Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

A ja rozumiem nienawiść zdradzonej żony do kochanki męża

Polecane posty

Gość gość
Wybaczyć przede wszystkim dla siebie samej i swojego zdrowia ale i wnieść pozew o rozwód, bo o zdradzie nie da się zapomnieć a straconego zaufania odzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zuzka jutro z samego rana udaj się do psychiatry. może ci pomoże choć wątpię jak ty już sama ze sobą nawijasz na kafe i robisz z siebie ogólne pośmiewisko. :D ja pierniczę ale zdesperowana wariatka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No to zależy od sytuacji. Jeśli stać ją materialnie, a jest dumna, wywalić męża na zbity pysk. Albo wybaczyć, starac się przekonać, że żadna kochanka jej nie dorówna w dogadzaniu mężowi albo sie pogodzić z sytuacją i np., samej znaleźć kochanka... xxx czyli po jego zdradzie ma dwa wyjścia unieść się honorem albo naciągać go na kasę jednocześnie dając tyłka innemu (czyli zostać złodzijską dzi/wką)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz zwracam sie do innych czytajacych zon. Macie tu swietny przyklad jak wulgarna kobieta wzbudza niechec. ale ani ona zona, ani kobieta, ot taki prymitywny wulgarny troll, który pisze cokolwiek byle tylko kogoś zwyzywać. W sumie to szkoda, ze tak sobie musi ulzyć w cierpieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zuzka nic warta psycholko z dworca nie pisz z gościa. żadna żona cię nie poprze łajdaczko warująca od lat na kafe. powtarzasz się jak zadarta płyta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam pytanie. Zuzanno Amelio pod którą latarnią najczęściej urzędujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzanno Amelio pod którą latarnią najczęściej urzędujesz? a co , mąż chce się przejść na nocny spacer? Widać go zaintrygowała amelia, zawsze to odmiana po prymitywnej i wulgarnej zonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prymitywna to jesteś ty Zuzanno i wulgarna jak każda dopodajka, co pluje jadem na żonę, a do tego jeszcze tchórzliwa, jak przystało na dzi/wkę żonatego, co przemieszcza się kanałami i dopsko po kątach wypina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prymitywna to jesteś ty Zuzanno i wulgarna jak każda dopodajka, co pluje jadem na żonę, a do tego jeszcze tchórzliwa, jak przystało na dzi/wkę żonatego, co przemieszcza się kanałami i dopsko po kątach wypina. pryk , pryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co przemieszcza się kanałami i dopsko po kątach wypina. troche logiki k......, to w końcu stoi pod latarnią na ulicy, czy kanałami chodzi i po katach sie chowa? Zdecyduj się k.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żony! Proszę o spokój! Bo za chwilę sie okaże, ze każda niezamężna kobieta to też dla Was potencjalny wróg i d****** która czycha na waszego ukochanego mężusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo zona która uwaza swojego misia za świętego i całą winę zwala na kochankę w każdej kobiecie widzi wroga i potencjalną kochankę. Dla takiej kobiety to wszystkie Kobiety to kochanki,mężatki też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanka nie wiedziała że on ma żonę. Wszystkie dobrze wiedzą tylko ta niby niewiedza przydaje się żeby wymiksować się w razie czego. Czasem nie ma lepszego uzdrowienia niż darmowa głupia kochanka do ********* Odwali cała czarna robotę a małżeństwo znowu kwitnie. Bo żonka jednak lepsza. Dobrze że są takie co chcą się z buciorami wpakować w czyjeś życie. Nagle okazuje się, że jest czego bronić i komu sprzedać kopa. Tylko dziękować tym łatwym szmatom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie, mam konto na portalu randkowym. Większość piszących panów to żonaci. Część z nich mówi od razu, większość nigdy się nie przyzna. Nawet jeśli moim zdaniem znaki są ewidentne to oni dalej idą w zaparte. A najlepsi są ci, którzy się nie kryją, dają swoje zdjęcia i mówią, że żona łyknie każde kłamstwo. Wytłumaczą im swoją obecność na portalu randkowym. Po takich doświadczeniach nie zdziwiłabym się gdybym sama nieświadomie już była kochanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie kto się tu wykłóca z żonami i je atakuje? Ta prostytutka, co smaruje na kafe numery telefonów facetów, którzy ją w konia zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też rozumiem, choć sama byłam kochanką. Ale jego zona chyba nic nie wiedziała... W każdym razie gdybym była zdradzoną żoną miałabym żal przede wszystkim do męża, ale do kochanki na pewno też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Żony! Proszę