Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość monika900
taka piekna pogoda, ze nacieszyc sie nie moge wrocilismy wlansie z drugiego juz dzisiaj spaceru i kupilam malemu ciensza czapke bo w tej co ma na zime to mu sie bardzo glowa poci i goraco mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
Jk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Anika fanka podciagania wszystkiego pod skok? lubie takie mamy wszystkowiedzace, ktore lepiej znaja nasze dzieci niz my same. I oczywiscie nie omieszkaja tego napisać w sieci :) nie wiem jak po Twoim dziecku bo ja w przeciwienstwie do Ciebie nie oceniam innych, nie znajac ich... ale po moim skoki bardzo widac. kilka dni marudzi, gorzej spi, a potem wszystko wraca do normy i nagle okazuje sie, ze dziecko mowi nowe sylaby, glosniej sie smieje, obraca się itd a po czym poznajesz panike? bo ja nie panikowalam, ze dziecko sie nie obraca tylko napisalam... lubisz wtracac swoje trzy grosze? pozwol, ze bede kapac dziecko tyle razy ile bede chciala. Ty tez sie codziennie nie kapiesz bo to nie wskazane? no coz moze jestes dla kogos przykladem, ja nazwalabym Cie brudasem, wiec nie krytykuj innych. Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia...jezeli chcesz wyrazic swoja opinie to kulturalnie prosze, bez wyzywania się po innych Pozdrawiam, Monika Fanka skokow rozwojowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Nika moj narazie sie nie podsuwa po zabawki, probuje ale nie wychodzi mu do przodu tylko do tylu, tak jak muusi coreczce :) narazie kreci sie dookola albo przesuwa do tylu :) muusia czy Ty podawalas juz jajko? bo pamietam, ze pytalas o to kiedys w ktory miesiecu podalyscie mieso?po jakim czasie od zaczecia rozszerzania diety? pytam bo zastanawiam się czy juz nie podac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka87
Monika moja mala skonczyla pol roku 15 lutego,a tydzien temu podalam jej pierwszy raz miesko z krolika.Dzisiaj bylo miesko z golabka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dziekuje za rady w sprawie odparzonej pupy.Bepanten pomogl.Oprocz tego przemywalam ja nadmanganianem potasu i smarowala sudocremem, lekarka przepisala nam jeszcze masc robiona.Juz jest duzo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Ania to super ze mala juz nie mecza te odparzenia krolik jest delikatniejszy niz kurczak? moj maly stal sie nieodkladalski, myslicie ze to przejsciowe czy tak juz bedzie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Mały nareszcie zasnął, ten dzien mnie wykończył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dzis w miare zasypiala sama ale troche w dzien ponosilam tez. Ogólnie dużo ja nosić trzeba. No to ja dzieci wasze tak reagują ba wejście do łazienki to za dnia lepiej ne wchodzić co?:D Tak zartuje sobie. Ja moja po każdym jedzeniu myje w łazience a to ze sie dziecka codziennie nie kapie to też.nie oznacza ze jest sie brudasem Jak moja bedzie większe to pewnie tez bede mylą ja co dziennie bo będzie widziała ze brat sie kąpie i on to sam wola co dziennie ze chce sie kąpać ale tez czasami mu sie nie chce. Monika dawalam zoltko dwa razy teraz to dam juz cale jajko. Chyba jyz miesiąc Monia wprowadzasz te warzywa?,to mozesz dać mięso. Królik chyba mniej uczula. Indyk od kurczaka tez mniej uczula tak mi kiedys o tym indyku powiedziala alergolog. Moja we wanience jak na brzuchu leży to tak sie wykreca na boku i podpiera na jednej rączce ze prawie usiąść jej się udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia no miejmy nadzieje ze to twojemu przejdzie. Moze jakues niwe zabawki trzeba mu dać? Moja to uwielbia pianinko tylko ze ono stojace bo to Kacpra ale lubi gra na nim. Wlasnie te grające zabawki lubi Albo jakies pudełeczko albo butelka plastikowa Mija tez sporo nosze . Moze Monia zaopatrz sie w jakies nosidło albo chustę Ja chyba jutro zawiaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Anika ja mam takiego właśnie malucha który ma problem ze snem od urodzenia. Jako noworodek potrafił nie spać cały dzień czy hustany czy noszony nic nie pomagało i do tej pory staje na głowie żeby trochę pospal. Ogólnie od początku musi ktoś przy nim być bo placz, mało co sam się zabawi. Takze ja problem ze spaniem i marudzeniem napewno nie wiąże że skokiem bo ja mam jeden wielki skok od urodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Dałam dziś Kacprowi chrupka kukurydzianego tak na próbę co z nim zrobi. Zjadł prawie całego. Z kiślem bym jeszcze poczekała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Ja znów nie boję się przyznać nie uważam gorszych nocek itd za skoki i również codzienne kąpanie uważam za przesadę, szanuję jednak wszystkich poglądy i maniery. Każdy robi jak uważa. U nas nie ma rytuałów a jest zegar, on reguluje pory snu, mały zawsze pada 20-21 czy kąpiel czy nie. Zupki same bez mięsa weszły w 5 mięsiącu teraz już miesko w zasadzie na porządku dziennym, dziś drugie jajko bylo wraz z pieczywem, zero problemów. Moj synek jutro konczy 7 msc. Też zauważyłam na macie że pełza do tyłu. Nie siedzi jeszcze i się kiwa, myślę że 1-2 tyg i ogarnie. Podaję mu rano mm, na drugie kaszkę z owocem przetartym, obiadek, potem mm, jakiś deseek i na noc mm zageszczone kaszką. Widzę po nim że dobrze mu wszystko służy, moze pojdziemy naszczepienie jutro bo mam zaleglosci. Z nieobecnością nie mam problemu, synek sam sie zabawi czy poogląda karuzele zabawki, w zasadzie to jak z pierwszym zero jakiś wiekszych problemów, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
w sprawie odparzeń radzę natłuszczać, nie myć i myć, woda bardzo wysusza skórę, nic jej nie będzie z potu tylko prędzej z wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Co tu taka cisza? U nas noc spokojna ale krótka bo mały spał tylko do 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak u was nic? Bo u mnie karmienie po 4 i pitem dlugo się wiercila a po 6:20 pobydka:/ M dzis wraca ale bedzie ok 2-3 w nocy dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój maluch utrzymuje się na dłoniach ale przesuwanie mu wychodzi do tyłu bo się odpycha dłońmi od maty :) pupę do góry podnosi ale nie jednocześnie z rękami. Jeszcze trochę czasu mu daje do raczkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika kurczaka albo indyka tez mozna podawac,bo jest delikatne.Ja zaczelam od krolika,bo dostalismy z pewnego zrodla, wiec poszedl jako pierwszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×