Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Hej dziewczynki :) rzeczywiście, ja też tylko słyszę wszędzie, że będzie chłopczyk, np u mojej bratowej, koleżanki, tu na forum, plaga jakaś hehe :) ale ja przyznam, że też bym chciała mieć synka, zawsze marzyłam o chłopczyku, ale ważne, aby było całe i zdrowe :) od kilku dni mnie znowu zaczęły boleć jajniki, zwłaszcza lewy i tak się zastanawiam czy to może być początek dni płodnych, czy może owulacja mi się zbliża, bo też zaczęły mnie sutki trochę boleć, ostatnie cykle tak mam z tymi sutkami, wcześniej nie odczuwałam nigdy żadnych bóli piersi czy sutków, nic, a teraz częściej i na dodatek dzisiaj zauważyłam na papierze jakby przezroczysty, troszkę może białawy śluz i nie wiem co myśleć, też mam tą aplikację w telefonie, ale owulację mi pokazuję na 3 września, choć mi się wydaje, że w tym tygodniu coś jest na rzeczy, a nie w przyszłym i sama nie wiem, co jest wiarygodniejsze... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Mila ja bym chciała małego Fabianka, ale muszę jeszcze męża przekonac :D a Wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Sarita, Test ciazowy odczytuje sie max do 5 minut, potem trzeba go wyrzucic. Naprawde nie ma sensu wypatrywac po kilku godzinach, czy zrobil sie zielony, czerwony, zolty i czy druga kreska jest widoczna pod swiatlo, w wodzie czy jeszcze jakos tak. Zauwazcie, ze kazdy nowy test jak sie przyjrzycie to widac te dwa paski, ktore maja sie zabarqic. Po 5 minutach test do smieci bez przegladania co kilka minut smietnika w poszikuwaniu drugiej kreski :-) ja nie wiem jak mozna zobaczyc cien cienia lub kreske pod swiatlo. Albo ona tam jest, blada ale jest, albo jej tam nie ma. Jesli masz watpliwosci to powtorz test :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
U sąsiadów jest Fabian Mikołaj i Franek :) Kate Fabian mi się podoba ale ja osobiście wole tradycyjne imiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Ona - robisz testy owulacyjne? Bo moze warto? Czasami owulacja się przesuwa. Caroline - a mnie po wiesiołku strasznie wysypało, aż w szoku byłam. Zostawiam wiec sobie siemię lniane, też działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana266
Martyna wczesniej robiłam a teraz już nie no bo @ przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TUSIA_87
U nas bez różnicy czy chłopak czy dziewczyna :-) Dziś 33 dc @ brak żadnych przepowiedni ze będzie wiec jutro testuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też marzy mi się syn... drugi:) nie umiem tego logicznie wytłumaczyć ale ja zawsze chciałam mieć syna! albo dwóch :) czasem myślę ze trzecim też bym nie pogardziła !:D co nie oznacza że dziewczynka byłaby niechciana- zawsze jakaś odmiana i nowe doświadczenia wychowawcze :) marzenie o synu mam już spełnione więc teraz teoretycznie jest mi obojętnie no ale jakbym miała wybierać to SYN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TUSIA_87
U nas bez różnicy co będzie :-) Dziś 33 dc @ nadal brak nic nie zapowiada żeby przyszła wiec jutro znowu testuje. A luteina jest dostępna bez recepty jako suplement w każdej aptece ;-) Jeżeli dostane @ to zaczynam pić zioła ks. Sroki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Znowu sie zawiesilo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Ziola sroj.sroki slyszalam ze tez dobre. W aptece mozna je kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bluebell1984 - kiedyś robiłam testy owulacyjne raz i teraz się nad tym zastanawiam, czy warto kupić, może rzeczywiście mogło się przesunąć :) obojętnie w