Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Gość Martyna1111
Darla ja mam cykle zawsze 26 dni wiec u mnie 10 sierpien termin :-) Ewelina racja, jutro napewno nie bede myslec o domniemanej ciazy i dziecku. W koncu tak naprawde swiat sie nie wali, predzej czy pozniej zajde w ciaze. A poki w niej nie jestem to moge poszalec. Chociaz czasami zaluje, ze nie wpadlam kiedys. Juz by sobie roslo a tak to o, trzeba czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Darla u początek kolejnego, 6 cyklu. Nie chce nawet liczyc który to dzień :) termin kolejnej @ mam jakos pod koniec miesiaca. Dopiero poczatek @ u mnie :-) chce żyć w nieswiadomosci zeby znow nie liczyc, obliczac i myslec o wszystkim:-) musze dokupic wiesiolek i zobaczymy jak wyjdz wyniki. Ogolnie zapowodaja sie teraz fajne dni az do długiego weekendu wiec moze sie nie bede nudzić i myslec o tym wszystkim :-) jeszcze dwa dni i potem 10 dni wolnego:-) od maja robie po 200 h w miesiacu wiec dla mnie to meeeega wypoczynek bedzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Tu mnie zaczynaja sie dni płodne ( pierwsze z 2 które muszę ominąć), ale pisze dlatego ze po raz pierwszy zaobserwowałam otwarta szyjkę i śluz. I tu chciałabym sie dopytać bo nie mam w tych obserwacjach w ogóle doświadczenia...śluz jest rozciągliwy zabarwienia przezroczystego, ale z domieszka mlecznego koloru ( tak 30 procent tego białego koloru)...to dobrze? Według kalendarza 3plodny dzień? Owulacja powinna byc w piątek. Tez tak macie ze on nie do końca jest czysto przezroczysty? Jak na razie test owulacyjny allegrowy negatywny. X Gościu ktoś tu miał taka linie i była i ciąża ( ale nie wiem czy to oznaka wczesnej ciąży...czy taka uroda), zwykle taka linia robi sie po kilku miesiącach. Zależy pewnie czy 1 dziecko czy kolejne i jak to było w poprzednich ciążach X Karolcia przykro mi. Ale Beata i tak duża ja miałam 0,2 X Ona tsh powinno nie przekraczać 2,5 wiec w normie;). Ta lekarka dziwna...prolaktyna a tsh to 2rozne hormony;( i nie maja ze sobą Nic wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Znów forum szaleje ;( i nie dodaje eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Onaa wystarczy do ginekologa samego, ale ta twoja pewnie ci powie, ze jest ok. Moja mowila ze do 1,5 musi byc. Lepiej miec posrodku niz w tej gornej granicy. Zrob jezzcze prolaktyne. Chodzisz prywatnie czy na nfz? Domyslam sie ze na nfz dlatego taki ma do ciebie troche olewajacy stosunek ... Chociaz to nie regula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodit
Ja mam cykle 26, więc od ubieglego tyg. Przez weekend byly starania, to pierwszy cykl kiedy sie staramy, wiec probowalam bez spiny. Dzisiaj juz jest niby po dniach płodnych a ja czuję się jak zbity pies, wszystko mnie boli, czuję się jakbym miała gorączkę, a nie mam, bo sprawdzałam. Do tego wyrzuciło mi zimno na ustach i pobolewa pęcherz, masakra. Zimno smaruję, bo niby nawet się udało to dzidzi przecież jeszcze nie ma. Najbardziej martwi mnie ten pęcherz, bo mam problem z nawracającymi zapaleniami, próbowalam juz wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Małła książkowy śluz plodny jest przezroczysty, raczej nie powinien byc mleczny. Nie ufalabym tak do końca testa z allegro... Pewniejsze sa te droższd np z rossmana. Sporo osób co do ciazowych testów z allegro mialo wadliwe Afrodit czytalam kilka forum i czasem dziwne ale opryszczka na ustach występowala u dziewczyn w ciazy :-) tak samo jak uczucie grypy :-) także badz dobrej mysli ale za bardzo sie nie wkrecaj:) wszytsko z zimna krwią:-) bo przypadki losu tez chodzą po ludziach:) oczywiście życzę ci dwoch kreseczek jak każdej tutaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Ja najlepiej lubię z rossmana (te ich) ale cena bez promocji 20zl. Allegrowy został mi jeszcze jeden i chciałabym sprawdzić czy wreszczcie pokaże owu.Wlasnie on jest taki nie do końca czysto przezroczysty tylko z domieszka biała . Ale szyjka otwarta ;) temperatura niska bardzo 36.1. Zobaczymy jutro czy ta biel będzie ustępować. Wiecie ja może głupia jestem, ale mnie cieszy ze jest owu, to dla mnie jakoś takie ważne jest nawet teraz w tych miesiącach co musimy sie zabezpieczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna no to szybciej będziesz wiedziała, niż ja :) Choć powiem Ci że tym razem naprawdę się nie nakręcam na to, że się udało. Raczej w 99% spodziewam się normalnie @. Czuję niby brzuch od wczoraj, ale to u mnie nic nie zwiastuje, więc nawet się nie przejmuję. Najgorsze jest to, że napiłabym się z mężem wina, a jak nie ma jeszcze @ to nie wiadomo, co robić... :/ S992 czyli początek nowego cyklu u Ciebie. od dawna bierzesz ten wiesiołek? Super, widzę że urlop się szykuje, gdzie lecicie z Twoim? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Witaj Afrodit. Fajnie ze do nas dołączyłaś. Ile masz lat? Będziemy się rade wspierac :) jak wyczytalam to twój pierwszy cykl starać a moze i obecny nikt nie wie co sie dzieje z naszym organizmem np. Mój calkowicie piwariowal. Moje tsh z 2011 1.98 ciekawe jakie teraz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Darla ja jutro mam zamiar sie napic :-) ludzie nie planuja ciazy, pija, pala, oczywiscie po zrobieniu testu ciazowego natychmiast wszystko odstawiam ale teraz nie chce sie ograniczac . Jak trzy razy sie nie udalo to nie bede za czwartym razem przy herbacie siedziec bo i tak jest mala szansa ze sie udalo. A w tych pierwszych dniach i tak to nic nie szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Martyna masz racje :) pijane rodzą i jest wszystko Oki. Ja tam tez dzis dzis szklankę piwka wypilam @ nie ma drugiej kreski tez nie bylo a co będzie to będzie :) ma££a juz pól cyklu masz z głowy ! Kochana szybko zleci i znow będziecie sie starać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Caroline kurczę chciałabym by zleciało ale moje cykle to tak minimum 31 dni. Długie strasznie;( eh...dziś męża wysyłam po gumki bo powiedziałam mu ze z naszym szczęściem to wpadkę zaliczymy wtedy co nie trzeba ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra9125
U mnie tez była normalna @.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Aleksandra szkoda ze nadeszła @ ): Ma££a tak macie racje jaki przykaz taki to trzeba uważać . Kto dzis testuje ??? Czekamy na dobre wieści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Testowałam. Ale 1 kreska... Druga widoczna ale pod światło do tego suchość w środku więc pewnie @ przyjdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Malla pij winko normalnie ;) jak wyjdzie test to wtedy przestaniesz. Wcześniej nie ma co się ograniczać. Łożyska na początku nie ma - dziecko nie pobiera substancji od Ciebie tylko z jakiegoś tam ciałka ;) łożysko zaczyna się wykształcac (poprawcie mnie dziewczyny jeśli nie myle) dopiero w 6tc Becik, zawsze mnie zastanawiało to jak wygląda test z drugą kreska "widoczna pod swiatlo". Nie rozumiem tego za bardzo. Albo jest widoczna albo nie :P nie odbieraj tego jako atak bo wiele dziewczyn tak pisze, także nie jesteś jedyna. Może rzeczywiście takie wyniki występują - ja po prostu wyobrazić sobie takiego testu nie mogę heh Wczoraj wieczorem i dziś rano wymiotowalam.. :( zobaczymy jaki dalszy ciąg dnia bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Darla raczej nigdzie moj moj ma tylko dlugi weeknd wolne od piątku i kaski na troche szkoda. Ja mam umowe zlecenie do konca sierpnia i nie wiadaomo co potem z robota wiec chcemy cos odłożyć. Takze bedziemy się sobą cieszyć w domu :-) albo moze jakis maly wypad niedaleko :) Co dp alkoholu to ja przez pierwsze cykle od owu nie pilam nic. A potem sobie mysle ze to bezsensu. Po co sobie odmawiac jak i tak sie pewnie nie udalo :) po teście- to co innego Becik moze za dwa dni test bedzie wyrazniejszy, trzymam kciuki :-* Ktos pytal o wiesiolka- zaczynam 4 cykl z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodit
