Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Gość Aifoz
Caroline 29 - chciałam trochę odpuścić tym bardziej że ten miesiąc był na wyjeździe więc spokojnie czekam na okres:). Ale Was czytałam :)Z tel tez nie dało się nic wysalać 1 linijka mi wchodziła.... Martyna heheh to szalejcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Kate piekny brzusio slicznie wygladasz :) Becik 29 przykro mi glowa do gory zobaczysz uda sie jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam już, zrobiłam na prolaktynę, ale prywatnie poszłam, bo zapewne by mi lekarka nie dała skierowania, to wolałam zapłacić i mieć z głowy, a zapłaciłam 29 zł i teraz czekam na wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luska94
Cześć u mnie nadal nic.... byłam dzisiaj na badaniach krwi... wszystkie podstawowe i tsh kilka jeszcze innych hormonalnych u mnie wszystko 120 zł..... masakra PIĘKNY BRZUSZEK :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
kurde znów mi nie dodało ... Caroline wróciłam z urlopu ale siedziałam cichutko bo jakos chciałam odpuścić trochę ale czytałam :) Martyna to działaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska_88
cześć dziewczyny. jak tam samopoczucie naszych ciężarówek?:-) ja jade po jakiś test o czułości 10 bo te myśli nie dają mi spokoju. tym bardziej że popalam sobie papierosy póki nie ma 2 kresek.ciężki nałóg.... od 3 dni mam zapalenie jamy ustnej , jakąś bezsenność i kawa mi nie smakuje. a biust jak u Pameli. teraz znowu bardzo mokro się zrobilo. dziś 12 dpo wiec tak czuły test powinien wykryć nawet popołudniu. schudłam teraz troche bo przez ten cykl mam wstręt do jedzenia. do tego ciągle rozstrój żołądkowy. ale dziś jest Sroda! DZIŚ czekamy na wyniki kilku dziewcząt- za wszystkie trzymam kciuki! milego dnia dziewczynki- ja ostatnio po pechowym tygodniu mam dobra passe:-) ale ostatnio troche nerwów było... mój syn po raz 2 załatwił mi telefon (naprawa 650!!) do tego na spacerze odpadło nam koło w wózku a gwarancja skończyła się w marcu :-( ciągle coś a niedługo urlop i bez wozka jak bez ręki. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toska jak pech, to pech, ale może będziesz miała szczęście niedługo, zrób teścik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Toska ja robiłam pierwszy test 12dpo właśnie o czułości 10 i wyszła mi bladziocha. A robiłam go rano. Także nie zgodzę się z tym, że tak czuły test wskaże ciążę nawet po poludniu X A ! Któraś pisała o sluzie, że ma przezroczysty ale z domieszką mlecznego - taki sluz jest jak najbardziej prawidłowy ! ;) obstawiam ze w najbliższych dniach będzie owu ;) ja też taki miałam parę dni i takiego mialam najwięcej. Ostatniego dnia był już czysciutki przezroczysty ale jego było już mniej - wydawało mi się, że już powoli wysycham, taka na wpół sucha i mokra, jeden dzień taki a potem już było sucho. Także taki przezroczysty z domieszką mlecznego wróży bardzo dobrze - owulka bd na dniach ;) ważniejsza jest konsystencja, struktura niż sam kolor. Niektóre kobiety mają polprzezroczysty sluz i taki też jest prawidłowy - byleby by baaaardzo rozciągliwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Toska ja tez uważam ze 12 dpo test w południe nawet o czulosci moze nie pokazac kreseczki. Kup dwa jesli nie mozesz sie doczekac, jeden zrob sobie teraz a drugi jutro rano. Będzie pewniejszy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Onaa a zrobilas z obciazeniem ta prolaktyne czy bez? Bo czasami wlasnie bez obciazenia moze wyjsc w normie, u mnie tak bylo, a po obciazeniu tabletka okazalo sie ze zamiast wzrosnac 10 razy to mi wzrosla 20. O wielu takich przypadkach slyszalam. Dzieki dziewczyny, ja juz szykuje sie na wieczor z mezem,w koncu jak dzidzia pojawi sie w koncu w naszym zyciu to nie bedzie pewnie czasu. Do miesiaczki 7 dni u mnie. Z tym ze ciekawe czy nie przyjdzie pozniej, moze ten dostinex mi rozreguluje cykl. Ja juz bede pewna, ze ciaza a tu nic hihi. Ktos dzis robil test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Toska no to czekamy na wiesci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam bez obciążenia, jak się zapytałam w laboratorium lekarki, która mi pobrała krew, czy takie badanie się robi tylko raz, to odpowiedziała, że jak będzie nie w porządku, to jeszcze raz się zrobi, ale nie wspomniała, że jest takie coś jak z obciążeniem, albo bez, nie mówiła o żadnej tabletce też, wyniki będę miała gdzieś o 15:00 w necie ;) a jakie są normy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
