Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Gość caroline29
Ona124 robilas test i jak wyszedl ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czyli, że jak dzisiaj wykonałam o 17:00, a jutro wykonam ponownie o 12:00, to wyjdzie wiarygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No hej dziewczyny:) Stella mam tak jak ty mam juz jednego chlopca Cyprianka i marzylam o drugim jak tylko zobaczylam II kreski czulam ze bedzie chlopczyk co lekarz mi niedawno potwierdzil. Zawsze chcialam miec 2 chlopcow i jestem bardzo szczesliwa:) my bierzemy pod uwage imiona Mieszko, Milosz,Tymon, Kajetan jak narazie ale znajac zycie jeszcze z 10 roznych imion sie przewinie. Jeszcze nie ma decyzji ostatecznej ale chcialabym juz zdecydowac bo zaczelabym do brzuszka mowic osobowo. Pozdrawiam Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczyny za rady. To chyba jakiś wirus czuję się masakra oby do jutra. Ana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Afrodit, kiedy mialas ostatnia @? Ja jutro ide do lekarze, bo strasznie zaczelam sie bac, czy z dzidzia jest ok, chce zobaczyc, cxy jest pecherzyk i czy w macicy. Czytalam, ze dziecku zaczyna bic serce okolo 21 dni po zaplodnieniu, ja mam krotkie cykle, dosc szybko owulacje, wiec kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
A i byl zarodek? Jakies echo serduszka lub echo zarodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Onaa Powinien , ale czy wyjdzie wiarygodny to nie wiem. Im pózniej tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecku za zaczyna serduszko bić dość wcześnie ale na usg da sie to dopiero usłyszeć ok 8tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuchcinka
Kochane potrzebuje Waszej porady! Tak jak pisałam wcześniej jestem gdzieś w okolicach owulacji - teraz mój 13dc i teoretycznie od jutra powinny mi sie zacząć dni płodne, ale wiadomo jak to jest +/- 2 dni W każdym razie kochaliśmy sie dzisiaj z mężem rano i cały dzień mam różowy śluz na papierze. Przed chwila byłam w toalecie i nadal to samo moze nawet troche mocniej, w każdym razie zabarwione na różowo. Nie mam zielonego pojęcia co to moze byc! Czy zdarzały wam sie plamienia około owulacyjne? Myślałam ze moze doszło do podrażnienia podczas stosunku, ale kochaliśmy sie rano a plamienie zaczęło sie jakoś po 15 wiec chyba to nie to. Macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuchcinka
Przeczytałam właśnie ze u niektórych kobiet zdarzają sie plamienia owulacyjne - miałyście kiedyś? Ja nigdy , ale wydaje mi sie ze to moze byc to... W takim razie pytanie - czy krwawienie owulacyjne występuje od razu po owulacji ? Wiecie cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Kuchcinka niestety nie pomogd:( nie mam pojęcia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Kuchcinka ja tez nie pomoge :( Na mnie wczoraj mąż poCzekal:) wracałam wczesniej a dzis to pewnie spi juz. Ale czułam klucie jajnika moze owulacja:) Malla naprawde szybko masz ta drożność....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ,a jamam pytanie do mamusiek :) jestem w 19tc i od wczoraj strasznie bola mnie piersi ,nie sa drazliwe,po prostu bola ,szczegolnie okolica pachwin i sutkow ,czy to tak juz bedzie do rozwiazania? Czy Wam tez tak dokuczal taki bol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodit
Martyna ja ostatnią @miałam 21.07, czyli jak byłam u lekarza to był 4 tydzień i kilka dni, wg usg piąty, ale podobno to zawsze tak wychodzi, sprawdził czy jest zagnieżdżony w macicy, i że jest jest ciałko żółte, kazał przyjść za 2 tygodnie żeby serduszko sprawdzić, dostałam skierowanie na badania krwi i moczu i z wynikami mam się zgłosić, czyli to będzie jakiś 7 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodit
