Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

CZEŚĆ! nie wiem czemu nie dodaje moich postów...:/ mam straszne zaległości w czytaniu Was:) u mnie 6dc. więc lada moment owulka . W tym pierwszym miesiącu starań postanowiłam nie doszukiwać się żadnych objawów i nie liczyć specjalnie dni do owulacji. Szczególnie ,że to pierwszy cykl po tabletkach więc owulacja może się pojawić niewiadomo kiedy albo i wcale ! plan jest na przytulanki co drugi dzień- start- wczoraj :) gośćGabi- witamy caroline- chociaż na badaniach zaoszczędzisz- zawsze zostanie na pieluchy :P Bluebell- owocnego weekendu- daj mężowi popalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ovufriend forum nam ładnie śmiga :) mam nadzieje ze reszta dziewczyn tez do nas tam dołączy ! :) Tez miałam taki problem z założeniem konta, ale spróbowałam z innego urządzenia i jakoś sie udało :o :) teraz mam konto, pisze z wami z tabletu a przez telefon nadal nie moge sie zalogować hehe nie wiem o co chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGabi
Ucina wpisy i powiela je kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Wyślijcie link ze stronka z ovulfriend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Witaj monia1028 i Gabi !!!! U mnie tez ok 11 dni do maly ale z testowaniem nie będę się spieszyla na pewno nie wczesniej niz kilka dni po terminie, boli mnie podbrzusze czyli raczej normalnie :( Stella raczej na testy mi zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Ewelina2605 tez się logujesz na ovufruend??? Wszyscy juz zalogowani czy ktos jeszcze ??? .... I ja spróbuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Caroline : http://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/starania-o-dziecko-2016-2017-cd-kafe,10944,2.html?sd=1 mam nadzieję , ze link będzie dziłać. x Kuchcinka: przy badaniu TSh dzień cyklu nie ma znaczenia. Możesz iść nawet jutro x Gabi jeśli to 28 dzień cyklu...to może @ nie przyjdzie. Trzeba mieć nadzieję :) Może te wszystkie zastrzyki i leki nie będą potrzebne. x U mnie 2 rocznica ślubu i powinnam mieć dni płodne:):):) Może coś w nocy zmajstrujemy :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzis na usg pan dr niechcący wychlapal sie odnosnie plci ...zatem drogie Panie bede miala malego Jasia :):):););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Angelowa11 gratuluje synka :):):) piękne imię wybraliście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Angelowa gratulacje synka!!! Imię superrr :) Malla dzis rocznica ??? Aby owocna sie okazala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Caroline mi się jakoś udało zalogować na ovufriend spróbuj moze Ci też się uda bo tu faktycznie ciężko pisać i czytać bo często dodaje posty z opóźnieniem. Masz rację nie ma co tak wcześniej testować lepiej po @ A kiedy idziesz badania robic ? Angelowa gratuluję synusia :) ;) niech rośnie zdrowo u mamy w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Malla gratuluję rocznicy i majstrujcie :) :) owocnej i przyjemniej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Ewelina w przyszłym tyg zrobię badania :) zalogowalam się ale na szaro mi się stronka podświetla ze kiepsko widac eh !!! Dziewczyny a jakie badanie się robi na toksoplazmozę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Udalo mi się zalogować na ovu natomiast strasznie mi cos podświetla stronę miga i wogole cos nic nie mogę zmienić w ustawieniach ani nic dodac wiec narazie pozostaje na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Ogólnie formatka strony tu mi się bardziej podoba i jak dla mnie jest czytelniej :) zaglądajcie czasem do mnie :( bylo by ok gdyby się tak nie zawieszalo. Moze trzeba do nich emaila napisac czemu tak się dzieje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angelowa gratulacje nie lepiej z taka swiadomoscia ze masz synka mozesz do dzidziusia po imieniu :) a jak maz zareagowal na synka? To widze ze narazie sami chlopcy Ty,Kate i ja :):) jeszcze raz gratuluje upragnionego Jasia:) Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa124
Bluebell1984 - po naciśnięciu "załóż konto" wyskakuje mi takie coś... no nie wiem, spróbuję z innego urządzenia ;P Angelowa11 - ooo to cudownie! same chłopy! :) śliczne imię :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Malla a ty jaki masz Nick na ovu ? Taki sam jak na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
Angelowa gratuluję synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana266
Angelowa gratuluję Synusia :) Swoją drogą sami chłopcy w drodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up Up Up Up Up Up Up Up Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2987
Angelowa gratuluję:) i znów chłopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Caroline na Owu mam nic olciaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska_88
angelowa gratuluje synusia! ja dziś nie wytrzymałam i zrobiłam test. oczywiście jedna krecha a jestem 3 dni przed @. z tym że wydaje mi się że owulacja mi się przesunęła prawie o tydzień bo miałam mieć 19 a 24 bolały mnie jajniki jak na ovu.nie mam coś nadziei w tym cyklu że się udalo . zobaczymy w weekend zrobie nastepny ale zaczekam do niedzieli jak w sobote nie przyjdzie. witaj monia w gronie zniecierpliwionych staraczek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGabi
Małła spóźnione życzenia z okazji rocznicy ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×