O to szkoda. To tak samo jak z tsh, normy takie na ogol sa wyzsze tam bylo chyba 5-25 ng/na cos tam lub od 100-400 cos okolo w tej innej jednostce ale jak chcesz sie starac o dziecko to maksymalnie 10 lub 200 (zalezy w jakiej jednostce bedzie podawane) ale jak mowie orientacyjnie bo nie mam przed doba swoich wynikow. Ja mialam cos okolo 215 chyba i powiedziala ze troche za duzo mimo ze niby w normie sie mieszcze, po obciazeniu mialam w ogole ponad 3700. To o wiele za duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
3700. Po tej tabletce prolaktyna powinna wzrosnac ok 8 razy, czyli u mnie max do 1600. A mi wzrosla prawie 20 krotnie. Iwlasnie dlatego to badanie jest wazne bo sama prolaktyne mialam niby w normie a po obciazeniu patrz jaka wysoka. Tak samo miala chyba Nela tu od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Sa osoby ktorym wychodzi nawet 8000 :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Martyna111. Ja miałam właśnie bez tabletki... to to miarodajne ? Jutro muszę progesteron zrobić. Jeśli progesteron wyjdzie ok to u mnie jak u większości was pytanie czemu k...a to tyle trwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Wlasnie nie wiem czy miarodajne bo u mnie ta tabletka wykazala jakas hiperprolaktynemie cos tam. Nie wiem dokladnie czemu jest tak ze niby w normie a potem wzrasta tak duzo. Moze to ma zwiazek z tym, ze np na czczo prolaktyna niby w normie, a moze jak sie zdenerwuje czy cos to bardzo wzrasta i stad tez takie wahania. A moze chodzi o to, ze w roznych dniach cyklu ta prolakyyna roznie wychodzi i moze u mnie jest tak ze na poczatku jest ok a moze po owulacji albo w trakcie ona u mnie za bardzo wzrasta i stad problemy z zajsciem. A co do tych problemow to moga byc bardzo tozne .... Np facet moze tez miec problem u siebie. Moze np tez byc tak ze pecherzyki nie pekaja. Oj mnostwo tego. Albo problem z zagniezdzeniem. Badz z utrzymaniem ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kompletnie się nie znam na tym, na tych wszystkich normach, żebym nie przeczytała w necie o tych wszystkich badaniach, jakie można zrobić, to bym w ogóle pewnie ich nie zrobiła, a jak bym chciała z obciążeniem zrobić i bez, to musiałabym odczekać i zrobić od nowa, tylko tym razem dwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
Kate piękny brzuszek :) Becik zrób test za kilka dni, a druga kreska pewnie będzie bardziej widoczna :) Dzisiaj mój 31 dc. Zrobiłam rano dwa testy różnych firm. na jednym i drugim widać dwie kreski. są słabe, ale na pewno są :) :) :) Bardzo się cieszę, ale odetchnę z ulgą dopiero po wizycie u gina. To jeszcze ze dwa tygodnie czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
tośka ja wczoraj robiłam test o czułości 10 i test o czułości 25. ten o czułości 10 pokazał jedną kreskę, a ten o czułości 25 pokazał dwie, druga była bardzo jasna, ale była, więc te czułości testów to chyba jakaś ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
dzięki onaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodit
gośćLisa gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioloochna
Hey czy mogę prosić o mała poradę? 15 lipca miałam ostatnia @ a dzień po @ kochałam się z mężem.. istnieje możliwość ciąży zaraz po @ bo jedni mówią tak drudzy nie... W pt idę do ginekologa bo ni stąd ni z owąd od ok tygodnia mam straszna infekcje (swedzi i piecze) a nigdy dotąd mi się to nie zdarzylo. Czytalam również ze takie infekcje też się zdarzają na początku ciąży.. Co sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodit
gośćLisa w którym cyklu Wam się udało ? dołączyłam wczoraj dlatego nie wiem :) a jestem ciekawa jak długo się staraliście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Onaaa to jest tak ze pobieraja krew na czczo, daja tabletke, czekasz godzine i znow pobieraja. Ze tak powiem dwa w jednym, na poczatku bez a potem z obciazeniem. Szkoda ze wczoraj nie powiedzialas to bys za jednym zamachem zrobila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Lisa gratulacje!!! Ktory to byl cykl? Widzicie dziewczyny, to jest tak ze albo komus sie udaje w 1,2,3,4 cyklu a jak nie to znaczy ze sa jakies problemy. Bylo duzo tutaj dziewczyn ktore fopiero co dolaczaly a zaraz juz mialy dwie kreski. A sa niektore, ktore sa z nami dluzej i niestety :-( Dlatego ja nie wierze ze fo roku to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Wiolochna wszystko zależy kiedy była owulacja. Jak długie masz cykle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioloochna
KateA92 ostatnio cykle 34 34 31 i 28 ost. Po polu pierwszej ciąży miałam regularne a 9d około roku znowu wahania. Co do śluzu to rozpoznaje plodnych osttatnie dwa cykle nic nie wykazały.. A tu zaraz właśnie po @ było dużo i ślisko przez około kilka dni a od ponad tygodnia mam biało mleczny ale i jakąś infekcja mnie dopadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×