Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała         czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość gość sylwia
Kocham ten kawałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie wiesz jak to jest chorować na raka pijany obszczymurze. Nigdy nikogo nie poznasz bo jesteś cham, prostak, twoje życie to kafe, wiecznie masz gazy i piszesz o sraniu. Czasami mam wrażenie czy ty nie stoisz za projektem Petrov on też lubi srać. Nie jest mnie cię żal za tyrki bo dosyć napsułeś ludziom krwi mendo z Łodz mieszkająca z mamusią w bloku. Idź mamusia kolację zrobi wysmarka nosek Piotrusiu :-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to ludzkie ścierwo, smród po gaciach. :O Na Karuzeli może wydarzyć się wszystko, tylko nie ten chory psychicznie człowieku. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżka11 2012.03.02 Yazzin, a ja jestem zgoła odmiennego zdania, wiesz był taki czas, że korzystałem sobie z usług fajnych pań dla fajnych facetów. W końcu na czymś taki młokos musiał się wyrobić smiech.gif Szkolenia są wymagane w pracy, a także sexie. Znasz to powiedzenie, na czym się najlepiej młody bolec ćwiczy? Wiedza to podstawa smiech.gif Nigdy nie dopuściłem do tego aby te panie musiały do mnie przyjeżdżać. Zawsze byłem gotow, pokonać tą odległość, nie mogłem dopuścić do tego aby moja edukacja stanęła na jakiś głupich zaległościach smiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W kolorze rosso
Kokej się pier/ do/ lił ze starszymi od siebie paniami w ramach lekcji seksualnych??? Z Frii też czy z Frii było za fri???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kafe spotykał się z kobietami. Z innyych portali wyrywa również. Tylko mężatki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke na innych portalach, tego faktu nie znam Wiem ze pisze na f23 ale donosicielem nie jestem i przemilczę login.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ogólnym udziela się również. Na Ero z pomarańczy pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Odpuść Błędny. Ten człowiek jest niereformowalny :D Dzień bez zaczepki to dla niego dzień stracony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie popuść panienko w sukience z Warszawy Plock:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprawda Płock, jestem "reformowalny" :D :D Tylko Ty mnie jeszcze nie znasz. :D Myślisz że jak z "Blaszakiem" się zwąchasz, to będzie dwa do jednego? Naprawdę szukasz kolegów, by mi dopieṛdolić? To lepiej poszukaj wśród warszawskich słoików, takiemu Gwiazdorkowi, na widok mojego nicka, jego dłoń już zamienia się w pięść. :D Blaszak co jedynie może, to podstawić swoich kumpli, którzy owszem, pobiją mnie, ale jak na imbecyli przystało skupią się na twarzy a nie ona służy mi tu do pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty nowy naprawdę jesteś psychiczny paranoja prześladowcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NOWY TO PEDOFIL ŘUCHA MAŁE DZIECI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Póki co to Ty sam sobie dopiertalasz takimi bzdurnymi komentarzami. Dziwię się jak możesz w nocy zasnąć tworząc samemu sobie tylu sztucznych wrogów. Masz zapędy na Don Kichota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz psychiczny :O Przecież Płock wie że za Nim nie przepadam, bo dla mnie jest zwykłym leserem. Teraz szuka kolegów, by było mu raźniej. Wiesz kto tu jest psychicznie chory? Chyba nie. A ja widzę tu mnóstwo poj̣ebów. Sęk w tym że mi można dopieṛdolić i nie widzisz chronicznych, wręcz obłąkanych postów o pedofilii, srania gęsi. Dopiero jak to mi wyeliminujesz człowieku, możesz do mnie pisać że jestem chory psychicznie, rozumiemy się? 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Płocku;) szukasz tu odwagi może?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pieṛdolę. Nie dość że nie wiedzą, raczej nie mają popysłu jak wypędzić mnie z Karuzeli, to jeszcze zapycham im temat. :O Już mam ciepło u Królowej Śniegu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
dziś Odwagi to ja będę potrzebował już tam, na wysokościach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Raczej szuka mamusi, która mu pieluchę przewinie, bo się chłopczyk właśnie zesrał i czeka, która go przewinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz że ja byłabym chętna żeby pomóc Ci zrobić ten pierwszy/jedyny "krok":P a wiesz co Nowy? Taki tyłek chętnie przewinę jak będzie trzeba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Póki co to Ty wyglądasz Nowy jakbyś narobił w gacie i Cię uwierało. Przestań robić z siebie pośmiewisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję pomarańczo za "przepchanie" :O tematu. :) 🖐️ Mi raczej nie wypada. :( Chociaż to dobry sposób by ponabijać sobie postów. ) Mój podszyw jest tak aktywny, że niedługo będzie naprawdę trudno nas rozróżnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i się zacznie:D chłopaki? Te sprzeczki są żenujące już:O stawiam że każdy/a to potwierdzi. Serio aż tak tutaj ciasno, że musicie się co jakiś czas o siebie ocierać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko Nowy:) a i nie sądzę żeby ktokolwiek był zdolny do rzeczywiście udanej "podróbki" Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Już próbowałem tu skoczyć z dwa razy 💤 Dlatego daruj sobie teksty o pierwszym kroku. Za drugim trzeba było mnie pchnąć i zaorane. ;) Teraz muszę czytać, że ten smarkacz nie może się odpędzić od kobiet a , nie które chcą go karmić nawet własną piersią . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) pierwsze kroki z Tobą Nowy to jeszce za duże dla mnie wyzwanie. Ta część była do Płocka akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bledny z fona
Witam zakreconych Nowy :) nie mam zamiaru miszav sir w jakies wojenki. Juz raz sie dalem wciagnac w takowa ale dotyczyla bezposrednio moich bliskich. I ty to wiesz. Nie mamzamiaru i jak sam napisales nie mam mizliwodci nawet jakbym zamiar znalazl by w jakikolwiek sposob zrobic cos wiecej niz wylaczenie kompa. Od dawna juz kafe sluzy mi do zabawy i do niczego wiecej. Kazdy robi tu co chce i jesli ma ochote marudzic niech marudzi, jesli sie bic niech sie bije, jesli hejt sprawia komus podniete niech hejtuje. Jesli mi zacznie przedzkadzac zmienie temat lub adres mojego pisania. Wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×