Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Gość caroline29
O taaak wiooluchna to sa dobre znaki aby to byla fasolka. Ewelina bywaly dni pomimo tego ze czekałam na przyjście @ ze jednak jakas nadzieja byla ale nie mam narazie dola. Strasznie zle się dzis czuje :( jeszcze tak cieplutko i do pracy na 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Wioloochna ojej strasznie wcześnie wstajesz! Juz na 5 do pracy ... Oj ciężkie jest wstawanie rano:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caroline jeszcze jutro tak mam.. kilka dni w mies. taki grafik :) nie raz wracam i ze tak powiem walne się się łóżko spać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Staramy się o dziecko od ok 1,5 roku. Niestety bezskutecznie smutas.gif . Jesteśmy w trakcie badań. Póki co u mnie w miarę ok tzn. mam niedrożny lewy jajowód, prawy drożny i jest na nim owulacja. Hormony też w porządku. W przyszłym tygodniu mąż jedzie na badanie nasienia. Szukamy przyczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Witaj Panna Anna trzymamy kciuki aby się udalo. Najważniejsze jest znaleźć przyczynę i sie nie poddawać. Trzeba cieszyc sie sobą unikać stresu a napewno sie uda. Ile masz lat? Skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili91
Martka10 - dzięki za poradę, umówili mnie właśnie w przychodni do lekarza rodzinnego na dzisiaj, takze pojde i moze cos mi doradzi mądrego. Tutaj w aptece ciężko się dogadać z tymi babkami nieraz, wczoraj jak kupowałam to pytałam specjalnie czy w razie czego jest bezpieczny dla kobiet w ciąży i powiedziała że tak... A potem wracam do domu, czytam ulotkę a tam straszą żeby koniecznie do lekarza. Wioloochna i Afrodit - może z tych naszych trzech infekcji któraś będzie zwiastowała jednak coś fajnego :) ja już raczej czuję że po prostu pechowy miesiąć i tyle. Ale w razie czego będą starania na urlopie więc też super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili, jeśli w aptece farmaceuta powiedział, że jest bezpieczne to pewnie tak jest. Ulotki mają to do siebie, że informują w ten sposób, ponieważ nie mają przeprowadzonych kompletnych badań na danej grupie, w tym przypadku na kobietach w ciąży. Ulotki są w pewien sposób zabezpieczeniem prawnym w przypadku dochodzenia roszczeń w sądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska_88
caroline przykro mi !!! myślałam że Tobie się udalo.. no ale coż głowa do góry -libido też i działamy następny cykl:-) mężowie z tych starań napewno czerpią masę przyjemności:-) wioloochna przeżywam ten twój cykl jak swój he he mam nadzieję że Ci się udało choć ja też miałam takie objawy a malpa przyszła w terminie:-( mimo wszystko trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodit
no ciekawe :) jak to będzie ja niby nie mam upławów , tylko jakby mi się łuszczyła skóra na wargach dromowych, myślałam, ze podrażniłam jakimś płynem ale już nie wiem, wczoraj wyczytałam, ze to może być grzybica narządów zewnętrznych (ja pierdziele) upławów brak, za to dzisiaj mamy mam gęsty biały śluz zresztą taki jak przed miesiączką, ja sobie jeszcze dzisiaj kupię rumianek do przemywania... a już nie wiadomo jak z tymi lekami w ciąży, może po prostu koncerny farmacutyczne się zabezpieczają i dlatego tak piszą, a lekarze i tak pozwalają.... clotimazolum tez niby zakazane, a wy piszecie, że można, znajoma nystatynę też brała w ciąży, a też niby zakazana ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodit
wargach sromowych a nie dromowych :D ach ten słownik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Afrodit ja właśnie biorę te leki jak zajde to najwyżej dostawie ale grzybka muszę zwalczyć bo nameczylam się okropnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska_88
