Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ja jestem jakims odmiencem czy też tak macie?

Polecane posty

gość dziś Tak zgadza się. Bóg nie daje takich umiejętności. W prawie Mojżeszowym jest nakaz zabijania osób, które parają się magią i innymi pseudo duchowymi dyrdymałami. Ludzie takimi rzeczami sobie psychikę rujnują a potem płaczą, bo już niewiedzą co jest prawdą a co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz w sobie chęć zabijania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Ta zabijania. Bzdury pleciesz. Miał być szczegół z mojego życia, a nie jakieś wodolejstwo i odwracania kota dupą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tu wróżki nie widzę ,to są zdolności które będą się rozwijać czy chcesz czy nie,religie już nie zatrzymają tego ,prawo Mojżesza to stare prawo by ujarzmić ciemnych niezdolnych do prawa miłości ponad wszystkim ,miłości nowego prawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a autorki tu teraz nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś I wyszło szydło z wora. Ty p********y wyznawco New Age! Tacy jak ty niszczą cywilizację, bo ta ideologia ma charakter destrukcyjny. A prawo Mojżeszowe jest dobre, bo karze eliminować takie destrukcyjne jednostki. OJ ktoś ci nieźle mózg wyprał, to jest to o czym pisałem wcześniej. Masz tak zrytą psychikę, że żyjesz we własnym świecie a nie w rzeczywistości, która otacza nas wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja nie jestem new age ,i powtórzę,masz w sobie chęć zabijania,a prawo miłości odnieś do Chrystusa Nowy Testament był konieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,żeby kogoś kontrolować to nie mam, ale za to widzę w powiększeniu a to już coś ;) nie wiem do czego sie to może przydać światu, jak na razie rozkoszuję się tym,że widzę fotony, włosy w mega powiększeniu i parę takich innych objawów mam niezwykłych raczej...każdym takim,choćby najbardziej błahym przejawem czegoś niezwykłego bardzo się zachwycam i mi to nie powszednieje. Poza tym wiem,że myśli mają mega moc ale niestety nadal zdarza mi się myśleć bardzo źle,szczególnie o sobie. Nie mam pracy i nie wiem co robić w życiu,czuje sie zagubiona choć przecież wiem, że Bóg jest ze mną więc nie powinnam się martwic. Ale presja rodziny przechodzi na mnie..piszecie,że gdy ktoś nie pracuje to nie ma stresu a ja właśnie często czuje niepokój z tym związany, ulżyloby mi właśnie gdybym miała pracę i rodzice nie mieliby wtedy do mnie żalu i byli spokojniejsi. Odmieńcem sie czuje od dawna,nie rozumiem ludzi a oni mnie nie rozumieją. Jedynie ratuje mnie świadomość, że tak naprawde wszystko będzie dobrze, bo Stwórca nas kocha i chroni i choćby nie wiem jak ktoś źle miał to dojdzie do prawdy i będzie szczęśliwy. Taką mam nadzieję. Bierze ktoś z was udział w rytuałach dla Ziemi prowadzonych przez Marię Bucardi? :) co miesiąc łączymy się myslami i wzmacniamy Ziemię pozytywną energią . Bardzo bym chciała robić coś dobrego dla śiwata tylko nadal nie wiem co to może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tu kto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko echo po śmiechu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to niedobrze :O nie śmiej sie ze mnie :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj autorka. Cieszę się ze temat się rozwinął :) rozlozyla mnie grypa. Wejdę jak lepiej się poczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fotony? Bardzo dobrze, a co kwantami i bozonem Higghsa? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:07 grypa w lecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:30-tak,jelitowka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×