Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Gość Martyna1111
Caroline, napewno tak bedzie, badz dobrej mysli :-) u mnie 7 tydzien ciazy i troche mecza mnie mdlosci, wprawdzie nie wymiotuje, ale nie moge jesc bo zbiera mnie na wymioty, jak tylko pomysle o czyms do jedzenia, o dziwo nie mecza mnie rano tylko popoludniu przed samiutkim obiadem. Wszystko moge jesc tylko nie obiad. Dziwne :-) ostatnio szlam na zakupy na obiad i jak myslalam o tych skladnikach to tak mnie zemdlilo ze nie dalam rady nic kupic, wiec zjadlam to co na sniadanie na obiad :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska_88
dziewczyny wróciłam ! opalona wypoczęta i pełna nadziei;-) antybiotyku wziełam tylko 2 tabletki i mi przeszlo więc odstawiłam i cały urlop baaaardzo intensywnie pracowaliśmy na sukces:-) @ ma być w sobotę 3.09 . już jest troche inaczej bo nie odczuwam zbliżającej się @ a zawsze po owu bolałay mnie piersi . nie dzieje się nic:-) świeżym ciężaróweczkom serdecznie gratuluje a tym którym niestety się nie udało szczerze wpółczuje i trzymam kciuki kolenym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Witam wszystkie dziewczyny :) ja odpiczywam intensywne u rodzinki dzis wracamy i moze uda nam sie cos porobic :) za wszystkie trzynam kciuki.ja w piatek mam nowego gin ciekawe co powie. Udanej i upalnej niedzieli zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Witaj Angelika ! Bardo mi przykro... stracilas dzieciątko i tego nie da się od tak zapomnieć. Daj sobie czas :* tak czasami po prostu jest. Nie miałaś na to wpływu. Mam nadzieje, ze mąż jest przy Tobie i rozmawiacie o tym co się stało. Bądźcie razem :* a kiedy się otrzasniecie zaczniecie ponownie starania za które wszystkie tu będziemy trzymać kciuki ! P.S. ja również mieszkam w DE ;) bawaria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Wróciłam ;) Austria piękna;) polecam ! byliśmy tylko 2 dni ale spędziliśmy ****ardzo intensywnie na zwiedzaniu. Niestety nie było czasu na przytulanie a owu sie zbliża;( nawet nie wiem czy dziś damy radę bo położyliśmy sie spać po 3 a maz na 9 musiał iść do pracy;( wiec może nie mieć sił;( . Dziewczyny wzięłam 1 globulke (profilaktycznie-zostały mi jeszcze dwie) ale ona sie rozrusza ok 24h we mnie. Śluzu nie da sie przez to nawet obserwować ;( chyba kolejne wybiorę po owu. Kuchcinka ja proeadze wykres na ovufriend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małła a jaki masz nick na ovufriend ? Ja tak samo jak tutaj Kuchcinka, a to mój wykres http://ovufriend.pl/graph/a805e6a9ca86491c336519b67823a391 :) Angelika, strasznie mi przykro! Wiem jak musisz sie czuć.. :( ból z czasem minie, mam nadzieje ze mąż(partner) Cie wspiera - panowie czasem maja z tym problem bo sami na swój sposób musza sobie poradzić ze stratą. Wszystko bedzie dobrze zobaczysz! Nim sie obejrzysz bedzie w Tobie we właściwym miejscu rosła zdrowa fasolka ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
widziałam. napisałam komentarz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Dziewczyny, trzeba cos zrobic z tym forum. Ciagle nie pojawiaja sie strony, trzeba dodawac puste komentarze i jest ich wiecej na stronie niz normalnych. 3 komentarze i znow sie zawiesza. Masakra jakas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założymy kolejny temat cd. cd...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toska_88 - super, oby te staranka wakacyjne okazały się owocne :) Angelika de - bardzo mi przykro, że musiałaś takiego czegoś doświadczyć :( ale będziemy się tu wspierać wszystkie i damy radę! :) Lili91 - to do dzieła! :) nana266 - tak, ja jestem w okolicach owu i wczoraj były przytulaski, dzisiaj odpoczynek, a jutro pewnie znowu ;) TUSIA_87 - na razie zaczęłam brać ten duphaston i zobaczymy czy mi pomoże, czy nie, oby chociaż mi wyregulować cykle :) a jak nie pomoże, to zakupię tego wiesiołka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Onaa mierzysz temperaturę dodatkowo czy tylko testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małła - nie mierzyłam nigdy temperatury, nie mam w tym doświadczenia, testy robiłam, ale tylko przez 4 dni, teraz bez testów, co będzie, to będzie, ale nie powiem, bo chciałabym w końcu ujrzeć te piękne II kreseczki... ehh... :) śniło mi się ostatnio, że urodziłam i trzymałam w ramionach śliczną córeczkę hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Onaa życzę Ci by jak najszybciej spełnił sie sen;). Ja od niedawna mierze temperaturę i przyznam ze to bardzo pomocne. Czytałam o wiesiołku i podobno dopiero efekty po 3 miesiącach widać ;( długo;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość martaaaa
