Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość gość
fanko skoków rozwojowych - piszesz, że znasz lepiej swoje dziecko i to jest jasne, nie rozumiem tylko czemu mimo swojego rzekomego nie wtrącania się i nie oceniania innych piszesz o mnie, że nie kąpię się codziennie i wyzywasz mnie od brudasów? Sama sobie przeczysz bo mimo tego, że piszesz o sobie "tolerancyjna" oceniasz innych nie znając faktów i w dodatku obrażasz. Kąpię się co dzień bo jestem dorosła, potrafisz rozróżnić dorosłego od kilkumiesięcznego maluszka? Anika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" bez wyzywania się po innych" o matko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze jak tych postów nie widac i nie widac to sobie obiecuje ze zaloze ten nowy temat i zapomonam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy, poradzcie co ubierać dziecku jak będzie wiosna? kupujecie kurtki czy płaszczyki? jeśli tak to jaki rozmiar kupic jeśli terax dziecko ma 68/74? czy taka kurtka może byc na wiosne i na jesień czy tak się nie da bo rozmiar teraz bylby za duzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Gościu ja najchętniej ubierała bym małego w lekki kombinezon ale w rozmiarze 80 cm nie mogę znaleźć to mam kurtkę przejściową i jakeś miękkie buciki bo jednak sama skarpetka to mało. Na jesień na pewno dziecko zdąży wyrosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia z tym brudasem to asbosultnie nie bylo do Ciebie. pewnie, ze jak niemowalak umyjesz rzadziej to zaden z niego brudas. chcialam tej dziewczynie uswiadomic ze kazdy ma swoj punkt widzenia i kazdy miec swoja opinie ale to nie powod zeby sie nawzajem obrazac. nie mozna nazwac dziecka nienormalnym. to, ze inne od jej dziecka to nie znaczy ze nienormalne. inne wcale nie rowna sie nienormalne. chcialam pokazac, ze dla mnie nienormalne moze byc nie mycie dziecka. to byl tylko przyklad, zeby sie takim matkom jak ona nie wydawalo, ze wiedza i robia najlepiej lubie nasze forum bo wymieniamy sie opiniami i szanujemy, ale raz na jakis czas wpadnie tu taki gosc, co zero kultury, ani szacunku...za to wiedza ogromna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
68-74 teraz za duży? Moze lepiej Mam jakis płaszczyk ale nie wiem czy będzie dobry. U mnie zaś wietrznie u nie wiem czy wychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
outa szanuje za zdanie i wlasnie za to, ze podpisujesz się pod tym wlasnym nickiem :) kazda moze napisac jak robi :) a jak podajesz ten chlebek z jajkiem?kanapke taka? bo samo jajko to chyba suche i dziecko sie zapcha. moze do zupki dodac?wlasnie nie wiem jak wprowadzic u nas niestety nie tylko noce, ale w dzien maly tez jest bardzo marudny. do tej pory potrafil polezec dluzszy czas na macie albo posiedziec w siedzonku i sam sie zabawic, a od kilku dni wszystko mu sie obrocilo u dzieci nic nie jest stale i pewne jak widac :) muuusia przeczytalam za pozno o tym kroliku i podalam mu juz dzisiaj warzywa z kurczakiem. mam nadzieje,ze nic mu nie bedzie bo zjadl az cala porcje, taki mial apetyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Anika czytanie ze zrozumieniem się klania dziewczyno! nie pisze się, ze czyjes dziecko jest nienormalne! bo robi cos inaczej niz Ty uwazasz. to jest obrazanie kogos! z brudasem to byl przyklad, ze Tobie sie wydaje, ze robisz dobrze, a dla mnie mozesz byc 'brudasem', bo kazdy moze miec inne zdanie. mimo tego nie wypisuje na forum, ze nie kapiesz swojego dziecka to jestes taka siaka i owaka, tak jak Ty to zrobilas! podkreslam jescze raz, to byl przyklad, mialas z tego zrozumiec, ze kazdy moze miec swoja opinie i nie jest to powod zeby oceniac i obrazac innych oby jak najmniej takich matek tutaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia pewnie ze nic mu nie bedzie! Królika dop niedawno dalam. W sumie to w szpitalu pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Anika a jaki w ogole byl. cel Twojego wejscia na forum? bo na co dzien CIe tu nie widze, nic nie wnosisz pierwszy raz sie odezwalas i od razu hejt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Monika ja robilam na miękko jajko, potem przelożylam je do kubka i pol lyzeczki masla , i dodalam pare kruchków chleba Wazy 7,5 kg dzis 7 skonczyl Do raczkowania tez raczej jeszcze mu daleko, zreszta nie spieszy mi się ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
zółtka tez do zup podają, ale jakoś tak poszło całe u nas więc już jest wprowadzone. Mojej kolezance 8 msc syn parówki jadł ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
monika Tobie się kłania czytanie ze zrozumieniem! Ja niczyjego dziecka nie nazwałam nienormalnym i nigdy bym nie nazwała:o napisałam, że normalne dziecko zaśnie bez kąpieli i tyle, ale Ciebie musiało to nieźle zaboleć, że wkładasz mi w usta coś czego nie powiedziałam, że niby wyzywam dzieciaki od nienormalnych:O musiało zaboleć, że roztrząsasz jedno zdanie;) Anika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz postow nie widac wiec mize warto przjsc na ten nowy temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola1982
Jeju długo mnie tu nie było a teraz widzę że jakieś kłótnie się tu dzieją.... Szkoda... Bo zawsze można było tu o wszystkim napisać a teraz strach się bać.... Dziewczyny... Każda z nas jest inna i każde dziecko jest inne, jedyne w swoim rodzaju.... Ja tylko chciałam podzielić się że mój malec za kilka dni kończy 7 miesięcy i pelza głównie.... lata po całej macie ale jeszcze nie potrafi sam usiąść czy raczkowac, a jak wasze maleństwa? Pisałam już tu o tym, wiecie że nasza znajoma juz siedzi i raczkuje od ponad miesiąca... A jest w wieku mojego malca.... nie źle co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×