jakich porach się wykonuje te testy? i tylko raz dziennie przez kilka dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Dziewczyny, czy was tez wkurza stwierdzenie "ciaza to nie choroba"? Mnie strasznie to denerwuje. Nie rozumiem, jak mozna tak traktowac kobiety w ciazy. Owszem, niektore przesadzaja, ale to ich sprawa, ich ciaza i ich dziecko. Czasami mam wrazenie, ze ciezarne na sile musza udowadniac, ze wszystko moga zrobic, bo przeciez ciaza to nie choroba. Tak mnie wzielo, bo dzis przed chwila bylam swiadkiem sytuacji, jak ciezarna (na moje okolo 7 miesiac) stala w dlugiej kolejce w sklepie. Facet przed nia powiedzial na glos, zeby poszla bez kolejki, bo Pani w ciazy. A na to KOBIETY! Przed nim, ze a co pan, ciaza to nie choroba, ze one tez musza stac, a sa starsze i cos tam. Ta kobieta zaczela w koncu mowic, ze nie trzeba , postoi, a jedna z przodu powiedziala teoche ciszej "kazdy by chcial byc pierwszy". Wiecie co, no paskudy lesne. Rozumiem, ze kazdy stoi w kolejce, ale po co te komentarze? Zawsze dziwie sie troche sprzedawcom, jesli zauwazylabym taka sytuacje, to zawolalabym ciezarna do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzi mi, że test owulacyjny powinnam wykonać jutro, a zresztą wydaje mi się, że owulacja się zbliża, po śluzie i bólu jajnika, kiedyś nie wiedziałam jak obserwować swoje ciało, a teraz coraz bardziej mi to wychodzi, mam nadzieję, że się nie mylę, zobaczę jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana266
Tusia trzymam kciuki z atestowanie :) Dziewczyny a czy któraś z Was ma może tak, że krwawienie na @ trwa np. 3 dni w czwartym nie ma nic a w piątym plamienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nana ja tak miałam, tzn zaczęło się 4 lipca i do 5 lipca w miarę normalny @, ale taki słabszy niż zawsze, a później 6 lipca nic, a 7 lipca małe plamienie, a zawsze, odkąd pamiętam, @ u mnie trwają 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Nana266 ja mam 3 dni krwawienie a potem dwa dni coraz mniej czasami cos 6dnia jeszcze poplami i tyle. Przerw raczej nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana266
A ja właśnie często mam takie przerwy i krótkie krwawienia. Zastanawiałam się czy to jest normalne i czy wszystko ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Martyna ja jestem w ciąży i tez mnie takie stwierdzenia denerwują.. wiem, że to nie choroba ale jednak stan odmienny na litość boska. Nieraz jak tak bardzo Męczyły mnie mdlosci, wymioty nie mogłam jeść ani nawet pić to płakałam w rękaw mężowi "bożeee mówią ze ciaza to nie choroba to dlaczego ja się czuje jakbym konala?" To z kolejka przy kasie tez mnie już dotyczyło - tak mi było słabo i niedobrze, poty mnie oblaly ze myślałam że zemdleje tam. Skończyło się na tym ze jak mnie tylko skasowała to wybiegłam ze sklepu i zwymiotowalam do kosza na śmieci.... ludzie się gapili ale nikt nawet nie zapytał czy wszystko w porządku :/ jechałam tramwajem, tak duszno było ze tez juz wytrzymać nie mogłam ale miejsca nikt mi nie ustąpił... jak wyszłam wreszcie na swoim przystanku to z pół godziny siedziałam na ławce zanim poszłam do domu bo bałam się ze się przewróce. Także niby nie choroba, ale są czasem momenty ze naprawdę człowiek źle się czuje. Nie twierdzę ze cały czas, ale dość często przynajmniej u mnie. Teraz staram się nie łazić sama po mieście - zakupów sama nie robie tylko z mężem, komunikacja miejska tez w sumie omijam i jak nie musze to nie używam. Mąż w sumie jest na każde moje zawołanie, kochany jest Nana a konsultowalas te przerwy w krwawieniu z ginem ? Ja tam się nie znam dlatego pewnie zapytalabym fachowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate nie mówiłam mu o tym ale jeśli nie będzie nam wychodziło to pewnie się wybiorę i zapytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TUSIA_87
