Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość gość
Głupie kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Outa pytalam cie o ta hemoglobinę bo mój ma 9,9 a norma jest od 10 i lekarz stwierdził ze należy to kontrolować. A ka głupi nie zapytałam dlaczego jest taki wynik skoro pije mleko zapewniające mu odpowiednią ilość żelaza.nawet nazwał to nisko płytkowością .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia mysle ze to jakies dokumenty wewnetrzne okreslaja w zakladzie pracy ktore stanowisko jest wyzsze, a ktore nizsze asystent wydaje się byc nizszym, ale pewnie jest to gdzies zapisane moj je faktycznie sporo mleka, ale nie wazy duzo bo 7,4kg, a urodzil się 3,5 muusia wspolczuje takiej wczesnje pobudki moj od 4 poplakiwal co chwile, ale wytrzymal ostatecznie do 6:30 ostatnio nie chce zostac sam w pokoju, od razu placze jak nie ma nikogo w zasiegu wzroku czyzby to lek separacyjny? do tego te zeby...juz drugi dzien podalam mu wieczorem paracetamol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia chyba masz rscje ze to wewnętrze dokumenty. Mysle ze bym tez pomagala troche tej dziewczynie co mnie zastępuje czyli wg mnie byloby to niższe stanowisko ale może wciąż równorzędne? Moja po 8 usnela . Mi sie wydaje jakby to juz 13 byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mala od wczoraj mam zaczerwieniona pupe i pipke.Na noc zasypalam jej pudrem bo myslalam, ze to tylko jakies podraznienie,ale dzisiaj ma jeszcze bardziej ta skore zaczerwienona.Uzywam Tormentiolu i kremu z tlenkiem cynku,ale narazie poprawy nie widac.Wietrze jej pupe i przemywam tylko woda.Macie jakies sprawdzone sposoby na takie podraznienia? pampersow uzywamy caly czas tych samych,wiec to chyba nie od tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrrtyk
Maka ziemniaczana ! Najlepsza na wszystko;-) możesz też przemywac rumiankiem ;) możesz mała wykapac profilaktycznie w "krochmalu" z mąki ziemniaczanej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrrtyk
Odpazyla się bo mogą jej np iść zabki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Anka polecam kąpiel w rumianku. Puder czy mąka ziemniaczana odcinają dostęp skory do powietrza a nie o to chodzi. Zaparz rumianku, wlej do wanienki i zrób tzw. nasiadówkę. Po tym krem z cynkiem. Przez jakiś czas nie używaj rzadnych płynów do kąpieli. Mojej córce to pomagało a miała strasznie pupę przez pewien czas podrażnioną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Ania u nas super sprawdza się bepanthen, drogi jest ale moim zdaniem warty swojej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za rady :-).Mam nadzieje,ze cos pomoze.Nie myslalam,ze takie podraznienia moga byc od zabkowania.Narazie nie uzywam chusteczek,tylko przemywam pupe przegotowana woda.Pampersy tez czesto zmieniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrrtyk
Ale mąka złagodzi swędzenie i pieczenie. Nam zawsze pomaga ;) nie namawiam tylko podpowiadam co u nas się sprawdza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my tez bepbanten hak cos. Mozna kupic gotowa jrochmal dla niemowląt. Ania a jakis antybiotyk podawalany byl ostatnio? Moze to dieta? A je chetnie? W buzi nic się nie pojawilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Ja też polecam bepanthen tylko ten w podłużnej tubce bo jak kupiłam taki w krótkiej tubce to niewiem ale nic nam nie pomagało, chyba jakiś inny skład musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Dziewczyny ile Wasze dzieci maja zębów? U nas chyba ostatnio ząbkowanie bo juz 3 noc gdzie mały budzi sie z płaczem i nie idzie go uspokoic Nie wiem które zeby wychodzą ale według kolejności go teraz powinny górne jedynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Rzsowa nie wiem ile dokladnie ta hemoglobina, pojde na szczepienie dto sie dowiem i napisze. Ciagle je przekladam , moze uda sie w przyszlym tyg. A wy macie szczepienia wszystkie do pol roku? Ja bylam tylko na dwóch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Dla nas masc bepanthen jest najlepsza. Moj synek nie mial nigdy odparzenia ani nawet czerwonej bardzo skory, gdy tylko cos delikatnie się robilo od razu masc na noc i po sprawie. polecam. To samo pierwszy synek, a moze po praostu maja taka skórę. Jak często kąpiecie dzieci? Zalecenia są aby jak najrzadziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W koncu mój do 5 z mlekiem wytrzymala.moze i dluzej by nawet wytrzymala bo jak wróciłam z mlekiem to spala. Uzywa ktos pampersiw bella happy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie tydzien temu skonczyla brac antybiotyk.Moze to od tego?Ale podawalam probiotyk ,wiec myslalam,ze bedzie ok.Wczoraj na noc posmarowalam ja bepantenem i dzisiaj jest juz troche lepiej.No wlasnie na jezyku ma taka biala plamke,myslalam ze to poprostu od mleka ,ale teraz sama juz nie wiem.Moze to od tego antybiotyku.Moze jutro wybiore sie z nia do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Hej. U nas koszmarne nocki. Mam nadzieje ze to zęby. Od dłuższego czasu maly śpi bardzo niespokojnie. Ciągle marudzi i trzeba do niego wstawac . Zaczął lubić spanie na boku i probuje sie przekrecac ale blokują go nogi które ma "skerpowane kocykiem". Jak mu ten kocyk zdejmę to sobie śpi na boku ale nie za długo bo jak wróci do pleców to znów podnosi te nogi i uderza w przewijak. A kolo 2giej budzi sie i nie śpi kolo godziny. Moze juz jest glodny? Nie wiem o co mu chodzi. Ogólnie jak jest odkladany wieczorem do spania to nie chce spać. Kreci sie , łapie za szczebelki i dźwiga . Wczoraj jak weszłam do niego to siedzial i uderzal głową o przewijak. I przez tą aktywność jak juz uśnie to jest spocony ze musze go przebierać. Nie wiem co sie z nim dzieje. Rośnie chyba! I wszystko się zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny wprowadzacie już gluten? Jeśli tak to jakie kaszki podajecie? Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas dzis wietrznie i pochmurno. Ze spaceru raczej nici już drugi dzien z rzędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wnerwiajaca miało być a nie interesujaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upa pupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×