dzięki dziewczyny za przyjęcie :) Caroline29 też czytałam, że się zdarzają stany przeziębienia i wyskakujące zimna, ale tak jak mówisz bez spiny, bo niestety u mnie zimna na ustach się zdarzają, z pęcherzem dzisiaj jakby lepiej, ale może dlatego, że wczoraj wzięłam 3 razy przez cały dzień żuravit. Nie nastawiam się tym bardziej, że dziewczyny piszą, że mają podwyższoną temp. a moja jest normalna, ale i tak się czuję cały czas jakaś przeziębiona, ale duże prawdopodobieństwo jest, że mnie gdzieś owiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodit
tak czytałam Wasze wpisy dot. TSH i aż sama zobaczyłam ile mam i coś koło 2,4 to chyba nie za dobrze.... następna @ ok 15.08 więc jeszcze trochę czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jeszcze chcę zrobić prolaktynę, ale czy mogę dostać skierowanie od lekarza rodzinnego, czy tylko od ginekologa? Jeszczę można prywatnie, tylko, że to kosztuje 35 zł u mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Mnie zaraz na początku też zimno wyskoczyło ;) ale czort wie czy to można za objaw ciazy uznać, bo mnie też dosc często zdarzają się zimna, szczególnie wiosna i jesienią gdy taka pogoda w kratkę, a zaszłam w kwietniu a więc wiosna. Wstawiam Wam fotkę :D http://m.fotosik.pl/zdjecie/7652a580525b8406

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodit
KateA śliczny brzusio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Kate brzusio rośnie to juz prawie polowa. Ach te wymioty nadal dokuczają? Ciekawe jak dzis . Becik moze sie udalo . Powtórz test. Afrodit często kobiety piszą o objawach ciąży ze czuja jak by bralo ich przeziębienie. Ile masz lat? U mnie nadal nie ma @ mam tylko skurcze macicy czyje jak jy sie chciało cos wydostać . Z rana wzięłam nospe ale bole do wytrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodit
29 LAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Kate ale cudowny ❤ matko ale Ci zazdroszcZę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Caroline masaksra jakas z tym Twoim cyklem. Ja w tym czasie mialabym jeden za sobą i połowę następnego. Juz lepiej jak ta @ przychodzi a nie czekasz i czekasz. Tak to juz bys mogla po @ działać:/ Ja jutro do gina. w piatek dopiero moge isc na badania krwi i to bedzie 5 dc. O skierowania na jakie badania poprosic albo na co zwrocic uwage dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodit
caroline, mnie się wydaje, że u mnie to jest za wcześnie na jakiekolwiek objawy, bo według wyliczeń powinnam mieć owulację przedwczoraj-wczoraj, ale tak naprawdę śluz owulacyjny miałam już w sobotę, nie wiem może była wcześniej, bo tak naprawdę po sobocie, już śluzu owulacyjnego nie miałam, tak dziwnie.... ale to są tylko moje przypuszczenia, bo ja nie sprawdzam szyjki, nie mierzę temperatury, tylko wiem tyle co widziałam po śluzie, tak naprawdę oduczyłam się od obserwacji, bo od tamtego roku odstawiłam tabletki, później przez pół roku były gumki, a dniami płodnymi nie zawrcałam sobie głowy w ogóle, jesteśmy już jakiś czas po ślubie więc jakby gumka zawiodła to nic by się nie stało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×