Zioła ks. Sroki można zamówić gotowe na allegro bądź przyzadzic samemu z zakupionych ziół w sklepie zielarskim. My poszliśmy na łatwiznę zamówiliśmy 200g ziół nr 3 na owulacje i jutro będę je mieć u siebie w przesyłka wyszło 20zl wiec to nie dużo a pije się tego nie dużo bo 1 łyżkę zalewa się wrzątkiem parzy 30 minut i wypija się na noc całą szklankę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TUSIA_87
Kochane to wszystko zależy od tego jak kto znosi ciążę. Dla mnie od 8 tygodnia mniej więcej do 16-18 to był istny koszmar przy drugiej ciazy. Męczył am się z łóżka nie mogłam wstawać bo byłam po operacji chodziłam o kulach a wymioty o ile można to tak nazwać bo lało się ze mnie jak z kranu męczyły mnie od rana do 13-14 a później po prostu padlam tak mnie to meczyło. Jeżeli chodzi o komunikację no to ja się ie wypowiem bo zmotoryzowana jestem ale chamstwa nie brakuje słysząc co opowiadacie. Z kolei po tej ciąży pozamacicznej brzuszek mi wywaliło mam zaokrąglony czasem jak zjem coś nieodpowiedniego to mi wywala brzuch strasznie u wyglądam jakbym byla w ciąży ostatnia sytuacja mnie rozsmieszyła w praxy wyszłam na chwile do sklepu stałam w kolejce po wedline wszyscy mnie przepuścili pomyślałam sobie skorzystam bo sklep zamknęłam i wiara w ludzi również wraca bo wiadomo są i odchylenia ale i są ludzie którzy przepuszczają widząc brzuszek :-) Kobiety w ciąży mają przywileje jeżeli któraś z was źle się czuje należy powiedzieć "czy może mnie pan/pani przepuścić bardzo źle znoszę początki ciazy" myślę że wiele osób zrozumie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TUSIA_87
Nana 226 myślę że tak ponieważ dużo kobiet nawet takich które starały się po 2-3 lata poza chodziły w ciaze w pierwszym cyklu z tymi ziołami a lekarze mówią ze one nie szkodzą bo to czyste ziola a mogą pomóc wiec spróbujemy jak dostane @ pije się je od 1dc Ona1234 testy owulacyjne wykonuje się rano bądź wieczorem bo wtedy jest najwyższe stężenie LH i zawsze o tej samej porze. Ja jak robiłam to dwa dziennie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny poratujcie jak mogę sobie dzisiaj pomoc. Wstałam z ogromnym bólem gardła temperatura tylko 35.5 stopni. Lekarza mam jutro. Jestem na przełomie 7i8 tygodnia. Jestem sama w domku z dwójką moich urwisow i muszę mieć choć ciut siły. Ana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zrobię wieczorem, gdzieś o 18:00, a jak wyjdzie pozytywny, to już więcej chyba nie muszę robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuchcinka
Kochane ja właśnie wchodzę w fazę około-owulacyjną :D zgodnie z zaleceniami tego artykułu kochamy sie z mężem w tym cyklu co dwa dni i nie powiem - jest fajnie :D w związku z tym nie zamierzam robić testów owulacyjnych ani specjalnie obserwować śluzu - co bedzie to bedzie! Jego plemniki nadal są leniwe wiec nie nastawiam sie na nic, ale kto wie może jakiś wariat sie przebije :) trzymajcie kciuki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuchcinka
Znowu sie zacięło no co za s**t!!! :( Co do płci to mi sie marzy dziewczynka! Oczywista oczywistość jak bedzie chłopiec to będę go kochała jak wariatka i nie zamienię go na nic innego ALE wiem ze nigdy nie będę do końca spełnionym człowiekiem jeśli nie urodzę kiedyś dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×