Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jak płacę alimenty to mam prawo żądać od eks by pokazała mi paragony?

Polecane posty

Gość gość
Syn1222 oj kiepsko cie mamuska wychowala :( na twoim .przykladzie widac, ze dziecko potrzebuje NORMALNEJ rodziny ... matki i ojca . Aha 2000 zl dla 5 osobowej rodziny to wegetacja a nie normalne zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie oceniaj buraku innych wg swojej matki, że ona nie umiała uczciwie zarobić tylko się puszczala nie znaczy ze kazda taka jest widać jesteś skrzywiony i to mocno, cóż pewnie ciężko mieć puszczalska matkę współczuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Syn1222 . A najbardziej mnie rozbawiłeś stwierdzeniem, że rodzina pięcioosobowa żyje normalnie za 2 tysiące. Puknij się w łeb, bo żyjesz chyba w równoległym świecie i innych masz za idiotów, którzy życia nie znają. x Alez zyja normalnie, pod warunkiem, ze te 2 tysie zostaje po oplaceniu czynszu i innych rachunkow. xxx 3. Młodszy syn ma 1.5 roku i nawet radca prawny powiedział mi, że cieżko o przyznanie opieki ojcu tak małemu dziecku. Starszego rownież nie wezmę, bo rodzeństwa nie rozdzielą. x Byles autorze u radcy prawnego i o paragony nie zapytales? Raczej cie u radcy nie bylo z powodu zaniedbywania dziec****ewnie w ogole cie tam nie bylo. Watpie ze usmiechalaby ci sie stala prawna opieka nad poltoraroczniakiem. Potrzebujesz kasy na randki ze swoja nowa pania, to myslisz, ze w ten sposob ugrasz ze 2 stowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn1222 dziś Aha za 900 zl spokojnie da sie wychowac dwojke dzieci, za normalna wyplate, czyli pewnie jakies 1500-1800 twojej matce wystarczalo na troje dzieci i nia sama, ale samotny emeryt juz za 900 nie przezyje. No super! Autor to samo. Zali sie ze koszulka na dziecko kosztuje go 50 zl, a wymaga od matki swoich dzieci, aby kupowala duuuzo nowych, bo zniszczone. Wiec na same ciuchy co miesiac musiala by wydac 300 zl jak nie wiecej, lepsze buty sa w cenie 80 zl w gore. Takie dzieci rosna jak na drozdzach ignorancie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja mniej więcej tyle wydaje właśnie na ubrania dla nich. Była im kupuje coś może raz na 3 miesiące. A rozchodzi się też o to, że była żona nie pakuje dzieciakom na weekend kupionych przeze mnie ubrań, wiec na cholerę ja to kupuję, skoro dla niej dzieci mogą w jednym komplecie 3 dni chodzić. Powinienem w przedszkolu syna zapytać czy na codzień tez to tak wyglada. Ps trochę kultury, jak czytam co piszecie to nie wierzę że tacy ludzie dzieci wychowują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zajmując się młodszym synkiem radzę sobie bardzo dobrze i nie widzę problemu w tym, abym mógł go sam wychowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc jeszcze raz zapytam CZEMU NIE WYSTĄPISZ O OPIEKĘ NAPRZEMIENNĄ??? dzieci będą dwa tygodnie u ciebie i dwa u mamy a ty nie będziesz płacił alimentów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wystapi bo to cipa a nie facet hehe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest właśnie propaganda TUSKA i jego PO druga ameryka . Przeciętne wynagrodzenie 4000 brutto. HA HA HA ŚP.Kulczyka i biedoty. Normalny emeryt z głodu umiera za 900 a garnitury zarabiaja po 30 00 tys. W POLSCE SIĘ POPRAWIŁO OWSZEM ALE W KLASIE ŚREDNIEJ i w klasie bogotej. Matulki nie pier..... cze do uczymania 2 dzieci i siebie po opłaceniu wszystkich rachunkuch musicie mieć 2000 zł Stek Bzdur i kłamstw. Na waciki, co tygodniowe wypady do zakopanego, galerie, itd. wiekszość ludzi zarabia około 2000 zł a nawet mniej a wy bedziecie pier..... ze wam 2000 zł po opłaceniu rachunków od pierwszego do pierwszego nie starcza. Owszem mamusia i 2 curusie muszą mieć iphony 6 z rachunkami za telefon 450 zł do tego kablówka za 100 zł waciki z 700 fitnes sauna z 400 zł curusie musze miec ciuchy co miesiąc kupione to z 500-700 i sie uzbiera 3000 zł a ojciec zapier,,,,, na 3 etaty HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten gość od biednych emerytów żyjących za 900zl to autor :D facet wszystko by zrobił