Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

A ja rozumiem nienawiść zdradzonej żony do kochanki męża

Polecane posty

Gość gość
17:32 a może byś uzasadniał czemu tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wariatki! Autorko, dobrze, że ten temat się pojawił. Dziękuję. A te co się denerwują, niech stąd idą, bo są winne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mam takie pytanie. czym sie rozni podejscie do zdrady partnera w malzenstwie a kilku/kilkunastoletnim zwiazku. chodzi wam o te cala otoczke - dziecieco-kredytowo-mieszkaniowa? bo jakos u siebie i kolezanek bedachych po ok. 5-8 lat w zwiazkach nieformalnych nie bylo po zdradach mezczyzn takiej mysli, że "a ta, szmata ale ja zniszcze, o to jej wina", nie. wszystkie negatywne emocje przelane byly na facetow albo i 50/50 bo 2 strony sie nie przylozyly do zwiazku. i rozejscie sie, bo po co ciagnac trupa dalej. nie mozecie miec podobnego podejscia do zdrady w malzenstwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie mam pretensji do kochanki mojego byłego męża. To nie ona przysięgała mi wierność, tylko on. Teraz tylko jej współczuję przyszłego życia z nim, jego rodzinki i jego przyszłych zdrad. A ja myślę, że o wiele za późno od niego odeszłam (co najśmieszniejsze, on płakał w dniu, kiedy odchodziłam, a trzy tygodnie później ona była w ciąży).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trochę naiwnie jest mysleć, ze przykładny mąż tak nagle, sam z siebie szuka kochanki-, zwykle małzenstwo dawno sie psuje, tylko druga strona nie chce tego widziec, albo nie chce widzieć wad w sobie, albo oboje nie umieja rozmawiać o tym co sie dzieje. no chyba ze któraś od razu sobie wzieła męża co to zadnej nie przepusci i druhne na weselu by zaliczył i kolezanke z pracy i pana z warzywnika- ale to juz wtedy powazny bład w wyborze męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem autorką tego tematu i chciałam wszcząć dyskusję na ten temat. Nie ubliżam, nie pluję żółcią, nie wiem dlaczego ma być ze mną coś nie tak. Zdradzona żono, czyli potwierdziłaś moje domysły. Byliście szczęśliwą rodziną, tak jak napisałam w pierwszym poście, często mężowie - zdradzacze mają szczęśliwe rodziny, domy, fajne zadbane seksowne zony i udany seks z nimi. I niestety, taka żona jak dowie sie, że jest zdradzona, ma prawo pluć jadem na kochankę. Po pewnym czasie ocknie sie i zrozumie, ze z męża jest kawał sukinkota, ze oszukiwał i ją i kochankę, ale pierwsza reakcja jest jak najbardziej zrozumiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ja powiem inaczej: jesli malzenstwo jest naprawde udane to w takim malzenstwie nie ma zdrad. Jesli taka zdrada nastapila to malznstwo nie bylo udane. Jesli zona uwazala , ze jej malzenstwo jest udane to znaczy , ze zona nieadekwatnie widziala sytuacje lub nie chciala tej sytuacji widziec obiektywnie. Jesli taka zona w momemncie ujawnienia zdrady zacznie od plucia na kochanke to dla mnie jest jasne , ze taka zona nie chce lub nie umie obiektywnie spojrzec na calosc swojej relacji z mezem. Ergo - zrozumiale jest , ze zostala zdradzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja uważam inaczej. Wydaje mi się, że to częście j kobieta daje sygnały, że jest zaniedbywana, nie do końca szczęśliwa i że jak zdradzi, to dlatego, że brakowało jej czegoś w małżeńtwie. czasem dlatego, ze mąż był pierwszym i jedynym partnerem i chciała spróbować jak to jest z innym. Natomiast mężowie zdradzacze często po prostu szukają odmiany i wcale nie są nieszczęśliwi z żoną i obecną rodziną. Ot szukają tekiej chwilowej odskoczni często łamiąc życie i kochance i żonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chłopcze to chyba powinieneś chodzić do kibla z żona, bo jeszcze w trakcie sikania ci klapa opadnie i stracisz siurka. x i co ty będziesz ciągnąć szmaciaro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
To by znaczylo , ze faceci to bezmozgi myslace tylko fiutem i sliniace sie do kogo popadnie byle zakrecila tylkiem. Naprawde masz takie zdanie o plci przeciwnej ? Ja mam duzo lepsze. Mysle , ze faceci tak samo czuja , tak samo sie staraja , tak samo probuja i tak samo maja swoje marzenia. Co do niektorych czesci Twojej wypowiedzi to sie zgadzam. W grupie "zdradzaczy" na czele listy znajdzie sie facet , ktory ozenil sie ze swoja pierwsza kobieta , ozenil sie za wczesnie lub zostal przymuszony do ozenku /ciaza partnerki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty będziesz ciągnąć szmaciaro smiech.gif cos lepszego cieknacy siurku . Tobie i tak zostaje tylko własna reka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie nazywaj się tępą k**wą bo to nieładnie c, nikomu nie wmawiam zdrad ale skoro bzdziągwo temat tak cię porusza i latam wypisujesz na kafe o kochankach to masz ewidentny problem, idź do specjalisty łachu bo od tych twoich urojeń żygać się chce xxxxxxx Co ty bredzisz szmaciaro? Przecież to ciebie tłumoku ten temat oburzył do tego stopnia, że jako pierwsza wrzasku narobiłaś, żeby autorka załatwiała swoje sprawy w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W większości faceci zdradzają nie dlatego, że im źle w małżeństwie, tylko chcą odskoczni... nudzą się z jedną kobietą, ale nie chcą się rozwodzić. Oczywiście niektórzy się faktycznie rozwodzą i żyją z kochanką, ale to myślę jakieś może 10 % i jeszcze połowa z nich idzie do kochanki, jak żona się dowie o