Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ja jestem jakims odmiencem czy też tak macie?

Polecane posty

Gość gość

Zawsze mialam silna osobowosc. Jak bardzo,przekonalam sie w szkole sredniej. Zaczelam zglebiac duchowosc i "chcacy " spowodowalam wiele sytuacji. Odkąd pamiętam, kiedy o czymś pomyślałam to te myśli się materializowaly. Wiedziałam o czym będę rozmawiać z każdym kogo spotkam tego dnia, jakim jest naprawdę człowiekiem, co planuje, choć o tym nie mówi itp. Zauważyłam ze potrafie sterować ludźmi, ich myślami. Robię to świadomie, i wybieram kogo chce. Długo by pisac. Napewno nie jest to przypadek. Męczy mnie to, że wiem wszystko wcześniej, nie ma już takiej radości,czasami gdy wiem o czyjejś śmierci ogarnia mnie bezsilność, po prostu mysli mi same przychodzą do głowy. Nawet nie musze wchodzić w odpowiedni stan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to o czym teraz pomyslalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak mam, już od dziecka. Wykorzystuj to ku dobremu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to potrafię,ale nigdy nie steruję myślami innych,mogę wpłynąć ale nie będzie to atak a propozycja,za sterowanie sa kary ,chociaż kara to złe słowo,jest prawo i sa konsekwencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:01 Jasne, staram się. :) Opowiesz coś o swoich doświadczeniach w związku z ta umiejętnością ? Jak to odkrylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sterowanie cudzymi myślami to tylko iluzja, natomiast można rzeczywiście wpływać na innych w znacznym stopniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla kogo iluzja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można to mieć od urodzenia,a można to rozwijać wznosząc się po stopniach duchowego rozwoju,na pewno sa pewne progi,i wchodzi tam ten kto gotowy ,można przemocą ale to już jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest tylko psychologia. Spokojnie na 100% nie jestes medium hah. Jeśli obracasz sie wokół ludzi to tak sie dzieje, ze potrafisz przewidzieć ich poczynania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj, mózg jest potwornie skomplikowany, jak również myśli. To, że komuś zaszczepisz cokolwiek i to potem kiełkuje, nie oznacza kukiełkowego sterowania kimkolwiek. Dar, który masz to jasnowidzenie połączone z silną perswazją. Też tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a takie umiejętności będzie posiadał każdy kto będzie miał przyjemność wejść do kolejnego wymiaru ,szybka materializacja,już czuć jak otwierają się wielkie możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja potrafie też na odległość komuś wysłać mysli których by się nie spodziewał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak z tym się zgodzę ,lubię zarażać czymś dobrym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co wy k***a bierzecie ale dajcie namiary na tego dilera. I to na wczoraj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zechce to potrafie sterować konkretną osobą. Wiem co ja czeka i mogę to zmienić wedle upodobań . Mogę jej zafundować fajne albo zle przezycia. Potrafie nawet sterowac kazdym jej slowem, o czym będzie rozmawiać z innymi, co inni jej powiedzą czy zrobią. O czym będzie myśleć, co ja spotka przez ten czas kiedy bedzie pod moim "parasolem" Raczej z psychologia to nie ma nic wspolnego, ja nawet moge nie znac tej osoby a i tak mogę na nią wpłynąć i ona nawet nie podejrzewa że ktoś mógł ingerować bo jak???no wlasnie. Ludzie w to nie wierzą i myślą ze wszystko jest kwestia przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego o takich rzeczach nie rozmawia się przy mocno uziemnionych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przemoc jest karana ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy jest w stanie to robić, o ile ma tego świadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak chcesz być taki miły to zrób coś z nienawiścią islamistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dlatego o takich rzeczach nie rozmawia się przy mocno uziemnionych x Porozmawiaj ze słownikiem ortograficznym :P uzieMIONYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie,sa progi,bez czystego serca nikt nie pójdzie wyżej niż mu będzie dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrafie sprawic żeby osoba miala do mnie taki czy inny stosunek. To pomocma umiejetnosc. Nie wychylam się z tym. Kilka razy zdarzyło się, ale ludzie spojrzeli na mnie jak na kretynke dlatego zapytałam tutaj. Fajnie, że znalazły sie podobne osoby w jednym miejscu i czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:13 jesteś niedojrzałym duchowo megalomanem, nie masz się czym chwalić. Naucz się pokory, zanim zniszczysz innym ludziom życie własnymi zachciankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię swoje własne słowa na mój tylko użytek ,wybacz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potrzeba wielu którzy będą pomagać ziemi dobrymi myślami w tych czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:13, kimkolwiek jesteś, będę się od dzisiaj modlić, by Twoje intencje i popędy ulegały zahamowaniu, bo jesteś rozpieszczonym dzieciakiem i używasz się do złych celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 17:13 jesteś niedojrzałym duchowo megalomanem, nie masz się czym chwalić. Naucz się pokory, zanim zniszczysz innym ludziom życie własnymi zachciankami. X Jeżeli byłabys jasnowidzaca to wiedzialabys jakie mam podejście do tego. Szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:19 jesteś dobrą osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to żadna umiejętność tylko cechy społeczne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dziw się ,nie pokazałeś swoich intencji więc zaniepokoiłeś szlachetnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×