Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

A ja rozumiem nienawiść zdradzonej żony do kochanki męża

Polecane posty

Gość gość
przeciez ty nie masz zadnego meza:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ulegniesz to jesteś przegrana, a jak tupniesz nogą i puścisz wiązankę, to się szmaty odczepią od ciebie. jasne, tak się przyczepiły bo pewnie ciebie tez chcą wygrzmocić, zaraz po męzusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo pasztet zrobi wszystko. weźmie brudnego kootasa do ryja i połknie spermę a żona nie hmmmmm, ale rozumiem, ze pasztet raz mu obciągnie i ma z głowy, a ty tego brudasa trzymasz w domu latami i tak ci śmierdzi po kątach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówiłam że do północy musisz poczekać? a kto się przyznał przed chwilą ze mój mąż to twój kochanek co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gowniany ten twój wątek bo znów się zaciął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziś tłumoku nic warty jestem czysta i pachnąca. siedzę tu razem z mężem odkąd wróciliśmy z pracy. jeden post piszę ja a drugi mój maż i tak na zmianę sobie piszemy żeby cię wnerwić śmieciu. obiad już dawno jadłam w restauracji maż mnie zaprosił. smiech.gif tylko nie posraj się teraz ze złości debilko smiech.gif xxx no prosze czyzby azorki z krakowa pisaly tu juz dobre 5 lat :D zazdroscimy wam malzenstwa, bez dzieci, ale za to kafe wypełnia ich każdą wolną chwilę :) on schizofrenik, ona z depresją - jak zwykle zapomnieli dziś wziąć leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie wyluzujcie. ta psycholka nie ma meza:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no prosze czyzby azorki z krakowa pisaly tu juz dobre 5 lat zazdroscimy wam malzenstwa, bez dzieci, ale za to kafe wypełnia ich każdą wolną chwilę on schizofrenik, ona z depresją - jak zwykle zapomnieli dziś wziąć leków. x nie jestem z krakowa tępa wieśniaro ze zdiagnozowaną schizofrenią. sama weź leki skoro masz halucynacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie wyluzujcie. ta psycholka nie ma meza x a właśnie że mam męża psycholko. jak nie wierzysz to choć i zobacz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mąż teraz siedzi i mecz ogląda a ja jeszcze trochę z tobą popiszę zanim pójdę spać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pojedz trochę czipsów żebyś miała czym go poobesrywać zanim po meczu pójdzie do kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po meczu idzie ze mną spać czyściutki a do kochanki pójdzie jak znów będzie miał srake i narobi w gacie bo go do kibla nie wpuszczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ach nie ma ciebie, nie ma mnie xx gora z gora, wenus z marsem nigdy nie zejdzie sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kierwa, nie myslalam że bedziesz miec takie zd***** :D to nie wiedziałaś, że on to zdj podarował mi w listopadzie 2015 r. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy dochodzi do zdrady to jest normalne ze zdradzona osoba ma zal do wszystkich w początkowej fazie. Zdrada to cios poniżej pasa ale z czasem złość przechodzi choć są osoby , które złość i nienawiść pielęgnują. Pielęgnując złość nie idzie się do przodu, tkwi się cały czas w tej sytuacji i rozdrapuje rany, a przecież życie jest piękne i szkoda marnować czasu na coś na co już dawno przeminęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie że wreszcie pojęłaś że już przeminęłaś. :D dla każdego faceta szybko przemijasz bo jesteś nienormalna. tą fote wstawiasz już drugi raz i po co? przecież to nie jest penis mojego męża kretynko. idź się leczyć. :D to jednak prawda że każda kochanka to psycholka a ty jesteś tego dowodem. :D jak już się przyznałaś że jesteś prostytutka i takie zdjęcia od obcych chłopów dostajesz to pochwal się nam ile bierzesz za numerek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie skąd się biorą takie głupie baby, które godzą się na bycie kochanką żonatego?Później to schizy ma, bo kochaś nawet nie myśli o rozwodzie z żona. No skąd to się bierze? Matka jej nie kochała i w dzieciństwie zabawkami po łbie napieprzała, czy jak? Facet żonaty to trędowaty zwłaszcza taki, co mieszka, żyje i prowadzi wspólne gospodarstwo domowe z żoną. Co innego jak jest w separacji i mieszka oddzielnie, ale to też różnie bywa, bo jeszcze mogą się pogodzić i rozwodu też nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ku/rwo zgłosiłam do usunięcia wszystkie twoje posty za to że usunięto mój jeden bo ty zgłosiłaś. za moment twój żałosny wątek będzie miał max 2 strony. chciałaś wojny dzi/wko z dworca to masz. ze mną się nie zaczyna tłumoku po gimnazjum. zniszczę cię wywłoko. każdy twój post będę zgłaszała tylko