Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

maly biust, niemile komentarze od niektorych dziewczyn, czemu?

Polecane posty

Gość gość
a ja mam przeklęte doje do pępka, jak krowa mlekodajna. Dynda się cholerstwo i zatruwa mi życie. Nigdy nie żałowałam pieniędzy na biustonosze Triumph, Lisca i co z tego. Wcale bym się nie zmartwiła jakby mi to dziadostwo odpadło, te cyce tylko przeszkadzają i zazdroszczę płaskim. Cycate dokuczają płaskim, bo zazdroszczą, że nic im nie wisi i skacze podczas uprawiania sportów, biegania, jazdy na rowerze. Krowie doje są uciążliwe, bolą mnie plecy i rzuca się na mózg, są ciężkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź telefon i pokaż tym wrednym cycatym, co napisałam, to się odwalą. Moje doje tylko mnie irytują, kobieta z takim balastem uwieszonym na klacie jest nieszczęśliwa i mści się, że ją tak pokarała natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje po dziecku totalny zwis, a na starość to pogram tym chyba w piłkę nożną. Nie wiem czy się odważę coś z tym zrobić, mam na myśli chirurgię plastyczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli zle sie ze soba czujesz to moze zrób sobie, nie tylko dlatego ze ci sie nie podobaja ale zebys lepiej sie ze soba czula i zebys nie miala dolegliwosci w postaci krzywego kregosłupa, bolu pleców itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×