Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Ania no może byc od antybiotyku Moja miala pidawana nystatyne tak ochronnie przed grzybica chyba A to moze byc tez w postaci idparzen i wysypki tam na dole. Ja gluten wprowadzam tzn bez żadnych prób. Daje pietke biszkopty i kaszke z glutenem Monia kup ten viburkol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia kupiłam ale ten vibulcor w ogóle na małego nie działa. Lekarka powiedziała zeby nie męczyć dziecka i dawać paracetamol No i dajemy bo mały budzi sie z płaczem, ma rozpylchnione dziąsła i momentami jest bardzo niespokojny RZSowa u nas tez problemy ze spaniem. Moze u Was to skok. Ściągnij małemu ten przewijak, będziesz go na łożku przewijała. Moj tez sie tak przewraca i prawie zawsze usypia na boku Outa czemu sa takie zalecenia? Ja kapie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tez kapiemy codziennie Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Mam nadzieja ze mu przejdzie. Musze właśnie zdjąć ten przewijak. Szkoda bo dla mnie wygodniej sie na nim przewija i ubiera. I viburcol kupie bo teraz nie podaje a ta jedynka mu sie jeszcze calkowicie nie przebiła. Wczoraj bylam na dniach otwartych szkoły do której będzie szla corka. Nie wiem jak ja pogodzę prowadzenie córki do szkoły swoją prace i jeszcze mały. I odrabianie z nią lekcji jak obok bedzie chodzący juz syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Co do kąpieli to teraz w czasie tych infekcji to kapiemy rzadko. Teraz przez to zapalenie płuc to nawet ponad tydzień czasu nie byl kapany. Tylko mycie gazikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa mąż pomoże i dacie rade, będziecie na zmianę zaprowadzać Górna jedynka mu sie przebija? U nas chyba tez górne i duzo gorzej znosi niż dolne Nie wiem co robić bo przeciez nie będę mu codziennie dawać paracetamolu Muusia a ile Lilusia ma zębów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Dziewczyny czy waszym dzieciom tez sie tak czasem robi ze zbiera sie jedzenie w buzi i one je to połykają? Mojemu sie czasem cofa i on połyka...moze faktycznie ma ten refluks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Tak Monia górna idzie. Juz kilka dni temu o tym pisałam. A co do szkoly córki i jesli mały dostanie sie zlobka a mąż bedzie miał ranna zmianę to sama będę musiała wyszykować dzieci i jedno do żłobka a drugie do szkoly a ja do pracy . Pewnie ze jakos to bedzie ale jak? :| Z samą corka jak szykowalam ja i siebie do pracy to wstawalam o5.20 a i tak wielokrotnie sie spoznialam na 7do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej chyba juz dwie jedynki wyszly. Kapie córkę co drugi dzien Syna mylam codziennie i tak jest do dzis chyba ze zmęczony jest lub bardzo chory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej tez się czasem cofa i polska. .weszlam tu bo mialam coś napisać i zapomniałam co:/ Co do prowadzadzania dzieci to ja sama nie wiem jak to ogarne jak m nie bedzie:( szczególnie ze prace mam na 7;30 i to oddalona o 25 km ode mnie:/ I niestety przedszkole syna to na naszym osiedlu jest do 16 czyli ja nie zdaze ho odebrać:/ i nie wiem jak to ułożyć. Córkę planowałam wozić ze sobą. Chyba sie wykoncze... A myslal zeby zrobić jeszcze jakies studia podyplomowe ale czy będę miala sile sie uczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nnn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upup Upup Upup Upup Upup Upup Upup IP K J H H H I I N M L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Ja kąpię codziennie chyba że mocno zmęczone są dzieciaki to w tedy nie. Nie jest to jakaś długa kąpiel tylko chwila i już. Sama nie lubię kłaść się nieodświeżoną po dniu i zauważyłam że dziecko wykąpane lepiej śpi. Wczoraj byłam z m i przyjaciółmi na ostatkach. Dziś byliśmy u teściów. Córka się wyszalała z kuzynami, synio wybawiony, wynoszony przez ciotkę i dziadków. Ja wypoczęta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj poszlam na dwor i tego zslowalam tak zimno od wiatru bylo. Dzis spanie do 8:30. Mala z synem juz na dworze. Dzis wracam do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
My na dniach rozkladamy kojec dla małego. Nie da się go juz zostawić i iść np do toalety nie mówiąc juz o gotowaniu obiadu. Dzisiejsza nocka tez fatalna. Znów nie spal tym razem od 4 do 5. A wstał o 7.30 to wcześnie jak dla niego. Druga górna jedynka tez idzie. Córce właśnie wypadają górne jedynki a jemu wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Ale cisza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×