Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość RZSowa
Moj nadal spi. Mysle ze zalicza juz od razu pierwsza drzemkę, ktora mial zawsze dwie godziny po pobudce. Zreszta głód go nie obudzi bo jadl niedawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muusia ja też mam takie podejscie. Zawsze sobie myślę a co jeśli ja byłabym w podobnej sytuacji?wiadomo że wszystkim się nie pomoże,że często są to oszuści ale w przypadku oszustwa to problem ludzi którzy są nieuczciwe,to ich sumienie -ja w dobrej wierze zawsze chce pomóc i tego też uczę moje starsze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa no tez bym się martwiła ale może dopiero sie uczy. Moja od 5:45 spala moze 40 minut:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
nie ma co się wszędzie dopatrywac oszustow, ludzie maja naprawde tragedie. ja nie podpisuje się pod tym, ze wszystkim się nie pomoze, bo jak kazdy da choc na jakies dziecko zlotowke to sie uzbiera kwota na leki, rehabilitacje czy cos innego RZSowa jakbym slyszala siebie...ja ciagle tez się boje o malego, ciagle coś mi się wydaje nie tak. Moj normalnie chwyta zabawki, ale tej butli z mlekiem ostatnio tez nie chce trzymac, raczki ma wyzej i trzyma zacisniete piąstki. Zapytam o to dzisiaj neurologa to dam Ci znać. Na pewno jedna rzecz nie swiadczy o chorobie, nie przejmuj się. Do tej pory Tymek wszystko super szybko robil i dobrze się rozwija, ale niepokoj rozumiem. Mnie martwi ze jak trzymam dziecko w pionie, przodem do swiata to on ma pochylona bardzo glowke do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa dzieki za link do zyrafki. U nas ona sie niestety nie sprawdza, na pewno nie jest warta takich pieniedzy. nie odkrylam w niej nic nadzwyczajnego i moje dziecko tez jakos jej nie faworyzuje sposrod innych zabawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas żyrafka też się nie sprawdza.. Dziecko woli gryzak za 11zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika900 zaczęłaś jakąś dietę? Bo tak kojarzę że chciałaś troszkę schudnąć.. Ja przez to siedzenie w domu cały czas bym coś podjadała :/ Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
gosciu jem mniej i staram się zdrowiej, w tym tygodniu nawet mi wychodzi, w zeszlym bylo gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to super! Muszę się w końcu zmotywować! Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia super ze się zmobilizowałaś do zrzucenia zbędnej wagi. Ja jak siedzę w domu to tez z nudów caly czas cos przegryzam. Jak jestem na miescie i załatwiam jakies sprawy to potrafię nic nie jeść caly dzień. Tymek wstal dzis o 9.30! Teraz jest po pierwszej półgodzinnej drzemce. Poszlam dzis z cieka do przedszkola na te próbę do konkursu. Bo wczoraj dzwonila pani ze jesli bedzie się corka dobrze czuła to niech przyjdzie ma sama próbę. Nocka byla spokojna u córki, kaszel powoli mija wiec poszlysmy. A pani przedszkolanka na nasz widok "o nie potrzebnie przyszliśmy bo nie ma nikogo z grupy tanecznej wszyscy chorzy". No trafiło mnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Pisałyście cos kiedys o uderzaniu nogami o leżak i ogólnie o ruszaniu tymi nogami. Poniżej zdjęcie dziury jaką zrobił Tymko. Lezak co prawda leciwy bo juz corka w nim leżała ale dziury żadnej tam wczesniej nie było. https://naforum.zapodaj.net/c871bf9b1399.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
O zesz hahaha rzsowa nieżle musiał przebierać hahaha :) Zderówka dla córki i jak z inhalacjami? Monaka 900 tobie rownież zdrówka Ja miałam katar okrutny ale dość krótko 3 dni i maż też , psikaliśmy naokoło siebie a mały nic ufff. Myślę że bez sensu budzić dzieci na jedzenie. Moj je zupy co ja robię sama z eko marchwi, pietruszki, czasem seler ziemniak, burak tez juz raz dalam malutki i miksuje i lyzeczka masla i to wcina az milo a ostatnio otworzylam sloiczek z rybą i nie chcial. Zycze wam schudnięcia i dojścia do wymarzonej figury. Ja teraz sporo pracuje jako instruktor bo mam 9h w tyg a to sporo i widzę że już prawie wróciłam do formy, wagowo tak natomiast trochę brzucha zostało, no ale dwójka dzieci. Mam nadzieje ze mi zejdzie bo brzuszek bez rostępów szkoda by go było ;P Sorki za słownik, ale ja ciągle w biegu żyje,. teraz jeszcze maż mi w delegacje wyjechal i wszystko mam na glowie plus jeszcze firma ktora prowadzę. Jutro chcę jechać na morfo z małym ma mieć brane z paluszka a ja przy okazji też sobie zrobię. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dziewczyny ja juz naprawde musialam sie wziasc za siebie bo ja po przyjsciu ze szpitala zamiast schudnac to przytylam i to 4kg wiec mam do zrzucenia 4 ktore zostaly po ciazy i 4 dodatkowe a te 4 dodatkowe to wlasnie z takiego przegryzania. jak skonczylam karmic piersia to rzucilam sie na slodycze i od razu waga do gory RZSOwa no i super ze Tymka w nocy nie budzilas, jak chlopak chce to niech spi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
outa jezykiem się nie przejmuj, my tez czesto piszemy z telefonow wiec wiadomo jak jest fajnie, ze masz taka prace! a czemu na morfologie?cos podejrzewasz u malego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Ja czasami wpłacam jakies grosze na fundacje na konkretne dziecko, lepsze to niż myślec ze sami nic nie zdziałamy, i tez myślę wtedy co by było gdyby ... :( Moj spi tak do 6 czasami 7 ale ostatnio czyli od Świąt biore go z lenistwa do lóżka i karmię na leżąco i coś mi sie wydaje że on sie budzi bardziej na tego cycka w buzi niz jedzenie, on sobie poprostu chce polezec ze mną i cyckiem w buzi, brechtam z tego ale jak tak długo będzie to kaplica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Nie, dostał tak do sprawdzenia z palca ma miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
tak o na morfologie?pierwsze slysze u nas jaú bylo podejrzenie infekcji to lekarka dala skierowanie z jedne strony fajna jest ta bliskosc czy karmieniu piersia, ze dziecko chce sobie poprostu spokojnie przy mamie polezec, a z drugiej strony tak jak piszesz..na dluzsza mete to idzie się umęczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Monika900 dala mi lekarka na szczepieniu zeby sprawdzic dla spokoju, maly ma prawie pol roku to chyba czas najwyższy sprawdzić. No z tym cycem to teraz pierwszy raz tak to przeżywam, starszy syn sam zawsze zasypiał u sibie, rano najdłużej spał wiec do nas nie przychodził do lóżka to teraz korzystam i rozpieszczam te chwile bo raczej wykluczam kolejne dziecko a ten czas tak szybko leci i dzieci tak szybko rosną ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Outa jak ja ci zazdroszczę kondycji. U nas przełom z piciem herbatki. Kupiłam zwykla butelkę z babyono taka do picia. W tej butelce dalam małemu 100ml herbatki. Oczywiście jak zobaczył butelkę to bardzo chcial pic tym bardziej ze chwile wczesniej zjadl sloiczek obiadku. Ale jak spróbował to się troche skrzywil ze to nie mleko ale po chwili juz pił i wypił 80ml. Wiec może problem byl w butelce i smoczku bo do tej chwili dostawał z takiej samej butli co mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa sprawdzałam czy ta herbatka nie ma w składzie cukru? Co do tych raczek zaciśniętych przy jedzeniu to nie mamy czym sie martwić, dzieci robią tak miedzy innymi jak sie na czymś mocno skupiają. Powody do zmartwień sa dopiero wtedy jak ręce za cały czas zaciśnięte, taka dostałam informacje od neurologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka87
Moja mala przy rozszerzaniu diety ma problemy z kupa.Chcialam jej podawac wode,ale za nic nie chce pic z butelki,a lyzeczka tez wypije ze 4 i zamyka buzie. Za to od cyca ciezko ja oderwac,ale chcialabym zeby tez cos pila.Soczkow,ani herbatek tez nie chce.Nie mam pomyslu jak ja do tego picia zachecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Tak dzieci cwane bestie, moj pije soczek z jednej butelki z uchwytami po bokach i juz się nauczył w miarę wkładać smoczek do buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i bardzo się z Panem na pewno jest na to pytanie nie ma co liczyć z dnia i wieczorem i co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×