Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jak płacę alimenty to mam prawo żądać od eks by pokazała mi paragony?

Polecane posty

Gość gość
A to że była została sama z dwójką dzieci... To kara dla niej? Chętnie bym się zamienił i nie liczyłbym na jej alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowie ci idz na forum prawnicze a nie tutaj do gniazda wscieklych zmij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasięgnąć porady - w sprawie czytania paragonów a nie jak zapewnić dzieciom odpowiednią opiekę. Ponawiam pytanie: co zyskają dzieci na tym, że te paragony wnikliwie z całego miesiąca przeczytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to że była została sama z dwójką dzieci... To kara dla niej? Chętnie bym się zamienił i nie liczyłbym na jej alimenty. X To sie zamien. W czym problem? A nie, ty juz sobie znalazles wynowke ze synek za maly. Ty wogole rozmawiasz z byla czy sobie przerzucacie dziaciaczki jak worki ziemniakow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie wiarygodność. Chętnie byś się z nią zamienił, ale nie o opiekę naprzemienną tu pytasz i nie o to, jak zwiększyć swój zakres opieki - tylko o paragony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie, oczywiście, nie rozpamiętywać, przyklasnąć jak to jest super rozwalić rodzinę. A do osoby wyżej-chyba ty chodziłaś do łózka z kim popadnie, bo ja nie. Seks jest dla mnie ukoronowaniem miłości, ale dla większości facetów, to tylko włożyć i wyjąć, żeby sobie ulżyć, to co się dziwić. Zresztą są i takie kobiety zezwierzęcone, nie twierdzę, że nie. Tylko dzieci później ciepią, bo tydzień u taty, tydzień u mamy, żona taty, mąż mamy, przyrodnie rodzeństwo i jedna wielka szczęśliwa rodzina jak to się mówi ostatnio modnie-patchworkowa. " x Bazuje na tematach z kafe gdzie większośc ma przebieg. Więc większość ludzi uprawia seks bez miłości. A Ty próbujesz tutaj udawać swiętoszkę i jechać faceta dla zasady. Nad sobą się zastanów. x Wychowałam się w rodzinie patchworkowej więc mam chyba większe prawo mówić o tym niż święta kafeterianka, która ma idealną rodzinę. Krzywda mi się nie stała, paradoksalnie - z ojczymem cz bratem przyrodnim mam lepszy kontakt niz z matką. Szok, co nie? Mleko się u autora rozlało, wiec zajmij się czymś pożytecznym zamiast dopierdalaniem ludziom. Bo taka mamusia siedząca po nocach na forum tylko po to by komuś dojebać, dowalić też nie jest szczytem marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jego eks przestraszy się realnej kontroli rachunków to może zacznie bardziej dbać o dzieci. A to chyba przyświeca każdemu rodzicowi - by dziecko miało lepiej. I to, że u prawnika był pytać o opiekę to pisał - czytanie ze zrozumieniem nie wymaga aż tak dużo. I dokładnie tak jest - przy dziecku poniżej 3 roku życia, pozostającym głownie przy matce nie ma praktycznie szans wydania pozytywnej decyzji. Matka by musiała być totalną patologią - brud, smród, interwencje policji. Ale nie wiem, może lepiej by autor siedział cicho i latami zbierał dowody - pies te dzieci trącał jak są ubrane, ważne by nie wnikać jak matka daje pieniądze. Bo to jest skandal. Uczciwy czlowiek nie ma co się obawiać. Jak ktoś nogami i rękoma się zapiera tzn. że coś jest na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w koncu madry wpis , przywracasz mi wiare w kafe , minimalna ale jednak swiatelko w tunelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorowi nie w głowie walczyć o opiekę! - przecież obraca nową du/pę to dzieci w domu tylko by mu przeszkadzały! kochany tatuś! ledwo się ten młodszy urodził tatuś już zdążył kopnąć w tyłek niekochaną mamusię i znaleźć sobie nową dziurę! tą nową też walisz ale nie kochasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co da zbieranie paragonów? Przecież z nich nie zawsze wynika co i dla kogo było kupione. Gdyby mój ex zażądał paragonów, to nazbierałabym je z całego miesiąca i mu wręczyła. I co? O ile