Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Gość Becik29
s992 Przykro mi :( ja w nastepnym cyklu też odpuszczam, tylko do casta dołoże wiesiołek... Anq gratuluje:) x x Strasznie się cieszę jak dziewzyny widzą 2 kreseczki :) na mnie też przyjdzie czas, chociaż wczoraj miałam załamke.... ale dziś już jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Nie nie mamy mi to wszystko jedno.tylko powiem Ci ostatnio dosc szybko zaczynalismy i niby seks byl prawie codziennie i tez nic nie wyszlo to teraz wymyslilam ze troche poczekmy tzn.w zeszla sobote byl seks i teraz poczekam na wyniki testu owulacyjnego.moze glupie to jest ale moze za czesto tez nie dobrze nie wiem zobaczymy.testy robie w poludnie i wieczorem i zobaczymy.moze sie uda za ktoryms razem. Troche emocje mi opadly bo w zeszlym miesiacu mialam monitoring i po cichu liczylam ze sie uda a tu klops wiec teraz bez monitoringu to juz wogole ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulację anq05 :) Kurczę, dużo ostatnio tu przybyło ciężaróweczek :) oby tak dalej hehe, zarażajcie nas po kolei :) Ja właśnie wróciłam z laboratorium, pobrali mi krew i wyniki z tsh będą po 15:00 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dodało mi posta... S992 Przykro mi. :( ja w nastepnym cyklu też odpuszczam tylko do casta dołoże wiesiołek... Anq gratulacje :) x x Strasznie się ciesze jak widzicie 2 kreseczki :) Na mnie też przyjdzie pora.... wczoraj miałam doła... ale dziś jest już oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Ewelina juz tutaj pare osob tak probowalo, niestety bez skutku. Moim zdaniem nie ma co jeszcze seksu dopasowywac do tylko i wylacznie dni plodnych bo to juz w ogole idzie zwariowac. Matko, testy owulacyjne przeciez kosztuja ok 20 zl za 5 testow, nie szkoda Ci robic ich dwa razy dziennie? Pierwszy raz slysze o tym zeby dwa razy dziennie sie robilo. Ja wolalabym za to kupic ubranka dla dzidziusia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaJaaa
witam dziewczynki, tak tylko w przelocie zajrzałam, gratuluję nowych kreseczek, życzę powodzenia w działaniach, udanych urlopów :) ja dzisiaj zostałam w domu po to zeby z kuchni nie wychodzić. 40 kilo ogorkow, 20 kilo papierowek, a jeszcze mam w planie zrobic i bigos itp takze przepadnie w kuchni miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Paula ja tez ten cykl nic nie mierze ani nie bede liczyc. Takie mam postanowienie :-) wiesiolek musze dokupic bo zostalo mi tylko kilka tabletek :) takze do dziela na spontan ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
No wiesz na jednego zadziala na drugiego nie.czasami trzeba sprobowac.a kasy mi nie szkoda bo kupilam testy z allegro wiec jest ich dosc sporo.kazdy robi jak uwaza.nie uwazam zebym musiala cos dostosowywac mialam ochote w weekend i bylo teraz jak kilka dni poczekam to tez nic sie nie stanie. A jak nie bedzie to trudno moze jeszcze przyjdzie czas.Caroline a jak tam u Ciebie cos sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anq05 gratuluję :) Martyna1111 - nie robię żadnych testów, ale tutaj jest tyle dziewczyn, że nick mógł się pomylić :) Kotelkowa - nie chcesz sprawdzić czy to jednak nie było poronienie?? Angelowa wypoczywajcie, cieszcie się sobą, udanego wypoczynku :) S992 na nas też kiedyś przyjdzie pora, może w następnym cyklu :) caroline29 - staram się nie myśleć o tamtym poronieniu, mamy super synka i tylko to się liczy, nie chcę dłużej rozdrapywać tamtych ran. i słuchać w kółko opowieści mojej matki jak to nie została babcią w grudniu tylko w lutym. To nie pomaga, dlatego teraz nic nie powiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Zaczytalam sie o badaniach jakie sie robi gdy nie mozna zajść w ciążę. Z ta prolaktyna moze cos byc. Ten cykl mialam krótki bo 26 dniowy i te piersi bolace juz od 11 dc wiec cos nieco by sie zgadzalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby ginekolog mi zrobiła badania na prolaktynę, to muszę mieć złe wyniki tarczycy? Tak zrozumiałam lekarkę moją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
