Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Gość Martyna1111
Dziekuje ogromnie za wsparcie. Cala noc mi sie snilo, ze w ciazy bylam, az szkoda bylo sie budzic. Troche ochlonelam, macie racje, bez sensu z tym testem o 23. Jutro mam wziac kolejna dawke dostinexu, wiec rano musze powtorzyc test. Dzisiaj sobie darowalam. Podbrzusze nadal boli. Wczoraj dowiedzialam sie, ze kolezanka jest w ciazy, a nawet srednio sie starali. To jakis zart. Dzis rano zmierzylam sobie tam temperature, chociaz wiem, ze jak nie robie tego regularnie to nic mi to nie da, ale zmierzylam przed podnoszeniem sie z lozka , zaraz po przebudzeniu i mialam 37 stopni. Dzis na moje oko 15 dzien po owulacji. No nic, czekam. Chociaz troche sie podlamalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Martyna ale temp jest raczej na wysokim poziomie. Nie denerwuj sie a na pewno zobaczysz dwie kreseczki :) W naszej rodzinie nie dajemy drugich imion bo często sa zamieszania w dokumentach znam kilka takich przypadków .... My jesli sie uda pozostaniemy przy jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Martyna ale temp jest raczej na wysokim poziomie. Nie denerwuj sie a na pewno zobaczysz dwie kreseczki :) W naszej rodzinie nie dajemy drugich imion bo często sa zamieszania w dokumentach znam kilka takich przypadków .... My jesli sie uda pozostaniemy przy jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Eh najgorsze to czekanie. Ja tez raczej wolalabym jedno imie, z drugim zawsze jest wiecej zamieszania, poza tym tak samo jak nie przyjelam dwoch nazwisk po slubie, tak samo wole tylko jedno imie nadac. O ile w ogole kiedys w ciaze zajde. Najbardziej to mnie zawsze wkurza, ze tak to okres jak w zegarku, wiec sadzilam, ze jak tylko zacznie sie spozniac to juz moge byc praktycznie pewna ciazy. W sumie nie wiem tez, jak ten dostinex dziala, moze on wydluza cykle i dlatego. A moze tez test za wczesnie, w sumie cykle mam krotkie, 27 dc to u niektorych jeszcze przed miesiaczka, a jeszcze o 23 po calym dniu to mogl wyjsc negatywny. Moze owulacja tez byla pozniej, to ze czulam klucie to nie znaczy, ze na100 procent wtedy owulacja byla. No i sie znow nakrecam. Ale @ jeszcze nie ma. Malla ty chyba bralas dostinex, wydluzal ci cykle? To kto jutro ze mna test robi? Tak kojarze, ze duzo bylo tutaj weekendowych sprawdzajacych :-) razniej byloby z kims :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Martyna opiep...sze Cie :). Na tak wczesnym etapie nie robi się testów popołudniu, a tym bardziej wieczorem. Równie dobrze na ten test mógł nasikać Twój partner. Wynik byłby ten sam! Temperaturę Twoją z rana mogę jedynie porównywać ze swoją. Ja w czasie owulacji 36,10 , teraz 36,9 ( 25 dniu cyklu przy cyklach 31 dniowych średnio). Więc jak na temperaturę tuż przed @ to Twoja mega wysoka. Dziś na @ nie masz co liczyć :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Nie chwaliłam się dziś zaczynam 2 tygodnie urlopu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Martyna ja dostinexu nie brałam. Ale jak brałam lek na obniżenie prolaktyny to cykl ponad 40dni miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Malla wiem, wiem, glupia bylam. Jakos tak myslalam, ze ja juz sie dzien spoznia to test wyjdzie nawet wieczorem. Ale jutro robie z pierwszego porannego moczu :-) bedzie 3 dni po terminie wiec powinno juz wyjsc. No zobaczymy. Super, ze masz juz urlop, urlop szybko zleci, a potem tylko wrzesien i znow zaczynacie starania. Rozowy Kordonek i co rodzina juz wie o ciazy? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Martyna za raz zbieram się do gina. Zobaczymy jaki pomysł ta lekarka będzie miała na mnie, że tak się wypowiem :):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Malla daj znać jak u gin :) a jak plany na urlop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
