Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

A ja rozumiem nienawiść zdradzonej żony do kochanki męża

Polecane posty

Gość gość
Przeczytalam caly temat. Mnie też najbardziej się spodobał wpis faceta, cyt: raz się facet skusi, żeby zamknąć k**wie mordę i już się odczepić nie może. Altruista jakiś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę e te pozytywne wpisy o mężach zdradzaczach pochodzą od kobiet, które się właśnie z takimi związały i ich usprawiedliwiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Zmartwie Cie. To byl raczej wpis kobiety. Obstawiam , ze jakiejs zdradzonej zony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gubisz się porzucona kochanko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Moj post adresowany byl do tej wypowiedzi "Przeczytalam caly temat. Mnie też najbardziej się spodobał wpis faceta, cyt: raz się facet skusi, żeby zamknąć k**wie mordę i już się odczepić nie może. Altruista jakiś oczko.gif"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle że po szoku jakim jest odkrycie iż ukochany małżonek jest dupkiem i zdradza, powinno przyjść otrzeźwienie i przewartościowanie swoich relacji z mężem. Oczywiście żona może dać drugą szansę mężowi, bo może on rzeczywiście będzie żałował zdrady i szczerze kocha ją i dzieci. Ale jeśli po jednej kochance pojawi sie następna, a żona dalej usprawiedliwia męża - to jest masochostką i jest sama sobie winna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ciebie kochanko tak nagle naszło, żeby oceniać i krytykować żony? Twój kochaś non stop cię zdradza, a ty przy nim warujesz niczym wierna suka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę to winna jest żona, ze nie dość się starała i kochanka, ze zmusza małżonka do grzechu. Małżonek w niczym tu nie zawini l!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Co prawda to prawda. Zona , ktora zaniedbuje zwiazek i naraza inna kobiete na romans ze swoim mezem powinna zostac ukarana. I jest karana - zapluwa sie jadem do innych kobiet podczas kiedy jej maz przelewa uczucia na kochanke. Bo czy moze wzbudzac milosc i pozadanie kobieta plujaca nienawiscia do innych kobiet ? Chyba nie skoro mezowie zdradzanych zon wola kochanki. A moze po prostu sa to kobiety ladniejsze , seksowniejsze i bardziej czule niz zona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie jest winny małyżonek :( Tylko raz się skusił i odkusić się nie może.. niebożę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ozenil sie z taka jak ta od postu 20.46 to trudno mu sie dziwic , ze woli inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
21.47 - to moj wpis. Dodam jeszcze , ze coraz bardziej rozumiem mezow zdradzajacych takie plujace jadem zony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zuzanna amelia to zdesperowana kochanka żonatego. od początku pluje jadem na żony. ty ściero już dawno ukarałaś sama siebie dlatego od lat zrzędzisz na kafe gdy twój kochaś spędza miło czas z żoną a o tobie nawet nie pomyśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Rozczaruje Cie. Nie bylam , nie jestem i nie bede kochanka zonatego. A Ty zaplulas caly ekran. Widzisz teraz jaka jestes zalozna w tym pluciu ? To jest wlasnie swietny przyklad. Bo nie trafilas. Plujesz na oslep. Jestes wrecz odrazajaca w tym pluciu. Rozumiem , ze maz poszedl do innej. Od takiej kobiety kazdy facet ucieknie. Do jakiejkolwiek. Rozumiesz teraz dlaczego zostalas zdradzona ? Przemysl to sobie o ile jestes w stanie. To Twoja odrazajaca nienawisc musiala zniszczyc Twoje malzenstwo. Sama sobie jestes winna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzanna Amelia ty się lepiej naucz poprawnie pisać tłumoku nic warty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozczaruję cię zuzanno amelio. mój mąż nigdzie nie poszedł. jest w domu i razem ze mną śmieje się z ciebie żałosny prymitywie plujący jadem na każdą żonę. dla nas jesteś zerem przygłupia dzi/wko z dworca. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż się ścierwo zapowietrzyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozczaruję cię zuzanno amelio. mój mąż nigdzie nie poszedł. jest w domu i razem ze mną śmieje się z ciebie żałosny prymitywie plujący jadem na każdą żonę. dla nas jesteś zerem przygłupia dzi/wko z dworca. smiech.gif czyli to prawda, ze nieszczęścia chodzą parami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Potwierdzasz stara prawde , ze zony plujace na olep , na inne kobiety , byly i sa tylko i wylacznie odrazajace. To moze byc za trudne dla Ciebie do zrozumienia ale tak wlasnie jest. Nikt nie wspolczuje takim zonom , nikt nie zywi do nich sympatii. Ale jak chcesz sie w tym taplac to juz Twoj wybor. Pisac na kafe mozesz co chcesz. Od tego jest wirtual. Prawda jest taka , ze zawsze wzbudzisz tylko niechec i odraze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sobie tłumacz żałosna prostytutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że taki mąż zdradzacz się śmieje to rozumiem ale z czego się śmieje ona ta żona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Wiesz , do piet mi nie siegasz. Pod zadnym wzgledem. Ale pluj dalej. Im wiecej bedziesz pluc tym bardziej oblesna i obrzydliwa bedziesz dla swojego otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzanna Amelia a ty pod którą latarnią zazwyczaj stoisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
was nawet nie trzeba zdradzać żebyście pluły na każdą inną kobietę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo! To ja, autorka :-). Proszę o spokój! ;-). Chciałam uściślić. Nienawiść zdradzonej żony do kochanku, na początku, gdy tylko sie dowie o romansie męża - jest zrozumiała, sZczególnie gdy mąż wiódł szczęśliwe, domowe życie. Natomiast po pewnym czasie i uspokojeniu emocji, powinien przyjść czas na refleksję: czy aby na pewno mój mąż jest taki święty? Czy nie nagadał kochance głupot na temat rodziny? Czy kochanka w ogóle wiedziała, że on ma już rodzine? No i wtedy należy podjąć odpowiednie kroki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje otoczenie gardzi prostytutkami tak samo jak ja i mój mąż który mnie nie zdradza debilko po szkole specjalnej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to są te "odpowiednie kroki"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to zależy od sytuacji. Jeśli stać ją materialnie, a jest dumna, wywalić męża na zbity pysk. Albo wybaczyć, starac się przekonać, że żadna kochanka jej nie dorówna w dogadzaniu mężowi albo sie pogodzić z sytuacją i np., samej znaleźć kochanka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
A teraz zwracam sie do innych czytajacych zon. Macie tu swietny przyklad jak wulgarna kobieta wzbudza niechec. Nie postawcie sie w takiej sytuacji. Ja wiem , ze w nerwach latwo dac sie poniesc emocjom ale starajcie sie zachowac twarz. Nie robcie z siebie takiego czegos jak ta kobieta , ktora tu pluje. Same widzicie jak negatywnie to swiadczy o piszacej. Gniew jest zlym doradca. A zdrada to na pewno nic przyjemnego. Nie ponizajcie sie jak ta kobieta tutaj nawet jesli emocje trudno jest utrzymac na wodzy. Bo jedyne co osiagniecie to przekonanie meza i otoczenia , ze zdradzajacy mial racje w tym co zrobil. Niezaleznie od tego gdzie lezy przyslowiowa prawda. Ten topik jest bardzo pouczajacy i wiele kobiet powinno go przeczytac. Milego wieczoru wszystkim zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amelio, pieknie i mądrze napisane. Miłego wieczoru również ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×