zdradzie i wyrzuca ich z domu :P Natomiast u kobiet jest odwrotnie. Kobieta zdradza, gdy jest jej źle w małżeństwie, potrzebuje miłości, uwagi id. A tylko niewielki procent kobiet zdradza dla samej przyjemności seksu z innym, a męża dalej kocha i ma udane małżeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie kto pierwszy zaczął bluźnić i do autorki napisał "s********j z tymi tematami"? ty sfrustrowana i porzucona, była kochanico żonatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amelio, powiem tak, uważam, ze jest część mężów - zdradzaczy, którzy zdradzają dla sportu, mając udane życie rodzinne i wcale nie zamierzają tego życia zamienić na inne. Oczywiście, wiele zdrad na pewno wynika z faktu, ze partner/ka zapragnęli sprawdzić jak to jest z inną/innym, szczególnie gdy współmałżonek;ka byli tymi pierwszymi i jedynymi. Swoją drogą, chętnie bym usłyszała taką historię, jak sie skończyła, czy małżeństwo przetrwało, czy nie i czy ta druga opcja okazała się lepsza, czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę osoby bluzgające o opuszczenie tego topa. My tutaj chcemy spokojnie podyskutować. Złe emocje są tutaj zupełnie niepotrzebne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z psychiczną i zakłamaną kochanką chcesz dyskutować? przecież ona od dawna tu bredzi, że każdy żonaty facet został zmuszony do małżeństwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta zdradza, gdy jest jej źle w małżeństwie, potrzebuje miłości, uwagi id. A tylko niewielki procent kobiet zdradza dla samej przyjemności seksu z innym, a męża dalej kocha i ma udane małżeństwo. stereotypy, ja znam dwie , które zdradzają bo lubia się pieprzyc dla samego sportu. znam tez faceta który zdradzał, bo kobieta go wmanewrowała w ciąże zeby go zatrzymac- mimo, ze wiedziała, ze juz jej nie kocha i chce odejść - pare lat się meczył próbujac klecic zwiazek, ale od poczatku wiadomo było, ze nic z tego nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p****aane debilki, nie dziwie się, że was faceci zdradzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam przypadek pary, gdzie facet młody na wieczorze kawalerskim z kolegami poszli do prostytutki, wydało sie bo ona nie chciała analnego, a próbowali ja zmusić, więc skończyło się na policji. młoda popłakała, popłakała, ale zdecydowała sie na slub... i co? w trakcie wesela młody jak popił to poszedł się pier...z druhną. i myslicie, że go rzuciła? nie, dalej liczy ze się zmieni i zmądrzeje. Więc takie zony tez sa i też się dziwia, ze facet znowu i znowu cos przeleciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś p****aane debilki, nie dziwie się, że was faceci zdradzają xxxxx Nikt nas nie zdradza p******a debilko z halucynacjami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'znam tez faceta który zdradzał, bo kobieta go wmanewrowała w ciąże zeby go zatrzymac- mimo, ze wiedziała, ze juz jej nie kocha i chce odejść - pare lat się meczył próbujac klecic zwiazek, ale od poczatku wiadomo było, ze nic z tego nie bedzie ' A ja bym tu obwiniła w 100% mężczyznę. To nie jest tak, że kobieta wmanewrowuje faceta w ciążę, choć on już jej nie chce i nie kocha. Jeśli nie chcesz być z daną kobietą - nie sypiaj z nią albo sam najlepiej podwiąż sobie jądra, masz wtedy 100% pewność, ze nie będzie wpadki. W momencie gdy pojawia sie dziecko - niestety, jestem tu bardzo konserwatywna, facet MUSI wspierać kobietę i finansowo i psychicznie i fizycznie jej pomagać. Jak nie chciał z nią być, nie trzeba było chodzić z nią do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś tłumoku to tylko dowodzi, ze druhna była kurwą, skoro wypięła doopsko panu młodemu na weselu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie chciał z nią być, nie trzeba było chodzić z nią do łóżka. owszem, ale co powiesz o kobiecie , która wie ze facet z nia nie bedzie, bo jej to powiedział, robi wszystko zeby skłonic faceta do pójścia do łozka jeszcze jeden raz i wcześniej celowo odstawia srodki antykoncepcyjne. Facet idiota, to fakt, ale baba jeszcze głupsza skoro myslała, ze jak nie kochał to pokocha bo dzieciak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tłumoku to tylko dowodzi, ze druhna była k**wą, skoro wypięła doopsko panu młodemu na weselu smiech.gif że tez cci sie chce wypiardywac te mądrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiem, że za swoje czyny trzeba odpowiadać. raczej z przymusu do łóżka nie poszedł, tylko miał z tego przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiem, że za swoje czyny trzeba odpowiadać. raczej z przymusu do łóżka nie poszedł, tylko miał z tego przyjemność. a ja powiem, ze ok, ale ona tez musi ponosic konsekwencje swoich działań i wyborów, czyż nie? Co zabawne, to rozstali sie po k-8 latach, oboje sa w związkach i o ile on sie zajmuje dzieckiem, to matka zajmuje sie kochasiem i dzieckoraczej jej przeszkadza w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś p****aane debilki, nie dziwie się, że was faceci zdradzają xxx Ojj kafe prostytutka dziś mocno zdesperowana, bo nie przeleciał jej żaden żonaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam tez faceta który zdradzał, bo kobieta go wmanewrowała w ciąże zeby go zatrzymac x i kogo jeszcze znasz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś tak jasne już widzę jak zdradzacz zajmuje się dzieckiem buhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×