Kuchcinka mnie się zdarzały plamienia owulacyjne, nawet raz byłam w dniu takiego plamienia u lekarza, to jak sprawdził, to powiedział, że pęcherzyk lada chwila pęknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Afrodit, dzieki, ja mialam 15 lipca i dzis ide, to jest 5t6d ciazy. Wlasnie cofnelam sie do wczesniejszych postow i przeczytalam, ze Rozowy Kordonek byla 2 tyg po spodziewanej miesiaczce, 5t6d czyli tak jak ja i widziala serduszko, wiec to nie niemozliwe :-) ale wiem, ze sa male szanse, wiec az tak sie nie nastawiam. Angelowa, zapewne piersi sie przygotowuja do karmienia :-) zamierzasz karmic piersia tak w ogole? :-) ja napewno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caroline29 - robiłam wczoraj o 17:00 i negatywny, dzisiaj zamierzam o 12:00 zrobić ponownie ;) ale wczoraj, jakbym czuła tą owulkę, a może się mylę, zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Mnie wczoraj zakuwal jajnik myślałam ze owu ale to pewnie przygotowania bo rano mierzyłam temp i nie bylo skoku nadal 36.4. Angelowa a u ciebie przypomnij co będzie tez chłopak?? Imię wybrane? Basiekk i kushina a u was ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Afrodit i Aifoz? Jak się czujecie , jakies objawy ??? Ana a ty jak lepiej dzis ??" Zdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Mila odważne imiona wybieracie :) A ty pracujesz jeszcze , do kiedy zamierzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Caroline u mnie nadal średnio. Na 12 mam lekarza może coś poradzi na przeziębienie. Trzyma mnie myśl ze dzisiaj powinnam zobaczyć serduszko. Angelowa z tego co ja pamiętam to miałam okresowe bóle piersi w ciąży także wydaje mi się ze będziesz miała różnie już teraz w każdym razie nie powinnaś mieć boli już cały czas do końca. Ana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TUSIA_87
Ona1234 testy owulacyjne robi się rano bądź wieczorem kiedy lh jest wysokie tak jak robisz moim zdaniem jest źle. Zrób rano jak wstaniesz i ok 21. Jeżeli testy powtarzasz to robi się je codziennie o tej samej godzinie inaczej nie masz porównania. Testowałam rano i nic nie wyszło tak więc nie przesunęła mi się owulacja na pewno czekamy na @ w takim razie. Zadzwonię do ginka jak go wywołać skoro po duphastonie nie przyszedł czy powinnam brać z 5 dni znowu duphaston i go odstawić żeby dostać @ w ulotce było ze może spowodować zatrzymanie @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUSIA - ja czytałam, że testu owulacyjnego nie należy wykonywać z porannego moczu jak test ciążowy, bo wtedy stężenie LH jest za wysokie i test może być nie wiarygodny, najlepiej w godzinach między 10:00, a 20:00, u mnie troszkę ciężko wykonać o tych samych porach test, ponieważ pracuję w różnych godzinach ;) Umówiłam się do ginekologa na piątek, może sprawdzi jak u mnie z owulacją w tym cyklu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolune29
Angelowa w mojej rodzinie tez chcieli niespodzianke ale lekarz się niechcący wygadal i sie dowiedzieli i radość byla wieksza. Szczerze tez bym chyba chciała niespodzianke tym bardziej ze teraz jest tyle rzeczy w uniwersalnych kolorach ze i dla chłopca i dla dziewczynki pasują :) Tusia ile dni bralas duphaston i ile dni temu ostatnia tabletke wzielas i ktory sc u ciebie :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może mi się uda wykonać go dzisiaj znowu o 17:00, jak będę w pracy, a pracuję w sklepie spożywczym i nie zawsze jest czas, ale spróbuję ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Angelowa ja co prawda pierwszt raz w ciąży i nie wiem jak będzie do samego końca, ale też mi się wydaje ze te bóle to takie okresowe - mnie na chwile obecna aż tak piersi nie bolą, troche tylko, bardziej sutki wrażliwe ale to i tak nie aż tak jak w pierwszym trymestrze. No ale wszystko jeszcze przede mną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×