Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Gość Martyna1111
Malla a ty kiedy znow zaczynasz starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Nie dodalo mojego posta :/ Teraz jest głupi trend na dzieci po 30.pierwsze kariera a potem dziecko. Tylko czasami jest już za pozno az ktos się opamieta, lata juz nie te i jest ciężej. A pytania dlaczego slub, po co wam i czemu tak wczesnie, które slyszlam biorąc slub w wieku 23 lat to byla norma. A na co czekac? Kocham meza, nie wyobrazam sobie zycia bez niego wiec po co czekac? Znam wiele osob które zaluja ze nie zdecydowaly się na dziecko wczesniej. Oczywiście jesli ktos się decyduje na dziecko w wieku 18 lat,bez szkoly, pracy i zapewnionego mieszkania to jest juz nieodpowiedzialnosc. Ja powiedziałam mezowi ze chcialabym juz zaczac sie bardziej starac bo to nie bedzie ze tak O! i sie uda. Przeczucie mnie nie mylilo. Teraz już 5 cykl prawie za nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Smutna jaa skąd jesteś? I o jakim lekarzu z Lublina mówisz ze jest dobry bo moja kol jwzdzila i wcale nie byl dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Bluebell u mnie 39 dc @ nie ma brzuch i okolic e pachwiny zwłaszcza lewej bola piersi nie bola ale są nabrzmiale. Szyjka caly czas zamknieta. Narazie obylo sie bez tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Caroline kiedy powtarzasz test? Ciesze sie ze chociaz mam cykle regularne. Chyba bym osiwiala gdybym byla w takiej niepewnosci jak Ty Caroline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Smutna jaaa , ja 5 lat temu miałam zabieg usuniecie polipa na jamie macicy - laparoskopowo nikt nic nie zauważył dopiero w tym roku lekarz w warszawie na pryw wizycie powiedzial ze mam wadę macicy - macica dwurozna a przeciez chodziłam regularnie na kontrole i wszystko bylo dobrze, 5 lat stosuje bez zabezpieczeń tylko przerywany teraz jak to wszystko razem podsumowuje to tez czasami mysle czy aby nic wiecej . Kochana a wy jak 10 lat z finalem to nie odwlekaj mimo wszystko ja was przygarnę póki co pokój wolny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
S992 jak @ sie nie pojawi to jutro kupie test ):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
S992 dokladnie tak jak piszesz mnie tez zmylilo to ze niby jest wszystko dobrze przeciez nie chodzę do gin 5 lat tylko dluzej. Gość puma zdrowka dla was i wytrwałości bo znów upaly nadają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Caroline a dostalas jakies leki na wyrownanie cyklu? Matko, ja mam 26 dniowe, to u mnie bylaby juz polowa drugiego cyklu,jak u ciebie 39dc. Jak mam o tyle dobrze, ze jak konczy mi sie @ to praktycznie od razu mam dni plodne a potem troche ponad tydzien i znow @. U mnie druga faza trwa okolo 12-13 dni wiec nawet testu nie mam co szybciej robic. Chcialam isc zbadac progesteron ale troche szkoda mi kasy, bo zaraz po badaniu juz bede miala @ to juz poczekam bo moze sie udalo i jest ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Martyna: Myśle ze tak w połowie październiku. Eh! Szmat czasu;( wszystko zależy jak długie bedą cykle. Nawet spojrzałam w kalendarz i rok temu Cykl sierpniowowy byl 28 dniowy. A to u mnie niespotykane zjawisko.Wtedy moglibyśmy już Podkoniec września działać. U mnie zaczyna sie burza, a dopiero co pranie wywiesiłem...eh:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
U mnie 31 w cieniu i słońce swieci okropnie :/ ale pomalu się chmury zbieraja a zapowiadaja burzę wiec pewnie tez będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Gawronkowa to super gratulacje :) daj znać jak reakcja męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Gawronkowa gratulacje! Napisz koniecznie co przygotowalas i jak reakcja meza! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Gawronkowa- gratulacje ;);)morał z tego, ze na samym początku testy mogą nie pokazywać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy_Kordonek