A co do testow to tylko w tym miesiacu tak robie bo mam watpliwosci czy mam owulacje :( a kiedys czytalam ze wzrost tego hormonu lh moze byc krotki i mozna przegapic. Mi kolezanka odpowiadala ze jak ona starala sie o dziecko to na podstawie sluzu okreslila dzien i z mezem sie przytulali tylko raz i w drugim miesiacu zaszla.kurcze to trzeba trafic.a ja nie mam sluzu takiego ladnego zeby bez problemu okreslic co i kiedy. Mi gin dala skierowanie na prolaktyne razem z badaniem na tsh wiec to nie ma nic wspolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Z tego co ja czytalam to jeśli prolaktyna jest za wysoka to robi sie badania na tarczyce ale moge się mylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi ginekolog powiedziała, że po co mi prolaktyna i kazała zrobić badania tsh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
A slychajcie kobitki od rana tak boli mnie podbrzusze jak by ciagnie to moze byc owu nie przypominam sobie by mnie wczesniej tak cmilo ale dosc intensywnie czuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Onaaa mi moja gin powiedziala ze jak prolaktyna jest wysoka to tez utrudnia zajscie w ciaze ja mialam za wysoka i dostalam lek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina jak będę na następnej wizycie, najprawdopodobniej w czwartek, to się jej jeszcze raz zapytam, najpierw zobaczę wyniki tsh, ale znowu jak będę miała dobre wyniki, to może mi znowu powiedzieć, że nie potrzebna mi ta prolaktyna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Onaa a po co chodzisz do tej ginekolog jak ona vi nie pasuje i jakas taka dziwna jest? Tyle lekarzy na swiecie .. idz i sama zrob prolaktyne, to nie jest drogie badanie :-) ja dostalam od razu tsh i prolaktyne. Ta twoja lekarka od poczatku jakas nawiedzona. . Chyba ze mi sie nicki pomylily i to nie ty :-) ja bym na nia czasu nie tracila. Ewelina, pewnie, rob jak uwazasz, tylko ze troche mnie zawsze dziwi takie podejscie, takie ze tak powiem planowanie, kiedy ma byc seks. Oczywiscie, w dni plodne wypadaloby, ale wczesniej pisalas, ze die powstrzymujesz itp to zrozumialam, ze chcecie sie kochac, ale nie idziecie do lozka bo testy sa negatywne. A potem pisalas, ze nie wiesz kiedy go "meczyc", bo narazie go nie ruszasz i tak znowu troche zabrzmialo dla mnie dziwnie. Nie wiem, moze ja podchodze do tych spraw inaczej. Co do tego cmienia to mysle, ze nie masz po co sie zastanawiac i o tym myslec, masz testy owulacyjne, wiec jak zrobisz to sie dowiesz. S992 i Paula brawo! Super podejscie! Ja mam takie od poczatku staran, poki co nic, ale przynajmniej z ta prolaktyna cos robie. Na co bylyby mi badania wlasnego ciala jak prolaktyna za wysoka . Mam nadzieje ze szybko ja zbije :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Onaaa ja sie tak dobrze nie zam ale nie wiem co ma tsh to sa hormony tarczycy wspolnego z prolaktyna. Wiem ze prolaktyna podnosi sie podczas sytuacji stresowych.zapytaj dokladnie a jak cos to zmien lekarza troche dziwna ta gin.ale zobacz co Ci powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Ewelina 265 Ja tak zrobiłam poprzednio jak ty w sensie w 1 ciąży. Przez cały październik piłowałam biedaka męża dzień w dzień i nic . W listopadzie wyjechał do rodziny i było tylko