Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam motylka i mam depresje z tego powodu.

Polecane posty

Gość gość
Fredzel zwisajacy pomiędzy nogami?? Fu. Może jesteś facetem i masz ptaka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze Wam cos napisac. Sa rozne cipki i sa rozne motylki. Ja mam bardzo duzego i jest nieladny, Brzydki po prostu.Fredzelki zwisaja mi na 3, 4 cm .KIedy rozchylam nogi, to wyglada doslownie jak to cos co ma indyk ;) Bardzo bardzo nieladnie. I bardzo sie z tym mecze. Przeszkadza poza tym w seksie, poniewaz podczas pierwszych ruchow fredzelki wciagane sa do srodka i zwyczajnie to boli.... mojemu mezowi sie nie podoba ( chociaz mowi, ze podoba) ale wiem doklanie jak jest., Z reszta mi sie takze bardzo nie podoba:/ W przyszlym roku ide na operacje, dla samej siebie.. W tym ide powiekszac cycki, poniewaz ich praktycznie nie mam. Akurat koncze 32 lata , zawsze sobie powtarzalam ze to malo istiotne sprawy.... a to zwyczajnie nieprawda. Wyglad, samopoczucie bardzo sie liczy , Mam mikro cyki i wielkiego motyla miedzy nogami. Natura jest niesprawiedliwa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Nie uprawiam sexu oralnego bo nie pozwalam na to facetowi. Wstydzę się swojego krocza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam frędzle. I jak mam sucho tam na dole to potrafią się wkręcić w bieliznę i wtedy cholernie boli i muszę się podrapac po kroczu. Upokarzające..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś wszystkie koleżanki pytam i każda twierdzi że motylek jest ohydny i każda ma prawie płaska buleczke. A ja mam wrażenie że im starszą jestem tym bardziej mi smetnie zwisa a jaka to wieś gdzie jest takie zgrupowanie idiotek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Motyle są piękne i nie ma powodu żeby się ich wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.02 sama jesteś wieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płaska bułka co to właściwie znaczy ? Ja mam schowane wargi i duże, pulchne wargi większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Motylki podniecają mnie o wiele bardziej niż bułeczki. Jeśli uważasz, że Twój jest nieładny, to go zmniejsz, ale niekoniecznie rób z niego bułeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tobie autorko to zalecam zmianę koleżanek na mniej głupie i dobrze by było jakbyś trochę więcej myslała, bo wargi sromowe to nie jest twój największy problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uff dobrze że mi nic nie wisi tam na dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi wisi i żebym tylko takie problemy miała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy tak poważnie z tym tematem bo aż nie wierzę w to co czytam? powiedzcie, że to żart... dorosłe kobiety :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 32 lata i NIGDY nie rozkminialam czy mam motyla czy bułkę! A tym bardziej nie zastanawiałam się czy facetowi/mężowi się podoba! Zawsze dałam, aby tam na dole było czysto, wygolone i pachnące i tyle. Naprawdę ciesz się autorko ze tylko takie masz problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialabym mieć tylko takie powody do depresji... Jak ja zazdroszczę ludziom "problemów" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest normalne ze zabraniasz mu seksu oralnego i szczerze to nie wiesz co tracisz. Nie ma sensu sie wstydzić. Spróbuj a zobaczysz jak Ci się to spodoba i nie sadze żeby Twój facet miał problem z tym jak ona wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×