u mnie jutro pierwsza wizyta u gina. a juz koncze 7 tydz. troche sie obawiam, ale mysle ze wszystko jest ok. troche żuluje ze nie zrobilam w tym czasie bety, ale przez prace ciezko bylo mi zorganizowac wypad na badania:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
i się zawiesiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnaaa123
Heeej dziewczyny. Potrzebuje opinii ostatni okres mialam bardzo slaby tzn. Zawsze mam 24 dnuowe cykle i okres ok 4 dni baaardzo obfity. Ostatnim razem mialam 2-3 dni raczej plamienia... dzisiaj zrobilam test pepino w 9dc Ostatnia miesiaczka 27.07 i trwala 4 dni obfita jak zawsze a ostatnie plamienie 20.08 trwalo to 2-3 dni (do okresu tego porownac sie nie da, zawsze potrzebuje kilku tamponow a ostatnio wkladka wystarczala) Prosze o opinie czy widac II kreski czy ja mam juz omamy? Zdjecie testu www.tinypic.pl/pl14kpy30ca1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heeej dziewczyny. Potrzebuje opinii ostatni okres mialam bardzo slaby tzn. Zawsze mam 24 dnuowe cykle i okres ok 4 dni baaardzo obfity. Ostatnim razem mialam 2-3 dni raczej plamienia... dzisiaj zrobilam test pepino w 9dc Ostatnia miesiaczka 27.07 i trwala 4 dni obfita jak zawsze a ostatnie plamienie 20.08 trwalo to 2-3 dni (do okresu tego porownac sie nie da, zawsze potrzebuje kilku tamponow a ostatnio wkladka wystarczala) Prosze o opinie czy widac II kreski czy ja mam juz omamy? Zdjecie testu www.tinypic.pl/pl14kpy30ca1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heeej dziewczyny. Potrzebuje opinii ostatni okres mialam bardzo slaby tzn. Zawsze mam 24 dnuowe cykle i okres ok 4 dni baaardzo obfity. Ostatnim razem mialam 2-3 dni raczej plamienia... dzisiaj zrobilam test pepino w 9dc Ostatnia miesiaczka 27.07 i trwala 4 dni obfita jak zawsze a ostatnie plamienie 20.08 trwalo to 2-3 dni (do okresu tego porownac sie nie da, zawsze potrzebuje kilku tamponow a ostatnio wkladka wystarczala) Prosze o opinie czy widac II kreski czy ja mam juz omamy? Zdjecie testu www.tinypic.pl/pl14kpy30ca1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćii12345
Heeej dziewczyny. Potrzebuje opinii ostatni okres mialam bardzo slaby tzn. Zawsze mam 24 dnuowe cykle i okres ok 4 dni baaardzo obfity. Ostatnim razem mialam 2-3 dni raczej plamienia... dzisiaj zrobilam test pepino w 9dc Ostatnia miesiaczka 27.07 i trwala 4 dni obfita jak zawsze a ostatnie plamienie 20.08 trwalo to 2-3 dni (do okresu tego porownac sie nie da, zawsze potrzebuje kilku tamponow a ostatnio wkladka wystarczala) Prosze o opinie czy widac II kreski czy ja mam juz omamy? Zdjecie testu www.tinypic.pl/pl14kpy30ca1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska_88
ona124 uda się nam w końcu napewno:-) ja mierze temperature i zawsze w dniu miesiączki spada co jest oznaka nadejścia @. do terminu miesiączki zawsze mam ponad 37 . teraz chyba owu mi się opóźniła na wakacjach bo miała być w piątek 19 ale jajniki mnie bolały dopiero w środę 24 więc przez zmiane klimatu mogło sie coś poprzestawiać jednak starania były codziennie do powrotu więc może się uda. mój mąż sam już chodzi za mną że trzeba test kupić he ehe ale tym razem z testem czekam do niedzieli bo w sobote ma być @. dziewczyny a o co chodzi z tym wiesiołkiem? bo dopiero na tym forum się z tym spotkałam i jestem blada w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TUSIA_87
Straszne problemy z tym forum są, zawiesza się na coraz dłużej. Może spróbować gdzieś założyć jakaś grupę? Na fb z dziewczynami zakladalysmy forum zamknięte tylko dla nas przy moich poprzednich ciazach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana266
Onaa124 u mnie też wczoraj i jutro przytulanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TUSIA_87
Czarna moim zdaniem nie jesteś w ciąży ja tam nie widzę kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małła,Kuchcinka,toska_88 - tak, oby się spełniło ;) a gdzie taki termometr kupię, w normalnej aptece? nana266 - to oby te przytulaski okazały się owocne dla nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×