Wczoraj szukając różności w internecie natrafiłam na stronkę z numerologicznymi opisami imion, nie wierze w numerologię, wróżby itd., a w tym przypadku sama śmiałam się do siebie bo opisy naszych imion są jak najbardziej trafne. Dla ciekawostki i zabawy wklejam link http://www.imiona.info/szukaj.php Martyna nadal trzymam kciuki :) Małła daj znać co lekarz powiedział. Wybór imienia zawsze jest trudny. Czasami wydaje się , że daliśmy dziecku mało spotykane imię a w klasie w szkole okazuje się, że jest np. 5 dziewczynek o tym samym imieniu. Gdy byłam w LO w klasie miałam 5 koleżanek, które miały na imię Kasia i 5, które miały na imię Ania, a na 5 kolegów 2 miało imię Paweł :) Wiele imion mi się podoba zwłaszcza dla dziewczynek, ale te imiona są często nadawane także tutaj w Holandii, - sprawdzam. Gdy zapisywałam syna tutaj do szkoły myślałam, ze imię się nie powtórzy i dołączył do nich chłopiec, który ma holenderski odpowiednik Jego imienia, z jednej strony się cieszę, że rodzice Polacy nie dali swojemu dziecka polskiej wersji imienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Nie wiem czy moge sie cieszyc, pojawila sie szybko bo po minucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Boze, mam jeszcze jeden na jutro rano trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyna!!! GRATULUJĘ!!!!!!! z moim synkiem miałam jeszcze bledszą , bardzo niepozorną :) super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna widać wyraźnie :) Do potwierdzenia wstrzymam się jeszcze z gratulacjami :) Jeśli możesz powtórz test np. w niedzielę rano kreska powinna być mocniejsza. Chyba ze masz mozliwość zrobić test z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martyna to już piękna ciąża. Możesz umawiać się do lekarza za jakiś tydzień lub dwa. Gratuluję Ana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martyna, ciążą jak się patrzy. Gratki! Twoje objawy były jak moje wiec bylam pewna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Martyna, ciąża jak nic! :D ogromnie Ci gratuluję!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2987
No ja tam widzę blada kreche :) jutro powtórz test. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili91
Martyna - wygląda na to że się udało :) Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolyn
Wpadłam przypadkiem:) czy mogę sie do Was dołączyć? co prawda moja kategoria to raczej co ma byc to będzie niz prawdziwe starania ale chetnie popisze z Wami :) w niedziele testuje ale kompletnie nie czuje się ciążowo :) na pokładzie 4-letni synek i niestety jedno poronienie przed synkiem. Pozdrawiam:) Martyna gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Martyna piękny teścik! :D ciaza na bank ! :D super i gratuluję ! :*zdrówka dla Was obojga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Dziewczyny boze ja dalej nie wiem ... Czytam wasze komentarze i normalnie placze!!! Dziekuje wam bardzo!!! Jutro rano powtarzam test z porannego moczu i mysle ze bede miala pewnosc, tak bardzo boje sie cieszyc, a maz juz caluje mi brzuszek i mysli nad urlopem po porodzie :-) prawdopodobnie gdyby sie potwierdzilo to termin bylby na okolo 20 kwietnia. To chyba sen... Jeszcze dwie godziny temu nie sadzilam ze sie moglo udac ale cos mi mowilo w srodku, ze musze isc po test. A same wiecie, ze ja nie testuje nigdy kilka razy, a tu polecialam do apteki i prosze. Mam nadzieje ze jutro tylko sie potwierdzi. Dziekuje wam za wsparcie!!! Jakie to cudowne uczucie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Karolyn, ja cokolwiek zaczelam podejrzewac dopiero w dniu @ wiec trzymam kciuki, zeby w niedziele sie udalo. Dziewczyny, normalnie unosze sie nad ziemia. Moze bede mama, jakie to piekne ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Martna gratuluje Ci z całego serca:) wow jeszcze po minucie! Przypomnij mi w którym cyklu Ci sie udało? X Wróciła do domu od gibki:) może byc, chociaż miałam wrażenie ze sie nie przejęła mną. Dostałam skierowanie na drożność. Powiedziała ze owulacja była, był w prawym jajniku ładny pęcherzyk który widać ze pękł. Powiedział ze na jej oko owulacja była ok 18-19 dc ( to by sie pokrywało z moimi wyliczeniami) . Powiedziała ze dobrze ze sie wstrzymaliśmy. Natomiast już nie musimy i od tego cyklu co będzie mamy sie z niu starać:) pytałam czy mam brać leki jakieś. Powiedziała ze nie ma potrzeby. I najważniejsze nie mam żadnych policystycznych jajników;) uffff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
odkąd przyszłam do domu próbuje się dodzwonić. Na stronie internetowej był tylko telefon do przychodni przyszpitalnej odebrali bez problemu...ale Pani zapytała się mnie od jakiego lekarza mam skierowanie powiedziała, ze nie zna i nie moze mnie umówić, mam dzwonic na oddział...dała mi nr do sekretariatu. W sekretariacie dali mi nr do pokoju lekarskiego...tam nikt nie odbiera. Odechciało mi sie tego badani! eh jeszcze najlepiej by było go wykonać 25 sierpnia a wtedy jedziemy wieczoerem na mała wycieczke z mężem...więc nie wiem sama czy jest sens robić w tym cklu :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×