Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Ja mojej malej tez juz kupuje na 74,chociaz te na 68 tez jej jeszcze zakladam.Ale rzeczywiscie widac ze body sa juz na styk,bo tak sie ciagna pod szyja jak sie je zapnie i ma cale gole pod szyja.A niektore rzeczy miala na sobie ze 2 razy.Ale te nasze maluszki szybko rosna :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodowa zalezy jaki smoczek masz bo ja mam no 0-7 m by Ale ogólnie co trzy mce powinno sie wymieniać na nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Muusia syn ma ten torbiel? Ja mam smoczek z wyprawki szpitalnej z Nuka i na pewno nie jest najmniejszy rozmiarowo bo kupiłam taki sam w aptece i myślałam ze rozmiarowo będzie taki sam a jest mniejszy. U nas nocka ok. Mleko przespaliśmy i bylo o 6tej. Ja jutro idę z małym na szczepienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa miało byc! Ten słownik zmienił. My sprzedaliśmy syna teściowej. Ma tam spac a jeszcze tam nigdy na noc nie został. Moja po 4h od pobudki w koncu usnela. Dzis mam dla niej znowu marchewkę a jutro ugotuje jej brokula. Troche posprzatamy z mężem a on pitem na ryby chce jechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
I jak dziewczyny Wasze dzieci reagują na rozszerzanie diety? Chętnie jedzą? Muusia ja mam prezent dla małego, to sierpniowa pytała o prezenty. Wlasnie sie boje tego szczepienia na Rota bo u nas ostatnio nie było po nim duzo kup ale małego bolał brzuch A wlasnie chciałam wam napisac ze mały ju 2 tyg jest po zmianie mleka i jest wszystko dobrze, nic mu nie jest. Nie ma żadnych objawów alergicznych i brzuszek tez ok. Dzisiaj szczepienie a przy okazji ważenie wiec trzymajcie kciuki zeby waga poszła w górę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile wasz dzieci maja drzemek w dzien? Bo mojej malej wypadają dwie tylko:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik900
U mnie to rożnie z tymi drzemkami ale przeważnie 3. Dziewczyny mały wazy 6060!! :) ale sie cieszę! Przytył pół kilo w dwa tygodnie i wcale nie zwiększyłam mu porcji tylko to po tym mleku, widocznie nie przybierał na pepti. Lekarka mówi ze to nie ma znaczenia ze nie ma chudego mleka no ale jak widać efekty mówią same za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Hej Muusia nic wczesniej nie pisalas ze mala ma torbiel albo mi umknęło. Monia fajnie ze maly przybrał na wadze. Nie będziesz sie juz tak martwić. Ja dzis w pracy bylam bo ta moja zastepczyni juz tam świruje z końcem roku i początkiem nowego i smsy i Tel nie wystarcza i musiałam jechac. Duzo ma obowiązków i nie wie czy da rade i zastanawia sie tez czy nie odejść. A my jutro na szczepienie. Dobrej nocki wam życzę . A ja ostatnio chodzę troche wczesniej spać ale się nie wysypiam. Czym pozniej sie kladlam tym bylam bardziej wyspana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa Ty to masz dobre serce do tej pracy i ludzi! Ja tez sie nie wysypiam bo mimo ze mały dzis jadł dopiero o 6 i teoretycznie przespał noc to mnie budzi każde jego stękniecie wiec wstaje i zaglądam. Ciekawe jaka dzisiaj nas noc czeka bo mały juz raz obudził sie z głośnym krzykiem, nie wiem czy mu sie szczepienie przypomniało czy go boli brzuch po tych Rota. Zawsze jak jest intensywny dzien to tak reaguje Pediatra kazała go dzis połozyc na brzegu i powiedziała ze trzyma głowę jak 6 miesięczne dziecko wiec bardzo sie ucieszyłam. Sprawdziła wyniki i te enzynofilw dalej sa podwyższone wiec twierdzi ze mały moze mieć alergie ale kazała podawać bebilon ha skoro nie ma żadnej reakcji. Byłam dzisiaj juz chyba na ostatnich zakupach przed świetami, resztę spożywki zamówię w Tesco zeby przywieźli. Kupiłam ten sukienkę na święta, taka co troche ukrywa brzuch. Zła jestem na siebie ze tak sie zapuściłam i ze po porodzie miałam mniejszy brzuch niż teraz. Od nowego roku muszę sie ostro za siebie wziąć bo naprawdę nie wyglądam dobrze a obiecałam sobie ze nie będę zaniedbana matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia ja tez przymierzałam dzis kilka kiecek ale żadnej nie kupilam. Właśnie ten brzuch mnie dobija. Musze w końcu isc na jakies fitnes albo silownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia to nieźle na wadze przybrał! Widocznie pepti mu nie sluzylo:/ Moja tyle w miesiąc przytyla ale może to dobrze ze nie wiecej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa bo dopiero terazno to pediatre zapytałam. Powiedz rzodowa o tym ze mieliście w rodzinie tego wirusa! Lepiej byc ostrożny. Jak bylam w szpitalu to przyjmowali taks natke z dzieckuem vo dziecko zaszczepila a mąż pare dni wcześnie twz mial jelutowke:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Przyszła dziś mata dla synia, tak średnio chciał leżeć, może dlatego że to coś nowego. Wzięłam się w końcu za siebie. Od tygodnia jestem na diecie, ćwiczę i wspomagam się thermline fast. Na efekty jeszcze za wcześnie ale czuję się o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia Twoja dobrze przybrała, dziecko w tym wieku tak powinno przybrać pół kilo na miesiąc. Moze moj nadrabia straty :) U nas dzis wcześnie karmienie bo mały jadł po 18. Noc raczej niespokojna, malutki popłakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga a vo to za mata? Ta interaktywna? Aga to brawo! Dużo chcesz zrzucić? .my juz po kupie i mleku. Jak to mleko pije to smoczek strasznie dociska do dolnych dziadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa mamusia
U mnie jakoś kiepsko od poniedziałku, mała ciężko zasypia w dzień, a jak już zaśnie to śpi góra godzinę! Denerwuję się czy coś jej nie dolega, wczoraj myślałam, że będzie już po staremu, więc wzięłam się za sprzątanie kuchni, wlazłam na drabinę żeby wytrzeć na szafkach, a ona w ryk i ani jej się śni spać:/ W efekcie robiłam tą kuchnię od 9:00 do 16:30 bo ciągle beczała, jęczała, stękała jak nie moja córa:( Dziś obudziła się o 4:15 i do 5:00 leżała bez płakania i gadała do motylków, ale jak zjadła to spać za bardzo nie chciała:O Za to jak już zasnęła to spała 1,5h tylko:O Mam nadzieję, że to nie znowu ucho!:( Od 7:00 zabawiałam ją jak mogłam żeby nie jęczała, zjadła i o dziwo o 9:15 zasnęła, ale pewnie do 10:00 tylko:( Nie wiem czemu jej się ostatnio takie jęczenie włączyło, leży niby się bawi, a za sekundę wydaje z siebie dźwięk jak stara skrzypiąca szafa:p Po szczepieniu na rota nic jej nie było, jestem w szoku bo spodziewałam się gorszych przebojów jak ostatnio, a tutaj ani kup więcej ani gazów, więc bardzo się cieszę. Pisałam wam, że tylko mam pomysł na prezent dla męża, znalazłam zegarek, który mi się spodobał, ale miałam problem czy na skórzanym czy na metalowym pasku, chciałam się nawet was poradzić, ale w końcu sama wybrałam, mam nadzieję, że mu się będzie podobał! Z rodzicami ustaliłam, że nie robimy sobie prezentów w tym roku z racji tego, że święta w tym roku będę inne niż zwykle, a prezenty dla teściów niech mąż kupuje jak chce, ja już się nie mam zamiaru zastanawiać na prezentami dla nich:/ Monia fajnie Twój maluch śpi ostatnio:) No i super, że przybrał wreszcie! Moja w ciągu ostatniego tygodnia przybrała 300g, jakoś nie widzę, że im dalej tym dziecko mniej przybiera:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
My juz po wizycie lekarskiej. Szczepienia nie bylo przez ta jelitowke. Lekarz kazał jeszcze sie obserwować. Do poniedzialku. Maly wazy 7200 i 67cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noooo!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Aga to gratuluje!! Trzymam kciuki u dołączę do Ciebie w styczniu, koniecznie! Widzę ze znowu jest problem z kolejna strona U nas kiepska noc, mały sie przebudzal, troche marudził, popłakiwał. OstTecznie wstał juz o 6 Muusia twojej poza częsta kupa niż nie jest po tym szczepieniu na Rota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie emocjonuje w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×