raz zaraz po okresie a później jak wrócił tez raz i było. Tak że nie skreślałabym tego że za często to źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Kazda z nas ma planowane bo w dni plodne nie ma co oszukiwac kazda ma nadzieje ze sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Aifoz nie nie skreslam tego ze czesto to zle.u mnie boje sie ze owu nie ma a wczesnie probowalismy czesto i tez nic.no nic za tydz jade na urlop to mam nadzieje zajac czyms mysli.ale fajnie mieliscie ze sie tak wstrzeliliscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
niejasno napisalam. Dobrze ze chcesz z tej drugiej strony spróbować bo ja tez tak miałam tyle że sama nie postanowiąłm tylko sie postanowiło. Wtedy nawet nie wiedziałm co to testy owulacyjne ech.... i poszło w 2 cyklu.... a teraz bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
czasem mam takie wrażenie ze się zblokowałam przez to ciągle czytanie o i rożnych rzeczach wcześniej po prostu wiedziałam ze trzeba uprawaić seks :P i tyle a teraz wiem tyle ze mi się we łbie miesza:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Ja nie mam az tak planowanych, ja sie w dni plodne poklocimy to sie nie kochamy, czasem czasu tez nie ma. Ale ja wiem, ze nawet seks 3 dni przed owulacja moze akurat byc tym owocnym, bo plemniki iles tam sobie zyja, wiec jakos szczegolnie nie mecze meza, jak mamy ochote to to robimy. Za to jutro robie mezowi niespodzianke bo bierze wolne w pracy na czwartek, kupilam sobie sexi stroj i mam nadzieje, ze bedzie niezapomniany wieczor :-) i dni plodne mialam dawno wiec to nie dlatego :-))nie wiem tylko jak z alkoholem, raczej prolaktyny tak szybko nie zbilam wiec w tym cyklu sa baaardzo male szanse na dzidzie no ale sama nie wiem czy moge sie napic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Martyna 1111 ja uwielbiam takie dziwkarskie łaszki i mój mąż twierdzi ze we wcześniejszym wcieleniu byłam dziwka jak nic:) Biorę to za komplement:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Martyna a to super szykuje sie niezapomniany wieczor :) a co prolaktyny to z tym roznie mi gin mowila ze jak sie czlowiek duzo nie stresuje to tez ona sie obniza a Ty masz jeszcze leki mysle ze szybko Ci sie uda ja unormowac a jeszcze takimi planami na wieczor :) nie no my tez jak czasami sie poklocimy to tez nie ma i tez nie patrze.tzn ja z mezem nie ustalam kiedy sie kochac tylko do Was tak pisze glosno myslac ;) tez czasami tak piszesz czasu nie ma a te cykle uciekaja.z tego co pamietam bierzesz dostinex ja tez biore i czasami wina sie napije.aifoz mi czasami tez sie wydaje ze za duzo o tym czytam mowie kiedys jakos sie tym nie przejmowalam ale to tak jest jak sie czegos chce to jak na zlosc.chociaz sporej liczbie kobitek sie udalo wiec glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Ewelina właśnie w tym miesiącu nie było mnie w terminie "0" z mężem wiec oczywiście yło ze 2 razy tak po mniej więcej chyba owulacji ( w tym miesiącu nie kupowałam testów) niemniej nie uważam że coś z tego będzie. Pierwszy raz od kwietnia nie będę świrować w okresie @ tylko na spokoju się na nia nastawię. Czeka mnie jeszcze badania progesteronu jutro bądz pojutrze reszta ok więc po prostu tak ma być widocznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a w którym tygodniu byłyście pierwszy raz u gin. ? czy tydzień po planowanej @ to nie za wcześnie ? testy pozytywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodit
I ja zaczynam starania :) nasz pierwszy cykl, starania o pierwsze dziecko :) ostatnia @ 21.07. Wcześniej 4 lata tabletek, a od listopada gumki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×