Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia czemu to zle ze sloiczki po 4 miesiacu?ja tez dopiero takie daje malemu, uwazam ze maja warazliwe zoladki i te wszystkie sloiczki i smaki to jest napedzanie machiny marketingowej. pewnie gdyby nie ten napis na sloiku po 4,5 itp miesiacu to nie jedna mama nie zdecydowala by sie podac np sliwek czy czegos innego w tak wczesnym wieku RZSowa dzis juz nie zjadl calego obiadku, ale nie szkodzi bo i tak jest poprawa, je ladniej i chetniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa a Ty podajesz małemu juz obiadek i deserek czy narazie tylko jedno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
I to i to. Narazie Male słoiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
male tzn ile gram?bo dla mnie male to sa te z brokulem i dynia, 80 gram, reszta ma 130

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muusia szybkiego powrotu do zdrowia Twojej córeczce! Ja mam katar, okropnie się czuję, oby mała się ode mnie nie zaraziła Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Owocki kupuje z bobovity 130 a obiadki z gerbera 125.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Bo po 6 mcu to są juz słoiczki 190 g ale jeszcze ich nie kupowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
A faktycznie widziałam takie duzo wyższe słoiczki. Nam jeszcze do tego daleko, pozno zaczęliśmy wiec jemy narazie te pierwsze, po 4 miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Mały dziś pół roku kończy:) muusia trzymajcie się tam, jakie są warunki w szpitalu? Narazie podaję słoiczek 125g czasem 80. Głównie obiadki owoce tak dwa razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa nic nie mówili o specjalnej diecie. Monia bo moja juz z mięsem jada a po 4 sa same warzywa. Jabłko jej tez tu trę. Moze jutro banana rozgniotę. Moja o 19 usnela i jak dosrawala o 22 antybiotyk to sie wybudzila i zadowolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszel miala ale taki suchy i Malo. A tera ma mokry i wlasnie pokaslube troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak dzieciak ma 6 miechów to nie można mu dać słoiczka po 4 miesiącu?:O rozumiem, że banan czy marchewka to nie dla 6 miesięczniaka bo są one po 4 miesiącu?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Muusia to dobrze że ma mokry kaszel, będzie się jej to odkrywalo, to przez inhalacje. U mnie też tak było najpierw suchy swiszczacy kaszel a później mokry i po chorobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero zaczęłam podawać małej obiadki z mięskiem ale mam starszego syna i jemu nie podawała codziennie z mięsem tylko tak na zmianę. Nie martw sie muusia nic jej nie będzie. Zdrówka życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Agnieszka hej,mamy maluszków z tego samego dnia, już pół roczku za nami haha. Obraca się twój może bo mój to chyba leniuszek jest i musze mu w tym pomagac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia no to w sumie noc przesypia, mysle, ze jest juz na to duza i spokojnie moze tak jesc tak ja wyparzam caly czas butelki mojemu malemu wychodzi druga dolna jedynka :) prawie obie na raz wyszly, drugi dzien jest troche marudny ale ogolnie to chyba i tak dobrze to znosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o kontakt z nami w celu uzyskania wpisu z przedmiotu zamówienia na to pytanie nie jest to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrrtyk
Gość daj już spokój albo podpisz się i wtedy się udzielaj. Jej decyzja jakie sloiczki daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roaming w tym roku się ani razu nie kapalam w ogóle nie emocjonuje w tym roku się ani razu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Się na to nie zgodziła się na masaż szyjki macicy i co z tego co pamiętam to Ania wychodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyżej to ja Nika kiedyś pytałaś Monika o moja córkę bo podobni wiekowo z twoim synkiem. Urodziła sie 3750g 57cm i na początku przybierała dobrze a po 3 miesiącu tak jakoś kiepsko chyba właśnie przez infekcje bo wyniki wyszły dobrze. Teraz przybiera powoli ale jednak, nie wiem ile dokładnie wazy. Dopiero wczoraj zaczęła sie przekręcać na brzuszek, niestety jak jest na brzuszku to zdarza jej sie robić samolocik czyli raczki podnosi do góry. Ćwiczę z nią metoda vojty może sie w końcu nauczy i polubi leżenie na brzuchu. Zjada całe obiadki, chętniej przeze mnie gotowane, do owoców nie może sie przekonać a kaszkę jedynie sinlac. Przysypiała noce a teraz budzi sie nawet co 2 godz może przez żeby bo jeszcze jej nie wyszły albo jakiś skok rozwojowy. Jak wspomniałam mam starszego syna 3,5 roku i do wakacji budził sie w nocy wiec przez 3 lata zdarzyło mu sie przespać może z 8 nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×