Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co mogło mnie ugryzc??

Polecane posty

Gość gość

dzis w nocy cos mnie ugryzło.. bylam przekonana ze to komar bo obudziło mnie swedzenie i taki wlasnie babel, kiedy przemylam to miejsce woda z mydlem swedzenie ustało a jak wstalam nie bylo juz babla tylko czerwona kropka na tym miejscu ktora jest juz drugi dzien... czy ktos wie co to mogło byc?? jestem w 30 tc i dlatego jestem troche przewrazliwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda na atak nietoperza-wampira :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy zawsze po komarze jak zniknie babel robi sie taka czerwona kropka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, wszystko wskazuje na nietoprzerza-wampira. Normalnie w Polsce nie występują, ale czasami zdarza się że uciekają z domowej hodowli, lub są specjalnie wypuszczane przez znudzonych hodowców. Takie nietoperz nacina skórę, a potem zlizuje wypływającą krew. Ma w ślinie środek przeciwbólowy, i śpiący, zaatakowany człowiek często nawet się nie budzi. Musiałaś mieć w nocy uchylone okno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos normalny moze mi odpowiedziec na to pytanie?? i jeszcze jedno czy w polce wystepuja komary tygrysie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konkubent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komary tygrysie w Polsce występują, ale narazie nie roznoszą chorób tropikalnych. Przynajmniej nie na masową skalę. W twoim przypadku ślady wskazują na wampira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sumienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pająk cie użarł, albo jakieś inne robactwo, które wyłazi dopiero w nocy. Może szczypawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczypawka? jak wyglada slad po takim czyms?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mieszajcie jej w głowie. Ślad wygląda na punkt, w którym nietoperz naciął skórę i lizał wypływającą krew. To musiał być hodowlany nietoperz-wampir (łac. Desmodus Rotundus - Wampir Zwyczajny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczypawka czy też skorek, wlezie wszędzie. Siedzi pod wykładziną, a w nocy łazi po mieszkaniu. Nawet biedronka, potrafi ugryźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra juz dajcie jej spokoj.. ale tak serio to jak zniknie babel po komarze to robi sie kropka czerwona na tym miejscu?? komary czesto mnie gryza ale nie zwracalam nigdy na to uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie mozecie poprostu odpowiedziec czy jak was ugryzie komar to robi sie wam pozniej czerwona kropka w tym miejscu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem szczerze ze nie wiem czy sie pojawia czerwona kropka.. moze ktos iny sie wypowie.. a co do ty tygrysich komarów to czy ich ukaszenie a raczej slad po nim rozni sie jakosc od sladu po zwyklym komarze?? tak pytam z ciekawosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, że taki sam ślad występuje u pokąsanych Brazylijczyków. Wystarczy niedomknąć okna. W Brazyli nietoperze-wampiry roznoszą wściekliznę. W Polsce na szczęście nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie dajcie spokoj powiedzcie poprostu czy jak ugryzie was komar to robi wam sie pozniej czerwona kropka czy nie i tyle czy to tak wiele....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz domykać okno, lub założyć siatkę. On zawsze wraca do tej samej ofiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po komarze nie ma czerwonej kropki. Ugryzło cie coś innego i nic w tym dziwnego, tym bardziej, że jest lato i robactwo teraz żeruje. Przestań siać panikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dlaczego w takim razie najpierw byl typowy babel jak po komarze a ta kropka dopiero rano jak babel znikl.. co to mogło byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednorazowo wypija około 20 ml krwi. Tyle ile mieści się w dużej strzykawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co moglo?? -meszka -pajak -szczypawka ja mialam takie cos po ugryzieniu meszek ale mogla tez pluskwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja zapytam czy meszki brzecza tak jak komary?? nigdy sie z nimi nie spotkalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogła to być równie dobrze pluskwa. Pluskwiaki latają i gryzą. Odkaziłaś dobrze to miejsce, zagoi się i tyle, nie przesadzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to male muchy wiec moga brzeczec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie panikuj kobieto,zeby cie pozarlo ostro i mialabys cale cialo w czerwonych plamach lub kropkach to rozumiem,a tak moze pajak uzarl,albo inna gadzina a ty panikujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisze,jej że jest lato i łazi pełno różnego robactwa i kąsa, wchodzi do nosa, uszu, czasem zdarzają się ukoszenia warg, gdy próbują wejść do jamy i to nie są żadne żarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy wpisać w google i nie dyskutować z trollami, bekę sobie robią. Meszki atakują w dzień, ale kto wie, jedni po komarze mają czerwoną kropkę na drugi dzień, po biedronce chińskiej, one też gryzą w nocy i ogólnie latem jest pełno rożnego paskudztwa, które może porządnie uszkodzić człowieka, więc odkażaj to i patrz czy się nie robi rumień. Komary tygrysie podobno widziano już u nas, na południu kraju, nie wiem czy faktycznie, pisali kiedyś na onecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to, że w lato biegają i łaża po ścianach wielki pająki, kosmate zakątniki, które potrafią skakać nawet do 1 metra to nic dziwnego. A jak ktoś mieszka na wsi to już w ogóle pełno tego, robactwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×