zacznij smarować te swoje brednie szumowino społeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Odczep się ode mnie kobieto, ja fotki żadnej nie wrzuciłam, nie znam Twojego męża i nie chce znać i Ciebie tez nie chce. I jestem w długoletnim zwiazku gdybyś nie wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta schizofreniczna dziffka waruje tu od lat i atakuje każdą żonę, bo w chorym łbie ubzdurała sobie, ze każdy kto pisze nie po jej myśli to na pewno żona jej byłego kochasia, który wywalił jej psie gowno na łeb. Facet to wyroochał po pijaku i znać nie chce, a ścierwo zamiast się leczyć psychiatrycznie to marzy i wszczyna burdy z każdym. Kim to już nie było na tym forum: szczęśliwą narzeczoną, zdradzoną żoną, wdową, rozwódką, kochanką mojego męża :D a w rzeczywistości jest szmatą od podłogi co wyciera świniom nogi. Pozakładała z 10 kont albo i więcej, pisze sama ze sobą i myśli, że ludzie są tacy głupi jak ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona ma bękarta z żonatym. swego czasu ostro udzielała się w temacie "Gdy maż ma dziecko z inną kobietą" i każdą żoną tam wyzywała, jak nie chciała się rozwieść. a jak histerycznie zareagowała, gdy ktoś napisał, żeby nie uznawać pozamałżeńskich dzieci bez badań genetycznych? tak się wściekła, aż cały wątek jadem zapluła. he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest ta Anka co jej dziecko zabrali i były tu o niej tematy. Ona ma schizofrenie i powinna się leczyć w psychiatryku ale tego nie robi. Całymi dniami i nocami wariatka siedzi przed kompem a dziecko rodzinie podrzuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olejekjojoba
Jezu, ale rynsztok na tym forum... Ale wracajac do tematu, to wedlug mnie zona powinna byc wsciekla wylacznie na meza, a nie na jego kochanke. Ja takiej babie bym kwiatki kupila za to, ze uswiadomila mi z jakim wieprzem wzielam slub. Przeciez to MAZ przysiegal wiernosc do grobowej deski a nie ta kobieta. Uwierzcie na prawde rzadko zdarza sie, ze laska sama wklada facetowi reke to spodni ;) Najczesciej to wasi ukochani mezowie szukaja kogos na boku i podrywaja inne, a w 90% kochanki nawet nie maja pojecia o istnieniu zon. Wiec nie ma podstaw zeby taka kobiete nienawidzic. Jesli maz jest dobrym, odpowiedzialnym i kochajacym was czlowiekiem to nie bedzie myslal o zdradzie. Miejcie troche honoru kobiety, za cala zdrade obwiniacie kochanki, a logiki w tym nie widac. Jesli maz nie chce zdradzic to tego nie zrobi. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ty ku/rwo wkładałaś łapę do rozporka cudzego męża i jeszcze celowo zaciążyłaś mimo to że nie powinnaś. Stałaś przy drodze tirówko i świadczyłaś usługi seksualne za które brałaś pieniądze. Wrobiłaś w niechcianą ciążę i w bękarta cudzego męża bo raz skorzystał z twoich usług na parkingu przy lesie a teraz się wybielasz i całą winą obarczasz obcych ludzi żeby rozpieprzyć ich małżeństwo. Niedoczekanie twoje wywłoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olejekjojoba psychiczna kochanko nie wysilaj się, bo żadna żona nie uwierzy w brednie jakie tu smarujesz. Wszyscy doskonale wiedzą do czego zdolne są kochanki, żeby tylko rozwalić małżeństwo i zdobyć cudzego męża. Twój żonaty cię nie chce, zrozum to wreszcie. Wstydzi się, że takie szmacisko grzebało mu kiedyś w rozporku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olejekjojoba
Widze, ze na kafe zrobil sie niezly zlot zdesperowanych zon ;) Radze wylaczyc komputer i szykowac mezom sniadanko, no chyba, ze jeszcze nie wrocili z nocnych harcow z kochankami. Jesli chodzi o mnie to owszem jestem kochanka, ale wlasnego meza :) Boli was to, ze jakas kobieta ma wiecej godnosci niz wy i potrafi kopnac w dupe faceta co ja robi w konia? Przyjmijcie do wiadomosci, ze to WASI faceci dobieraja sie do majtek kochanek, a nie na odwrot. Jesli zonaty facet idzie na dziwki to tez jest jego wina i jego decyzja, nikt go przeciez nie zgwalcil. A co do kochanek, to owszem sa to kobiety bez skrupulow i moralnosci, ale tak samo jak wasi mezowie, swoj swego zawsze znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olejekjojoba tu tylko jedna zdesperowana zona ujada a reszta gości to kochanki według niej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanki to własność publiczna, przechodzą z reki do ręki, każdy może je mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olejekjojoba
Mozliwe, ze tylko jedna, tylko nie wiem jaki ma cel w udowadnianiu wszystkim, ze wine za zdrade meza ponosi wylacznie jego kochanka. Troche to wedlug mnie nie logiczne, ale w sumie spoko. Jej maz musi miec fajne zycie, ma dupy na boku, chodzi na dziwki, a ona i tak uwaza, to nie jego wina. Heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×