Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość krakowianka zzz176

ŁÓDŹ TO ZADUPIE POLSKI I BRZYDKIE MIASTO

Polecane posty

Gość krakowianka zzz176

Tak myślę a wy łódź jest brzydka i paskudna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież autorko cała polska to jedno wielkie zad***e :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łódź jest brzydka zwłaszcza Piotrkowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W łodzi rzeczywiście jest syf i jakby zad***e z wielkim bezrobociem zaniedbanymi kamienicami ale łódź pięknieje w łodzi jedynie piotrkowska i manufaktura mi się podoba ps jestem z Rzeszowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łódź to zad***e Europy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo001
tak to brzydkie miasto i w sumie nic tam ciekawego nie ma no i te dziwne ulice w centrum miasta ze zniszczonymi kamienicami, które wyglądają jakby czas się na nich zatrzymał w 45 roku a ostatnie bombardowanie było tydzień temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś wie czemu te kamienice w centrum miasta stoją puste i zrujnowane do cna żaden deweloper nie chce tego kupić? przecież to samo centrum miasta byłyby tam piękne i bardzo drogie mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w centrum. Uwielbiam Łódź i za żadne skarby nie wyniosłabym się do innego miasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ten psychiczny od Namysłowa zakłada te tematy, nie odpowiadajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"W łodzi rzeczywiście jest syf i jakby zad***e z wielkim bezrobociem zaniedbanymi kamienicami ale łódź pięknieje w łodzi jedynie piotrkowska i manufaktura mi się podoba ps jestem z Rzeszowa " ps. jesteś debilu z polkowskiego nr 4 namysłowskie bęcwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przesadzacie. Łódź to generalnie ładne miasto, dobrze się rozwija. Bywam często w Łodz, bo mieszkam w warszawiei i naprawdę lubię to miasto. (łódź) Jest Manufaktura, ul. Piotrkowska park wodny, naprawdę, każde miasto ma ładne miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem łodzianką, moja rodzina mieszka w Łodzi od sześciu pokoleń. 

Dla mnie Łódź to moja ojczyzna.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.11.2020 o 12:17, Różniczka napisał:

Nigdy nie byłam w Łodzi, jakoś nie było mi po drodze do Łodzi, mąż kiedyś był w Łodzi w sprawach służbowych i mówił że ulica Piotrkowska jest bardzo ładna, natomiast wiem że jesli chodzi o liczbę mieszkańców to po Warszawie i zdaje się Krakowie jest jedno z największych w Polsce.

Tak to prawda. Ja pochodzę z Łodzi i teraz naprawdę dużo się zmienia na ul Piotrkowskiej. Dużo jest odnawianych Kamienic. Zresztą Miasto też się wzięło za plac Wolności. Sama Łódź też jest ładne ma swoje uroki. Dużo parków , jezioro , a dawne fabryki zamieniaja się w restauracje czyli miejsca wypoczynku. Mieszkam w Gdańsku, wyprowadziłam sią tam bo kiedyś Łódź to było faktycznie brzydkie miasto. Teraz jest klimatycznie ! I chcę do niej wrócić , tym bardziej że moja mama zaczyna mieć problemy zdrowotne. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.11.2020 o 12:17, Różniczka napisał:

Nigdy nie byłam w Łodzi, jakoś nie było mi po drodze do Łodzi, mąż kiedyś był w Łodzi w sprawach służbowych i mówił że ulica Piotrkowska jest bardzo ładna, natomiast wiem że jesli chodzi o liczbę mieszkańców to po Warszawie i zdaje się Krakowie jest jedno z największych w Polsce.

Tak to prawda. Ja pochodzę z Łodzi i teraz naprawdę dużo się zmienia na ul Piotrkowskiej. Dużo jest odnawianych Kamienic. Zresztą Miasto też się wzięło za plac Wolności. Sama Łódź też jest ładne ma swoje uroki. Dużo parków , jezioro , a dawne fabryki zamieniaja się w restauracje czyli miejsca wypoczynku. Mieszkam w Gdańsku, wyprowadziłam sią tam bo kiedyś Łódź to było faktycznie brzydkie miasto. Teraz jest klimatycznie ! I chcę do niej wrócić , tym bardziej że moja mama zaczyna mieć problemy zdrowotne. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×