Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

A ja rozumiem nienawiść zdradzonej żony do kochanki męża

Polecane posty

Gość gość
ty autorka to ja zgłoszę ciebie do redakcji kafe, żeby usunęli twoje posty i cię zablokowali, bo jesteś chora psychicznie i z publicznego forum chcesz zrobić prywatny folwark. Tu nie netbabay idiotko skończona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszła szukać wrażeń ale kulturalnie, zajmij się swoim życiem kobieto. Nikt cie chyba nie zerznął porządnie ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Podaj konto prześlemy ci kase na drugie majty dla Twojego chłopa smiech.gif no własnie , bo może mąż szuka odmiany u kochanki , która jednak jest czysta, pierze, dobrze gotuje i nawet seks z nim uprawia- taka odmiana po kiepskiej i wrednej zonie x Kiepska to jesteś ty kochanko, taka typowa meliniara z kałem w głowie zamiast mózgu, dlatego nie jesteś i nigdy nie będziesz żoną, a jedynie zapchaj szparą z doskoku dla cudzego chłopa z brudnymi gaciami :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jednej
Dziewczyno, zarejestruj się na jakimś portalu randkowym. Tam jest cała masa żonatych, albo udających, że nie są żonaci. Może znajdziesz tam swojego męża. Oby nie, ale to z jakim znawstwem wypowiadasz się o patologii świadczy, że masz z nią więcej do czynienia niż mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do jednej dziś Dziewczyno, zarejestruj się na jakimś portalu randkowym. Tam jest cała masa żonatych, albo udających, że nie są żonaci. Może znajdziesz tam swojego męża. Oby nie, ale to z jakim znawstwem wypowiadasz się o patologii świadczy, że masz z nią więcej do czynienia niż mówisz xxx Dziewczyno z patologii czy dalej nie dociera do ciebie, ze właśnie ci żonaci z portalów randkowych szukający wrażeń i naiwniar twego pokroju to najgorsza patola? O mojego męża się nie martw, bo do bagna by go wołami nie wciągnęli. Ja wyszłam za maż za mężczyznę, a nie za kretyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, bardzo proszę nie zwracać uwagi na tego prymitywa rzucającego inwektywami. jak nie będzie mieć odpowiedzi, to popisze przez chwilę sama ze sobą i się znudzi i zniknie. wtedy będzie można normalnie porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś [16:07 To co Ciebie obchodzą tematy zdradzonych żon? Zdradza nie tylko patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy XXI wiek,a w dalszym ciagu prym wioda stereotypy. Od poczatkow swiata ludzie nigdy nie tworzyli w calej rozciaglosci wspanialych zwiazkow, malzenstw. Na przestrzeni wiekow spoleczenstwo , ludzie , kosciol kreowali takie a nie inne zasady narzucajac je ogolowi. Ludzie chcac uniknac konfrontacji z innymi dostosowywali swoje zycie pod cudze. W dzisiejszych czasach ludzie maja wiecej odwagi by postawic sie " swietym krowom" i probuja ukladac sobie zycie. Wg mnie bardziej obludne jest udawanie przed wszystkimi jakim sie to nie jest wspanialym zwiazkiem a w domu "wbijanie" noza w plecy raz za razem niz sie poprostu rozstac, a co do tego wszystkiego dochodzi czesto na takie zachowania patrza dzieci, ktore wychowywane w takim otoczeniu jakie zapewniaja im rodzice maja wypaczony poglad na zwiazki, milosc i wzjemne relacje damsko-meskie ktore zaowocuja w przyszlosci problemami w zyciu osobistym. Dajmy kazdemu prawo wyboru, prawo do zycia i ukladania go tak by byc szczesliwym. "NIGDY nie mow NIGDY" i nie "skazuj" ludzi po wielokroc takze im ublizajac, bo nie wiesz jak sir potoczy Twoje zycie albo zycie najblizszych Ci ludzi. Czasami mozna szybko wskoczyc w role wczesniej potepianego czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Niestety rozczaruję cię, ale zdradza tylko patologia. Szanujący się wzajemnie ludzie nie zdradzają, nie kłamią, nie pomawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jednej
No widzisz, nie dociera, bo nie mam wprawy w ich rozpoznawaniu. Jeśli mężczyzna jest wykształconym, kulturalny, z dobrą pracą, oczytany, zadbany i deklaruje, że jest samotny a po czasie się okazuje, że jest żonaty, to wybacz, że mnie zmyliły jego kłamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dziewczyny, bardzo proszę nie zwracać uwagi na tego prymitywa rzucającego inwektywami. jak nie będzie mieć odpowiedzi, to popisze przez chwilę sama ze sobą i się znudzi i zniknie. wtedy będzie można normalnie porozmawiać. x ty kochanka z netbab inwektywa to poszukaj w swojej rodzinie. znajdziesz tam niejednego z tobą na czele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do jednej dziś No widzisz, nie dociera, bo nie mam wprawy w ich rozpoznawaniu. Jeśli mężczyzna jest wykształconym, kulturalny, z dobrą pracą, oczytany, zadbany i deklaruje, że jest samotny a po czasie się okazuje, że jest żonaty, to wybacz, że mnie zmyliły jego kłamstwa. xxx To ten kulturalny, oczytany i wykształcony pan zaprosił cię do domu i pochował rzeczy żony, gdy ta wyjechała na wczasy? Wierzyć mi się nie chce. Kitów ci nawciskał tak samo jak i to, ze jest wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