jeszcze przy małym dziecku można dojść, że to kurtka dla niego, o tyle przy starszym lub w przypadku kupowania w sklepie z używanymi rzeczami, już nie. A jedzenie? Skoro ta ex taka zła, że do fryzjera chodzi, to pewnie jogurty, owoce i czekolady tez wszystkie sama zjada zamiast dać dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci nie powinny jeść czekolady, jogurtów czy zbyt dużo owoców - jedno jabłko dziennie wystarczy tak więc była powinna w ciągu miesiąca kupić dzieciom 60 jabłek i się z tego rozliczyć z każdego ziemniaka, bułki czy plasterka szynki również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty uważasz, że jedno jabłko dziennie wystarczy, a ktoś uważa, że to mało i kupuje dziecku po 3 albo po jednym jabłku i do tego inne owoce. Trudno, aby ex wyznaczał dzieciom normy tylko dlatego, że daje trochę pieniędzy na ich utrzymanie. Poza tym na pewno bym się z niczego nie rozliczała. Jak chce, może sam przeglądać paragony i liczyć czy zmieściłam się w normach czy dziecko zjadło o jedną bułkę za dużo. Albo czy tubka pasty do zębów na miesiąc to za dużo czy w sam raz. Nie twierdzę, że ex autora robi dobrze, skoro nie kupuje dzieciom ubrań i chodzą w za małych rzeczach. Twierdzę tylko, że z paragonów nie da się nic udowodnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, nie wchodz już tutaj, bo tu pelno mamusiek, które same nie są pewne swojego małżeństwa, albo mąż już je zdradza, albo już dawno zostawil. Mają dobrą okazję wyżyć się na tobie za to bo na swoich mezach nie mogą. Wiem, że być może to i twoja wina, ale trzeba wziac pod uwage, że z winy obu stron moglo się rozpasc malzenstwo, a nie z góry zakładać że to wina faceta i jechać po nim. Moje drogie, to że wasi mężowie to swinie, nie znaczy, że inni tacy są! Dziwne co? Ciężko przyjąć do wiadomości, że wiele malzenstw rozpada się wlasnie z winy kobiety. No ale na tym forum wszystkie matki to świętość, faceci to swinie, ktore je krzywdzą. Nie inaczej. Kafe to nie jest realne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorowi nie w głowie walczyć o opiekę! - przecież obraca nową du/pę to dzieci w domu tylko by mu przeszkadzały! kochany tatuś! ledwo się ten młodszy urodził tatuś już zdążył kopnąć w tyłek niekochaną mamusię i znaleźć sobie nową dziurę! tą nową też walisz ale nie kochasz? x a ty jestes materacem u autora w domu i wiesz kogo obraca i jak wali nowa dupe rozumiem ze znasz doskonale autora i jego ex i stad twoja wiedza ze kopnal ja w dupe a moze ty sobie to wszystko wymyslilas , radze isc do psychiatry i przerobic temat wlasnego rozstania z facetem zamiast pierdoly chora debilko na kafe pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaa i jeszcze jedno chora na dekiel istoto , gdybys czytala uwaznie temat i znala troche prawo to bys wiedziala ze w sytuacji kiedy mlodszy ma dopiero 18 miesiecy autor nie ma szans na opieke chocby sie usral , chyba ze jego ex bylaby narkomanka lub ciezka alkoholiczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, wizyta u psychologa wam potrzebna, bo widać, że nie radzicie sobie psychicznie z rozstaniem. Ujadanie na kafe innym facetom na dłuższą metę wam nie pomoże. Wyżyjecie się na chwile i już, a potem znów płacz w poduszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ciekawe - bo moj kuzyn dostal pelna opike nad ROCZNA corka jak udowodnil w sadzie ze matka pije i ma kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś idz i przeczytaj jeszcze raz co napisalam bo komentowac i tlumaczyc juz nie ma sesu , rece opadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic sobie nie wymyslilam debilu Przeczytaj caly watek Autor sam sie chwalil ze ma nowa babe i ze dzieci na razie dzieci musza trzymac od ich zwiazku z daleka zeby go nie popsuly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wlasnie dlatego on nie chce wystepowac o opieke - bo nowy zwiazek jedt wazniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad wiesz czy to przez tę babę się rozpadlo ich malzenstwo???? Może niedawno ja sobie znalazl. Boli cię, że faceci sobie układają życie po rozwodzie? Twoj pewnie też ma nową d**e i przeżyć nie możesz. Zamiast ujadac to tez sobie znajdz kogos. Chyba ze nikt cie nie chce to rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kuku psycholu a kuku ;) nic takiego nie napisal to w twojej glowce chorutkiej sie roi ale wiesz na wscieklizne lub depresje sa leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobrze, co będzie się dzieciorami przejmowal, niech zajmuje się nową laską, może tylko ona mu szczęście daje. I jeszcze 900 zl traci... Mógłby jej za to coś kupić, jakaś torebke czy coś, a tak to pewnie ją zaniedbuje przez te alimenty. Ale niedługo pewnie będą mieć swoje maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do a kuku Oczywiscie ze napisal ze ma nowa babe - na drugiej czy trzeciej stronie watku - pisal ze poznal ja poodejsciu od zony ale za nic nie chcial napisac dlaczego sie rozeszli -skoro na byla potrfi pluc a nie chce napisac o powodach rozwodu to cos tu jrst nie tak, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
Autorze jak tak kochasz dzieci to zabieraj je czesciej do siebie. Przez 12 dni nie widzisz swoich dzieci caly ciezar opieki spada na ich matke a ty zadasz rachunkow. Ona musi placic za przedszkole i opieke nad mlodzszym zangazuj sie troche w wychowanie dzieci,myslisz ze jak placisz alimenty i widzisz dzieci 4 razy w miesiacu tood razu jestes swietnym ojcem. Zastanow sie nad soba czlowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem ze on pisal ze TERAZ ma kogos czy tam ze sie spotyka ale przytocz mi tu i teraz! jego slowa skopiuj wklej mi slowa autora gdzie napisal -mam nowa kobiete i dlatego nie chce wystepowac o opieke nad dziecmi - przytocz mi slowa w ktorych pisze - trzymam dzieci od mojej nowej z daleka aby NIE POPSULY MI ZWIAZKU - no dalej , jedziesz psychiczna miernoto , dawaj gdzie tak napisal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę bardzo: 2. Spotykam się teraz z inną kobietą, ale nie mieszkamy razem. Nie poznała jeszcze moich dzieci, bo tak wybrałem - dla dzieci. Ja jej córki rownież nie widuję. 3. Młodszy syn ma 1.5 roku i nawet radca prawny powiedział mi, że cieżko o przyznanie opieki ojcu tak małemu dziecku. Starszego rownież nie wezmę, bo rodzeństwa nie rozdzielą. x dla mnie te słowa świadczą jednoznacznie - on wybrał, że lepiej dzieci do związku nie mieszać - (dla dobra dzieci) - ale o ileż przyjemniej randkuje się i spędza czas we dwoje, niż pilnując jednocześnie dwójki małych dzieci a poza tym "ktoś tam powiedział mi, że trudno będzie uzyskać opiekę" - więc po co to robić - to przecież jest trudne, prawda? o ileż łatwiej żyje się nie podejmując się trudnych rzeczy - to oszczędza wiele czasu i pieniędzy, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę bardzo: 2. Spotykam się teraz z inną kobietą, ale nie mieszkamy razem. Nie poznała jeszcze moich dzieci, bo tak wybrałem - dla dzieci. Ja jej córki rownież nie widuję. 3. Młodszy syn ma 1.5 roku i nawet radca prawny powiedział mi, że cieżko o przyznanie opieki ojcu tak małemu dziecku. Starszego rownież nie wezmę, bo rodzeństwa nie rozdzielą. x dla mnie te słowa świadczą jednoznacznie - on wybrał, że lepiej dzieci do związku nie mieszać - (dla dobra dzieci) - ale o ileż przyjemniej randkuje się i spędza czas we dwoje, niż pilnując jednocześnie dwójki małych dzieci a poza tym "ktoś tam powiedział mi, że trudno będzie uzyskać opiekę" - więc po co to robić - to przecież jest trudne, prawda? o ileż łatwiej żyje się nie podejmując się trudnych rzeczy - to oszczędza wiele czasu i pieniędzy, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie on tak napisal wariatko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to płacisz alimenty jakies jak masz odebrane dziecko ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×