wioloochna mój też się już buntuje że teraz małżonka chętna codziennie a jak już się uda to się będzie musiał prosić heh już to przerabiał:-)a my starające się to nawet jak ochoty nie mamy to musimy ha ha, ważne że też masz zdrowe podejście do tematu nie ten cykl to następny - nadzieja umiera ostatnia:-) ale trzymam kciuki za 2 kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodit
jeśli Ci doskwiera bardzo to pewnie nie ma się co męczyć, u mnie to raczej nie jest objaw ciąży, bo ja to już miałam w tamtym cyklu, tylko myślałam, że przez podmywanie się tamtum rosa, i przestałam, po okresie było lepiej, myśłałam że przeszło, a teraz przed kolejnym okresem znowu to samo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili91
Ja wlasnie po lekarzu, pobrali krew na bete ale wyniki dopiero w pt. A rodzinny powiedzial ze mam uzywac ten crotrinazol masc przez tydzien, a jak nie pomoze to globulki. Takze niewielki sens chyba miala ta wizyta. Oby tylko tej infekcji sie pozbyc jak najszybciej i wrocic do normalnosci. I do staran ewentualnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili przynajmniej wiesz co możesz stosować. Troch długo musisz czekać na wynik , a robiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili91
Nie wiem wlasnie czy jest sens robić do tego piątku. Dzisiaj dopiero 9 dni po. Tez mi sie wydaje ze to dlugo, no ale musze wytrzymac do tego piatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi90
Dziewczyny a ja mam problem może któraś brała te leki. Odebrałam wyniki cytologia i wraz z nią receptę napisana od mojego ginekologa. Mam jakiś stan zapalny. Lekarz przepis al mi 1 tabletkę GYNO FEMIDAZOL przez 14 dni i FLUCOFAST 100 mg 1 tabletkę codziennie przez 7 dni i a potem raz na tydzień ( a jest ich 7) Jak wykupowalam receptę to pani w aptece powiedziała że nie można pić alkoholu i wspolzyc. I teraz mi powiedzcie czy to chodzi o oba leki z tym że to wychodziło by dwa miesiące bez współżycia czy tylko o ten lek pierwszy dopochwowy? Masakra nie dopytalam a teraz glowkuje. No i w takim razie znów będę musiała odczekać że staraniem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodit
megi moim zdaniem chodzi o ten dopochwowy, bo praktycznie przy wszystkich takich lekach zabronione jest współżycie, nawet jeśli chodzi o leki bez recepty, moim zdaniem nie chodzi o flucofast, bo to jest dość popularny lek stosowany również przy antybiotykoterapi doustnej, działa również zapobiegawczo przed grzybicą przy antybiotykach doustnych i nigdy nikt nie mówił, że nie można przy nim współżyć, natomiast przy globulkach lekarze zawsze to powtarzają, bo jedynie wtedy leczenie ma sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi90
Dzięki, tak też mi się wydawało. Ta aptekarka mnie trochę zmyliła ale ok ;-) no ale starania trzeba znów odłożyć bo owulacja przypadnie akurat w trakcie leczenia. No ale trudno. Ale bede czytala Was i o Waszych staraniach wtedy czas szybciej zleci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi90
Dzięki, tak też myślałam. Ale ta aptekarka mnie zmylila. No ale ok. Starania będę musiała odłożyć na następny cykl, bo owulacja przypadnie na czas leczenia. No ale trudno będę Was czytała i o Waszych staraniach i czas szybciej minie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2987
Hej. Mam wyniki bety: 1750 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka8523
hej dziewczyny, a zdarzyło się wam ze zawsze po Przutylankach z mezem macie zapalenie dróg moczowych? ja ciagle na to cieprnie. zawsze stosowałam urofuragine "po" ale zaczelismy starania o dzidzie i boje sie ze te tabletki zaszkodzą zagniezdzeniu sie fasolki :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Kobitki ja jutro wyjeżdżam więc tydzień mnie nie będzie. Proszę o same dobre wiadomości jak wrócę :) trzymajcie się cieplutko i przytulajcie się ile wlezie :) A przyszłym mamusia duzo odpoczynku i spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×