INWEKTYWY - to są obelgi. Ludzie raczej nie są inwektywami. Natomiast mogą być prymitywami obrażającymi innych oraz mającymi bardzo ubogie słownictwo i nie rozumiejącymi co znaczą niektóre słowa. Synonimem dla prymitywa może być też cham, prostak, w tym wypadku chamka i prostaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16: 17 Czyli pozwalasz na Sodomę i Gomorę. Zaraz zaczną wszyscy sobie układać życie ale nie według Dekalogu, a według swoich widzi - misiów. *** My się ograniczmy jedynie do poważnych, patologicznych przypadków np. alkoholizm małżonka, przemoc psychiczna i fizyczna. Bo jeżeli powiemy, że rozumiemy, że dobry dobry ojciec i mąż z którym jeszcze można budować, pójdzie sobie do drugiej, bo jego życie będzie lepiej wyglądało lepiej i wyraziściej, to przepraszam ja opuszczam tę dyskusję. A po jakiego oni szli do Kościoła po ślub, po co robili ten cyrk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ludzie na poziomie także nie obrażają innych ludzi robi to tylko patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Ludzie na poziomie także nie obrażają innych ludzi robi to tylko patologia. xxx No właśnie, tak więc kochanki są patologią, bo wiecznie obrażają żony, a nawet cudzych mężów wmawiając zdrady na forum, choć nigdy tych ludzi na oczy nie widziały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś sfrustrowana kochanko idź już na netbabay bo zrobiłaś się nudna jak flaki w oleju :D tu niczego więcej się nie dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Widze , ze topik kwitnie. Jakies konstruktywne wypowiedzi czy nadal obelgi i wyzwiska w wykonaniu tej samej pani z wczoraj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:30 Nie wiem jakim prawem mnie skojarzyłaś z tymi z poprzednimi piszącymi...twój problem kobitko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obraziłaś mnie i inne zdradzone żony.. Gdzie Ty tu kochanki widzisz? A nawet jeśli to robiąc to samo stajesz się taką samą patologią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozumiem nienawiść jeśli byłaby to przyjaciółka itp , bliska osoba ale do obcych kobiet czy prostytutek niezbyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, Amelio, zostań, może uda nam sie zniechęcić tę osobę. Te inwektywy rzuca jedna i ta sama osoba, ale zbliża sie 17ta, moze mąż wróci zaraz z pracy i nim sie zajmie? Co do nienawiści żony do kochanki - ja bym to nazwała szokiem. Jak żona dowiaduje sie o zdradzie męża, przeżywa szok, dlatego cały żal, nienawić skupia wyłącznie na kochance. Dopiero po jakimś czasie przychodzi refleksja i przewartościowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Przestań kręcić sama pisałaś, ze byłaś na portalu randkowym i tam żonatych poznałaś, co kłamali, ze żon nie mają. Ty sama siebie obrażasz i przy okazji ludzi, których nie znasz. Lecz się dziewczynko z patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytając te "przemyślenia", zaryzykuję stwierdzeniem, że najwięcej było tutaj WYPOWIEDZI KOCHANEK, które broniły swoich racji o układaniu życia na nowo , takie prymitywne wypowiedzi.... I kto wam uwierzy? Jakim wy autorytetem jesteście? Ja nie brałam zbyt dużego udziału w tej dyskusji, więcej czytałam i analizowałam. Inwektywy kochankom nie zaszkodziły, może nawet dały do myślenia. Bo kim wy jesteście w oczach innych ludzi? właśnie tym, co czytacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o prostytutka amelia przylazła. :D lepiej pochwal się nam ilu dziś dzwoniło do ciebie i cię w hooja zrobiło? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Tej pani , ktora tu pluje najwyrazniej zadna refleksja nie przyszla. Nie wierze zeby miala meza. Dla mnie ta pani jest typowym przykladem kobiety , ktora zostanie zdradzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm a jeśli tą kochanką jest prostytutka która ma milion takich "kochanków" ? Albo jeśli facet puszcza się z kilkoma kobietami, to ich wszystkich nienawidzi? Bo zazwyczaj facet zdradzający to łatwy facet, dostępny dla wielu i ma kilka takich kochanek, o ile mu się nawiną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
amelia zdecyduj się jestem zdradzona byłam zdradzona czy dopiero będę zdradzona? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to już trzeba zapytac zdradzone żony. Ale wyglda na to, ze są kobiety, które po prostu nienawidzą inne kobiety. Dla nich każda jest potencjalnym wrogie i potencjalną kochanką mężusia. A mężuś to na ogół zaniedbany pan, łysiejący, z brakami w uzębieniu, z brzuszkiem, cuchnący piwkiem... Amelio, zgłaszaj te posty z inwektywami, ja tak robię, może to coś da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
O prosze - pani od bluzgania znowu pokazuje swoja patologie. Nie jestem prostytutka. Ale kazdy widzi innych wedlug siebie wiec rozumiem , ze ta pani jest. Zaraz przerzuce to co napisano to sie wypowiem. Ale na pierwszy rzut moge powiedziec , ze ukladanie sobie zycia od nowa to dla mnie cos co mozna robic jak sie ma juz posprzatane po poprzednim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×