wiec myśle ze gra i przyzwolenie na kilka wolnych wieczorów go ucieszy :) Wczoraj byłam w sklepie na większych zakupach bo mamy dzis gości na obiad i normalnie sie przeraziłam ile ludzi, dobrze ze prezenty zamawiałam przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia co zaś za gości masz? I co na obiad robisz? Ja dzis będę miala mlidsza sis z mężem.i małym i może moja mama z nimi przyjedzie ale nie wiem o ktorej:/ wiec nie wiem czy bez jeść obiad u nas... Planuje robic bitki woliwe. Rosol jyz się gotuje. Tez z siostra chyba wybiorę sie na Male zakupy bo mysze dokupic dwa prezenty mikolajkowe. Nie wiem co teściowi kupic. Tesciowej dam książkę i pościel na imieniny. Mamie noze kremy. Tacie rez pościel i nie wiem co jednemu szwagrowi i siostrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Szwagrom kupiłam T-shirty takie ze śmiesznymi świątecznymi wzorami w housie . Do mnie rodzice przyjechali. A na obiad dewolaje :) kupiłam juz dzisiaj choinkę, ciekawe czy wytrzyma do swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Dziewczyny czy któraś z Was ma doświadczenie z lezaczkiem babybjorn?szukam opini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie w koncu nie dotarli bo siostra zle sie czuje. Bylam na zakupach i kupiłam pare prezentów. Slidycze , papiery i torby n prezenty. Ale na to wszystko kasy idzie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Ja mam leżak Kinder krafta. Srednio zadowolona jestem bo maly nie chce za bardzo w nim leżeć. Spasował mu staruszek po siostrze, w ktorym zrobil juz dziury od wierzgania nogami. A ja od dwóch dni w domu siedzę i nosa za drzwi nie wystawiłam. Teraz właśnie ciasto wstawiłam. Czas prezentów nam przed sobą:( A maly nadal przeziębiony. Ale gorzej nie jest. Jutro do lekarza idziemy. Bardzo lubi sie przekrecac na brzuch. Do tego stopnia ze nie mozna mu pieluchy zmienic bo się przekreca. Monia a jak u Was z leżeniem na brzuchu. Pamiętam ze pisalas ze maly nie lubi tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSOwa my tez ostatnio nie wychodzimy, zamowilam kombinezon przez internet i czekam az przyjdzie. Z tym lezeniem na brzuchu jest trochę lepiej bo maly ladnie się juz trzyma, nie gibie się tak na rozne strony tylko podpiera rączkami i wysoko podnosi glowe. No ale polezy maksymalnie 10 minut i potem juz nie chce. A ile Tymek lezy na brzuchu dziennie? ile dzieci powinny lezec?pewnie jak najwiecej w ogole w szoku jestem ze Twoj maly sie przewraca juz z plecow na brzuch, zawsze mi się to trudniejsze wydawalo. No ale jednak jest 2 tygodnie starszy, to duzo dla takiego dziecka, zobaczymy jak to u nas będzie. Muuusia no nie dosc ze idzie mnostwo kasy to jeszcze ile czasu czlowiek marnuje. A ten lezaczek babybjorn to taki bez bajerow bo taki z melodyjka i co sam się buja mamy juz w domu ale niedlugo maly z niego wyrosnie, bo to tylko dla dzieci ktore nie siedza. ten babybjorn nie ma zadnych melodyjek itd, jest mega prosty ale sluzy az do 2 roku i super się sklada, ze moglibysmy go zabierac ze soba jak np jedziemy na kilka dni do rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSOwa a Tymek mial goraczke przy tym przeziebieniu czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Nie miał gorączki tylko ten dźwięk oskrzelowy przy placzu i kichaniu. Kilka razy zakaslal ale może to przez zachłyśnięcie sie palcami. Bo wklada tak głęboko ze czasem zwymiotuje. Minia moze spróbuje z małym takiej zabawy : Gdy leży na plecach to chwyc go za rączki i bujaj na lewo i prawo. Oczywiście nie ciagnij za nie do siebie tylko te raczki maja byc przy klatce małego a ty całym jego ciałem bujasz na prawo i lewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
ja mysle ze on ma jeszcze czas zeby sie z plecow na brzuch przewrocic :) narazie przewraca sie z brzucha na plecy a Tymka to jak polozysz na brzuchu to on tak lezy? w sensie ze sam sie zabawi i troche polezy?bo moj na plecach tak ale na brzuchu to nie ma mowy, musimy przy nim byc i zabawiac, sam się na brzuchu nie bawi, ale duzo osob mowi ze to przychodzi z czasem, ze pozniej dzieci zaczynaja to lubic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę już tu kilka "ataków" na muusię i z jednej strony przykro mi to czytać, a z drugiej nie mogę się nie zgodzić:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola1982
Dziewczyny czy możecie polecić mi jakąś dobrą nianie elektroniczną? Szukam dobrej koniecznie z kamerka. Będę wdzięczna za wasze rady. I poszukuje jeszcze lozeczka turystycznego ale takiego które bardzo szybko i prosto się składa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa mój nawet we wózku ba brzuchu musial jwchac i z ta pielucha tak samo bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola1982
K.... Te kobity które tu wszystko i wszystkich krytykują i wylewaja hej na fajne dziewczyny które od czasu ciąży sobie o wszystkim piszą to mnie tak wk.... Ze szok.... Zakompleksione dziewy które nawet zmyslonym nickiem nie potrafią się podpisać tylko występują jako anonimowy 'gosc ' !!!! wora ze dwora jak wam się forum nie podoba!!!!!!!!! Anonimowi nieudacznicy zyciowi.... Dziewczyny olewajcie tych gości, w ogóle nie odpowiadajcie na ich głupie zarzuty - jakby ich nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×