Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Gość caroline29
Toska88 póki nie ma @ badz dobrej myśli. A ty ona ovufriend nie przechodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella_88
tośka - jeszcze nie wszystko stracone! poczekaj jeszcze bo cały czas są szanse! u mnie dziś 9 dc już nie mogę doczekać się końcówki miesiąca :) widzę, że dziewczyny zrezygnowaly z tego forum...szkoda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Toska tak jak Caroline pisze czekaj do jutra moze owu sie przesunela i test nie wychodzi najwazniejsze to sie nie poddawac :) trzeba walczyc. Ja nie lubie jak zbliza mi sie termin @ bo wtedy juz wiem ze nic z tego ale nadzieje mam a jak @ przychodzi to dol mnie lapie oj comiesiac powtarzam ze w tym miesiacu co ma byc tp bedzie ale i tak sie czeka na wymarzone II i mysle ze wszystkie sie doczekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Stella jestesmy i tu i tu :) Ewelina mamy chyba podobne haraktery bo ja mysle identycznie jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulek31
Ewelina jeśli mi sie uda tym razem to faktycznie bedzie to zasługa testu owu., bo poza wprowadzeniem testu wszystko robiliśmy jak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Ja dziś byłam z mężem na usg i powiem Wam dziewczyny szczerze, że pierwszy raz tak się poryczalam ! Z pół godziny odchodzilam do siebie tak się wzruszylam :) wcześniej na usg jakoś tak normalnie, a dziś masakra... miałam polowkowe takie dokładniejsze i tak wszystko było widać... nawet paluszki u stóp i rąk liczylismy ! Widziałam jak ziewal... normalnie nawet teraz mam łzy w oczach na samo wspomnienie <3 na szczęście wszystko z naszym synkiem jest w porządku :) waży juz prawie 440g ! I ok 25cm długości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Kate super wieści. Czekamy na foto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Caroline to miło wiedzieć ze nie tylko ja jestem w tym okresie taka rozdwojona he he :) Anulek trzymam kciuki oby się udało :) Kate jeszcze raz gratuluję to musi być piękne uczucie zobaczyć swoją dzidzie :) :) duży ten Twój synek :) duzooo zdrówka dla Was niech Niunia rośnie zdrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Kate jaki śliczny synuś ojjj az się wzruszylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Naprawde jak juz wszystko widac:) niech rośnie zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate cudownosci :):):):):) rozumiem Cie doskonale ,nasz Jasio na ostatnim usg tez zrobil popis ,machal nam raczka jakby chcial przybic 5 po czym wpakowal kciuk do ust i wywalił sie do nas pupcia ,mezowi az poleciala lezka :):):):)kawal chlopa z Waszego syna Kate ,super:):):),nasza fasolka nieco mniejsza :280gram i 21cm dl.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska_88
Owulacja napewno mi się przesunela o 4 dni ma wakacjach więc co teraz mam doliczyć te 4 dni do terminu @? Niewiem jakoś mnie to forum tu trzyma może z lenistwa nie zakładam na ovu konta bo i tak ledwo czas wynajduje żeby zajrzeć tutaj. Kate aż Ci zazdroszczę tych wspaniałych chwil ... jak sobie przypomnę okres ciąży to nie mogłam się doczekać każdego usg no i te ruchy w 3 trymestrze tak mocne że aż zarys stopy był widoczny przeź skórę brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska_88
Dziewczyny założyłam konto na ovufriend ale nie mogę was znaleźć. Nick jak tutaj. Okresu dziś nie ma a temp wysoka wiEC pewnie opóźnienie się tyle dni co owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulek31
Dziewczyny jestem przez znajomych spostrzegania jako osoba silna i twardo stąpająca po ziemi... Ale teraz rozpadam sie na kawałki, cieszę sie waszym szczęściem, mam już dwoje cudownych dzieci tak jak pisałam wcześniej i to są moje najtrudniejsze starania o dzidziusia, wiem co czulyscie na badaniu usg to jest cudowne u uczucie. Mam nadzieje, ze ja i każda z was niebawem będziemy mogły zobaczyć dwie upragnione kreseczki a pózniej będziemy obserwować te maleństwa na naszym badaniu. Biorę sie w garść i czekam na moment kiedy będę mogła wykonać test ciążowy. Dziewczyny udało sie wam, uda sie i nam. Pozdrawiam cieplutko przyszłe mamy a za resztę trzymam kciuki z całego serducha. Ojej ale mnie ponioslo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Czesc dziewczyny! Jak plany na niedziele? forum się znow zawiesiło :( czy ktos dzis testowal ? Paula24 ciebie tez tu dawno nie bylo a co u ciebie? Jak tam starania? S992 a ty zaglądasz do nas jeszcze? Afrodit i Aifoz jak początek ciąży u was przebiega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Jeszcze się nie odblokowali! Up Up Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martyna a ty widziałaś już serduszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caroline29 byłam na wakacjach więc teraz mam zaległości ;-) Niestety kolejny cykl bezowocny...Do tego (chyba na wakacjach) przylepętała mi się grzybica pochwy:( Jakaś totalna porażka...Cały miesiąc leczenie, 2x globulki, maść i tabletki, dla męza maść i tabletki. Za miesiąc mam wizyte u specjalisty od niepłodności to może w końcu coś ruszy. Mam nadzieję!A jak u Ciebie? Jak staranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×