Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość gość
J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nnmhj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Ja z hortexu lubie zupę grzybowa, jedyna która mi smakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Dzieki za przepisy. Pierwsze słyszę o warzywach z miodem. Ktoras pytala o walentynki. My z mężem w ramach tego dnia idziemy na bal karnawałowy. Ale w zasadzie nie obchodzimy tego święta jakos wyjątkowo. Objedzona jestem objadem ze ledwo sie ruszam. Ale wyjątkowo mam jeszcze ochote na lody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
my tez nie obchodzimy jakos szczegolnie walentynek. teraz jest maly i w dodatku to srodek tygodnia, wiec nie bedzie jak wyjsc moze jakies wino i dobra kolacja w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
O jaaaa! Moj synek z którym miesiąc czasu walczyliśmy zeby choc troche leżał na brzuchu przed chwila na nim usnął. Radosc w domu hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika nasza córeczka też bardzo nie lubiła leżeć na brzuszku, w miarę zaczęła jak zaczęła się sama na niego obracać, ale jakieś półtora tygodnia temu w nocy pierwszy raz ułożyła się na brzuszku i tak spała, w szoku byliśmy z mężem :) wiec wyobrażam sobie Wasze odczucia dzisiaj :) Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa wlasnie mialam twz dzis pytać jak to karmisz nie wyjmując z łóżeczka:D i tez dzis nie wyjmowalam z nadzieja ze dzieki temu usnie zaraz ale niestety... Moja tym rączkami to sciska smoczek od butli czasem aż kciuk w buzinrazem ze smoczkiem jest i tak je:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w walentynki tez nic. Mój ostatnio w nocy po jedzeniu na brzuchu sie ulizyla ale ona tej Glowy nie kladla ladnie na bok tylko w materac centralnie jakby już zmęczona byla wiec na plecy ja wzielam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Moj położył ładnie na boku i mamy monitor oddechu ale i tak sie jakos denerwuje i zastanawiam czy nie przełożyć go na plecy...:( Dziewczyny to juz nie odbijacie dzieci po jedzeniu? Ja odbijam i beka w sumie za każdym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia czytałam kiedys ze w tym wieku dzieci nie trzeba podnosić do odbicia bo są na tyle *****iwe ze im sie samo odbija no mój wtedy przekreca sie na brzuch. Mój wczoraj wazyla 7600 i tylko 67 cm czyli od ostatniego szczepienia tylko centymetr urosla ale mysle ze one tak dziwnie mierza:/ Sierpniowa super te twoje przepisy ale nie wiem czy mój m by się skusil na tl bo on woli tradycyjne dania chyba ale ze często sama jestem to pewnie skorzystam z waszych przepisow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Muusia mój to zasypia od razu po tym mleku w łóżku ale on zawsze nawet jak go wyjmowałam do karmienia to po odłożeniu od razu zasypiał. U twojej to tak dziwnie z ta kupą ze sobie ustawiła na nocną porę robienie. Monia ja swojego juz dawno nie odbijam. I nie wiem czy pisałam ale po kapaniu jak daje mleko to tez w łóżeczku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Przed chwilą mieliśmy karmienie. No i zamiast spać gada w najlepsze. Już trzecia pobudka tej nocy:/. Wczoraj pół dnia spędziłam z babcią na ip. Normalnie coś trafia jak tam się siedzi i czeka aż wyniki badań porobiął. Koniec końców dali receptę na kolejny antybiotyk i puścili babcię do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrrtyk
U nas też ciężka noc co 3cgidzuby budziła się na jedzenie chyba muszę zwiększyć jej porcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
A orientujecie się może niby wiem że przy antybiotyku są luźne kupki, czy można dawać owoce przy nim? Bo moj mały robi bardzo rzadkie kupki i dość często i niewiem czy można temu jakoś zapobiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka87
Z owocow na luzne kupy to jablko ,ale gotowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrrtyk
Jagody się daje jak dziecko ma biegunkę tylko nie wiem od jakiegoś czasu ;-) No i marchewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
A u mnie w koncu fajna noc:) Do 8 prawie spaliśmy. Kupa oczywiście byla :D Banany na biegunke i kleik ryżowy.marchew gotowany. Kup owocki z jagodami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ancia tak jak dziewczyny piszą jagody, ale może lepiej by było podać priobiotyk? Np. Dicoflor, to właśnie na biegunki przy antybiotyku Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
A myślicie że te luzne kupki będą się utrzymywać do końca podawania antybiotyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie dla dziecka i co najważniejsze w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle to co się stało z telefonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzsowa
Muusia z tą chrupką to chyba jeszcze. Nie pamiętam kiedy dawalam córce. Ale wydaje mi sie ze skoro jeszcze je gladkie jedzonka to chrupki sie nie podaje. Dopiero jak juz jakieś z kawałkami. Ale moze się mylę. Zwazylam małego 8,3 w ubranku i chyba zasikana pielucha. Ale kiedys z mc temu pisałam wam ze 8kg wazy. To chyba Malo przytyl od tamtego czasu. Nie pamiętam tylko kiedy dokladnie to bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×