Gawronkowa - graatulaaacje!!! Wiedzialam juz jak zobaczylam Twoje kreseczki! :D czyli bedziesz kwietnioweczka jak ja? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska_88
gawronkowa widzisz wierzyłyśmy że to ciąża i marzenia się spelniły! gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Martyna bylam w czerwcu u gin i powiedzial ze cykle do 35 dni są normalne wiec nic nie dal a teraz mam wizytę za 2 tyg i upomnę sie o cos , wyczytalam kiedyś tez ze takie cykle sa normalne ale jednak wiecej podaje ze normalne cykle trwają 28-31 dni. Wspomne ze lekarz żadnych badan mi nie zlecil i co dalej hmm narazie czekam na @ zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Gawronkowa gratulacje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Toska na ciebie kolej :) kiedy testujesz ponownie? Ma££a najgorsze to czekanie ale jak trzeba to trzeba wszystko dla wasolki aby październik okazal sie owocny dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
Gawronkowa gratulecje :-) s992 teraz czas na dobre wiesci od ciebie :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Gość puma chcialabym :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Malla oby w pazdzierniku sie udalo? S992 kiedy robisz test? Jutro chyba juz powinien wyjsc co? Moze zobacz jaki to byl test ktory zrobila gawronkowa, na ktorym jest taka wyrazna druga kreska, na zdjeciu ten pierwszy od lewej. Na pozostalych dwoch nie eidac tak dobrze. To ten po lewej jest dosc czuly bo juz wykazal moze kup taki sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Gawronkowa gratki raz jeszcze ! :) ja też wiedziałam, że beta tylko potwierdzi hehe Smutnajaa ile masz lat ? Jeśli mogę spytać S992 ja wychodziłam za mąż mając 21 lat :) i tez wszyscy się dziwili. Ploty chodziły, że jestem w ciąży, wpadliśmy i dlatego tak ślub szybko hehe nie wierzyli nam co niektórzy. Wujek mojego męża mówił do mnie jeszcze: "no no zaprzeczaj ale za jakiś czas brzucha nie ukryjesz i wyjdzie prawda" :D teraz jesteśmy 3 lata po ślubie, mam 24 lata i jestem w ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takie same testy jak gawronkowa te gdzie ma kreseczki, tez czulosc 10 mlU. Nie wiem kiedy bede robic. @ mam miec w srode wiec moze w czwartek jak nie przyjdzie. Wylozowalam troche. Jedna kreska to kubel zimnej wody w ten upalny dzien ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Gosc wyzej to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaJaaa
gawronkowa gratuluję serdecznie:) cos czułam że taki będzie wynik:) kurcze u na żar z nieba taki że masakra 34 w cieniu i to taki głębokim cieniu także staram sie nie wyłazić z wody. zmykam nadal sie moczyć a ile mam lat? podawałm juz jest w tabelece - 36 a i dodam że z mich znajomych nikt nie miał dziecka przed 30 a w wieku 35-37 o pierwsze sie starają raczej w moim bliższym i dalszym otoczeniu nie ma takich 25 latek :) ale tak jak pisałyśmy wcześniej kazdy decyduje się wtedy kiedy poczujęsie gotowy a ansze cieżaróweczki jak znoszą te upały? na początku to chyba dokuczają mocno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Gawronkowa superrrr ! S992 od ciebie tez czekamy na dobre wieści. Martyna przypomnij co u ciebie słychać? Który dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaJaaa
o to ju zakupy od razu zrobiłąś:) i takie bardziej męskie kolory :) pomysł fajny chociaz ja wolę takie subtelne tak jak ktoras pisała pod talerzem czy gdzies w ukryciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×