Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Erato9

Magia słów

Polecane posty

To jest bardzo dobra stopka!!!!! Chyba sobie ją wytatułuję w orginalnym języku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po włosku brzmi wszystko świetnie ale to nie będzie włoski i jak Cię znam to Ty to wiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spodobał Ci się opis z dup\skiem co? :D Idę cos zjeść bo z wywalonym jęzorem wyglądam ... na spragnionego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Rycerzu :D I Ty to też wiesz :D Skoro idziesz jeść - smacznego ;) Chcesz się całować :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był tu kiedyś taki, co pisał cyrylicąale ja wolałbym mieć strzelbętaką z czarownej nadmorskiej krainyprosto z rajuktórą mógłbym strącićwszystkie chmury prosto w me ustapotem już tylko słoneczneuczucia by mi zostały i znów mogłabym tylko o niejśnićErri masz naboje do takiej strzelby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno ucisk w brzuchu trwa pięć lati potem znika, odstrzelony nabojami innych oczui można wziąć głębszy oddechja tak zrobięboję się tylko że w tej samej chwili zdam sobie sprawę jak życie bez niej jest nudne, nawet po trawie i w trawiei że żadne majtki na świecie nie będą już tak pachniałyi żadna krew na świecie nie będzie miała takiego smakuale obiecuję że spróbuję. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby Ci odpowiadzieć? Choć wcale nie jestem pewna czy tego chcesz ;) Jednym ze skutków osiągnięcia czegoś niezwykłego, jest dążenie po więcej. Ale to ,,więcej" ma swój początek w nas samych. Jeśli to jest zrozumiane - wszystko staje się możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popcham wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...Dziękujemy kochany gościuniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ nie ma za co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Erriołówki mnie nudzą, tak samo jak puste chmuryoch Ty samogwałtkotak, wierzę w magięi chcę więcejśnij też dobrze. ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
i Ty to tez wiesz :P bo pocałunek umysłu smakuje wyjątkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pora już 🖐️miłość zakazana ma smakjaki?on tęskni, ona tęsknii tracą chwile bezcennejutro jest Dzień Piwa. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×