o spokój! Bo za chwilę sie okaże, ze każda niezamężna kobieta to też dla Was potencjalny wróg i d****** która czycha na waszego ukochanego mężusia! xxxx Ty lepiej uspokój prostytutkę co tu bredzi od rzeczy i robi z siebie cyrk za darmo to żony nie będą się z niej śmiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj kochanki ździrą bym nie nazywała, bo myśle, ze wiele z nich nie wie, ze ich misio ma rodzinę X Juz tak nie wybielaj kobiet bo wy doskonale wiecie z kim sie zadajecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jasne one biedne nie wiedzą o rodzinie, o żonie. są tak ułomne, że nie łapią dlaczego facet nosi obrączkę, nie zaprasza ich do domu, nie przedstawia rodzicom, nie ma dla nich czasu w święta i weekendy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie robią sobie z niej jaja to ciśnienie jej skacze dajcie jej nr to też do nie zadzwonię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:08 . Ja spotykalam sie z facetem ,ktory nie byl zonaty ale Mial kogos wiec jesli byl w konkubinacie argument z obraczka odpadal od razu...w weekendy i swieta tez Mial dla mnie czas bo jak die potem okazalo Mieli kryzys i ona czedto wyjezdzala do mamusi z dzueckiem. Mam absorbujaca prace i mieszkam 40 km od miasta w ktorym on wynajmowal z nia mieszkanie wiec nie sledzilam co robi 24 godziny na dobe. Pisalismy ,dzwonilismy i spotykalismy srednio raz w tygodniu bo na to pozwalal czas. Bylam nawet w jego mieszkaniu i ,ktore zapewne dokladnie sprzatal ze sladow jej oboecnosci. Raz hak cos znalazlam powoedzial ze odwiedza go siostra,pokaxywal zdjecia. Bylam w jego pracy, przedstawil mi swoich znajomych. Wuiec nie wszystko jest czarne-biale i oczywiste. Gdybym od poczatku wiedziala nigdy bym nie rozwijala tej znajomosci a nie wiedzialam. Sprawa rypla sie po pol roku gdy zrobilam mu dpontaniczna wizyte bedac sluzbowo w tym miescie. Otworzyla mi jego partnerka. Na szczescie przyjela wszystko spokojnie bo to nie byl pietwszy taki numer z jego strony. Dla mnie ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej...oni nie noszą obrączek i jak najbardziej zapraszają do domu.. Byłam nawet w mieszkaniu u jednego, nie było śladu damskich rzeczy, a po szafach nie grzebałam. Dowiedziałam się po jakimś czasie, że jego żona była wtedy na wczasach. I że w ogóle ma żonę !! Co jeszcze mówią...że na przykład pracują na nocki.. Że mieszkają z niedołężnymi rodzicami, którzy nie chcą żeby się z kimś spotykali. Bajki są różnorodne. I na każde pytanie jest odpowiedź. Czemu mieszkanie urządzone po babsku? Bo koleżanka/siostra urządziła albo wynajął takie. Itd. Myślicie, że wszystkie kobiety poza Wami są głupie? Żeby się nie okazało, że to Wy jesteście głupie a mężowie zdradzają Was od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Często mężowie obrączki nie noszą a i w weekendy maja czas, wspólne spędzanie świąt to nie tak od razu, przez pierwsze miesiące a nawet rok to można się nie zorientować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończcie ten temat, bo on jest bardzo bolesny, szczególnie dla tych którzy czegoś doświadczyli. Zdrada to bardzo trudne, traumatyczne doświadczenie. Ten, kto choć raz płakał z powodu zdrady małżonka, już zawsze będzie chory a sam nigdy nie zdradzi. To nie jest raczej możliwe, aby kochanka nic nie wiedziała. Wie, wie... Prędzej czy później się dowie. I co najbardziej żałosne: we dwoje pragną pogrążyć tę zdradzoną kobietę. Skąd to się bierze? z żalów, pretensji... wystarczy, że kobieta jakiś czas czas odmawia pożycia seksualnego i już leci do drugiej... I taka obca wkracza w czyjeś życie i wyrównuje deficyty...Brzydzę się tymi osobami, dosłownie jak żabami....ale też uważam, że mąż, który zdradza to kawał s............... To jest zło, które rujnuje życie wielu ludziom. I cóż, jako doświadczona, napiszę wam zdradzonym: WSPÓŁCZUJĘ WAM SERDECZNIE I ŁĄCZĘ SIĘ Z WAMI W BÓLU. TAK NIE POWINNO BYĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też trche rozumiem, ale z drugiej strony to jest głównie wina zdradzajcacego meza.. Bo to on robi krzywde najblizszej osobie, a nie kochanka. Do niej te bym miala moze zal ale mniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy mój mąż mnie zdradził kochanka dobrze wiedziała ,ze jest żonaty ale tak była w nim zakochana ,ze świata poza nim nie widziała. Byłam zła na niego i na nią i na siebie bo ja tez przyczyniłam się do tego. Teraz ona jest jego zona i role się odwróciły , ja już do nich nic nie mam a ona nadal o mnie zazdrosna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×