Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość gość
Franc Tomek i przyjaciele z tym nie możemy się umówić na spotkanie z cyklu Grand Press Photo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa wspolczuje Ci strasznie, moze pojedz do lekarza albo na izbe przyjec?niech go obejrza, zbadaja plakal moze tez dlatego, ze sie wystraszyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Mysle tez ze plakal tylko dlatego ze się przestraszył. Gdyby go cos bolalo plakal by bardziej i dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
tez tak mysle, ze gdyby bolalo to by plakal caly czas i nie daloby sie go uspokoic,ale moze lepiej sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pierwszy imię ostatni raz pewnie. Czuje sto dzieci spadaj. Kanapa jest dość niska. Upadl na głowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspolczuje RZSowa,pewnie duzo strachu sie najadlas :-( .Mam nadzieje,ze malemu nic nie bedzie.Znajomej dziecko 6miesiecy tez spadlo z kanapy,nic mu sie nie stalo. Nawet nie plakal,dopiero jak ona narobila krzyku to chyba sie przdstraszyl. Ale ja dla swietego spokoju chyba bym pojechala do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
my dzisiaj bylismy pozno na spacerze bo dopiero o 16, ale calkiem fajnie jest, taki lekki mrozik RZSOwa/Muusia a Wy juz podajecie mleko 2? bo Wasze dzieci juz chyba skonczyly pol roku, co nie? to trzeba od razu podac czy mozna sie wstrzymac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monia wcale nie trzeba zmieniać mleka na 2, można podawać 1 do roku, a po roku wprowadzać mleko krowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia wprowadzilam i to z kleikiem ryżowym i mi się zatyka co jaki czas jak pije i sie mala denerwuje. Pamiętam ze z synem tez tak mialam. Albo zmienie butelkę albo bede podawać zwykle bebiko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrrtyk
Bebiko ma chyba w składzie dużo cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie porownywalam. Ra 2 jest na pewno mniej slodkie przynajmniej dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola1982
Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi, uspokoilyscie mnie... Monika my skończyliśmy 6 miesięcy i przeszliśmy na bebilon pepti 2. Główną różnica to chyba dużo wieksza ilość żelaza a mój mały akurat go w wielkich zapasach nie posiada wiec przeszłam na 2 z wielką chęcią. Małemu wprowadzam różne posiłki od jakiegoś czasu, uwielbia dynie i cielęcina a indykiem, kurczakiem pluje, nie chce jeść nic co nie jest zmieszane z dynia.,. Nie wiem skąd on to ma... Ani ja ani mąż nie lubimy dyni... A on żeby jabłko zjadł to tez z dynia trzeba mu zmieszać... Ale nie o chciałam zapytać a o kupki... Odkąd wprowadziłm mu sloiczki i kaszkę alerlack (bo ma czy miał skaze b.) robi straszne twarde kupki i tylko 2 razy w tygodniu.... Daje mu śliwki hippa, suszone wypluwa, nie smakują mu i nie wiem co jeszcze robić? Czy twarda kupka tonormalne? I tylko 2 razy w tygodniu???? Poratujcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrrtyk
A surowe jabłko próbowałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Jola ja jak wprowadziłam słoiczki to tez jest kupa twardsza. Co dwa trzy dni. Czasem zrobi luźniejsza. Moze więcej pic należy dawać. Mój dostaje rozcieczony soczek tylko raz dziennie ok80ml. Tymek od tych sloiczkow juz jest pomarańczowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrrtyk
Bo wszędzie jest marchewka dodawana ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musia z jakiej butelki podajesz bebiko 2r? Też mam zamiar je podawać po 6m i nie wiem jaka butelka będzie dobra. Narazie kupiłam avent z 4 dziurami 6+ bo do tej pory wszystkie mieliśmy z aventu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Jola najlepszym rozwiazaniem bedzie podawanie picia, tylko pytanie czy maly chce pic bo moj nie chce ani wody ani herbaty. sokow nie probowalam jeszcze podawac gosciu nie zgodze sie, ze nie trzeba zmieniac mleka na 2. w 2 jest zelazo, ktorego dziecko teraz nie potrzebowalo bo mialo jeszcze zapasy z ktorymi sie urodzilo, ale juz po 6 miesiacu zaczyna go brakowac. zreszta nie bez powodu jest mleko 1 i 2 muusia jakie jest dawkowanie na tej 2? moj bardzo duzo je ostatnio tego mleka, 6 porcji po 180 + kilka lyzeczek obiadku ja jestem na bebilon ha i zastanawiam sie czy moge za jednym razem zrobic 2 zmiany czyli zmienic od razu na beblion 2, zwykly, nie ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co kojarzę to 3 porcje po 210 ml są mleka 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Moj je czesto bo co 3 godziny wiec od razu chyba na 3 porcje sie nie przestawimy Dzis nie czuje ze mam dziecko, obudził sie o 7, po jedzeniu usnął na godzinę, dałam mu zabawki i do 10 sam sie bawił w lozeczku Oby więcej takich poranków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ginekolog w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie emocjonuje w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponad litr mleka na dobe? niektóre matki grubo przesadzaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr brownsa:/ Chyba kupie jej campola a smoczek ma 12+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jskj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co tam u nieh w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie emocjonuje w dniu dzisiejszym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musia ty krecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×