by byłej grosza nie dbać :( bo przecież ona mieszka z rodzicami, ma 500plus, pracuje, więc czego jeszcze chce od niego. on bidny musi mieszkanie wynajmować. to się ciesz bo przez te 3-4 lata jak byłeś z żoną to sobie za darmo u teściów mieszkales pasozycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pasożyty do kobiety z dziecmi którym po opłaceniu rachunków nie starcz 2000 zł netto bo na same waciki idzie 3000 zł HA HA HA Byłej sie pieniądze nigdy nie należą tylko dzieciom a te kure,,,,,, wydają je na waciki i wiecznie mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lecz sie durniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brakuje na waciki HA HA HA macie kur....... problemy mamuski Zdrowie jest najważniejsze Zachorujecie na nieuleczalną chorobę lub ktoś najbliższy w rodzinie zachoruje lub umrze to wtedy będą problemy a nie 300 zł których nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś prawda boli mamusko trzeba było nie rozkładać nóżek dla godzinki przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę czas żebyś poszedł do psychiatry - chociaż obawiam się że może już za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie wierzę w dobre intencje i troskę ojca, który obserwując taką sytuację pyta o KONTROLĘ PARAGONÓW! xxx a ja nie wierzę że mając 900 zł alimentów na dwoje dzieci matka z tych pieniędzy wygospodaruje na utrzymanie dzieci, rachunki, chemię, jedzenie dla nich, ubrania,... xxx Ale tu w ogóle o kwoty nie chodzi tylko o opiekę nad zaniedbanymi dziećmi. Skoro matka jest skąpa, niegospodarna i leniwa to nawet i 1000000 zł nie sprawi, że dzieci będą zadbane. Autor pisał, że "wszystko zapewnił" ale nie zapewnił tego co najważniejsze - właściwej opieki swoim dzieciom. Skoro matka się nie nadaje na matkę, nie umie zdbać nawet o czystą odzież i buty to ktoś powinien w takiej rodzinie interweniować. Np. pogotowie opiekuńcze... a nie, przecież te dzieci mają kochającego ojca, więc pogotowie jest niepotrzebn... a nie, przecież ojciec woli się zamartwiać czytaniem paragonów zamiast losem dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram wypowiedź powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mysle ze czytanie paragonow jest wazne bo wtedy bedzie mial dowod czarno na bialym czy kupuje dzieciom np buty czy przez ostatnie pol roku ma tylko paragony na fryzjera od czegos trzeba zaczac aby sprawa ruszyla - czyli np od paragonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On zaczal od nowej baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad taki wniosek ?? znasz go osobiscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11. 45 a jaki to problem pozbierać paragony od kolezanek i powiedzuec ze to jej? A dla hardkorow nawet wygrzebanie ze śmietnika? To nie jest dobry sposob na sprawdzenie, czy pieniądze ida faktycznie na dzieci. Musialby ja śledzić chyba 24/24 jak inaczej sprawdzi jak jego eks gospodaruje pieniędzmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to niech robi byłej zakupy! jaki problem? przecież ona może wyliczyć ile wydaje na dzieci to jest bardzo proste połowa rachunków za mieszkanie "należy" do dzieci - więc on jako alimentujący ojciec powinien pokryć 1/4 nie wiemy jaka jest sytuacja mieszkaniowa - jeśli mieszkają w wynajętym to dodatkowo powinien pokryć 1/4 wynajmu ona powinna prowadzić zeszyt i każdego loda, lizaka, gofra czy pączka zapisywać już nie wspomnę o jedzeniu, książkach, zabawkach, ciuchach, butach, pampersach, przedszkolu, wakacjach, lekach, kosmetykach, chemii może się okazać że po takich skrupulatnych wyliczeniach okaże się że autor będzie musiał sporo dopłacić żeby było "po równo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech robia zakupy razem zeby pozniej matka nie mowila ze kupil badziewiaste buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech robią! tylko niech tatuś weźmie dużo gotówki bo może się mocno zdziwić ile wszystko kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nikt nie mowi ze ma sie nie zdziwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonale zdaję sobie sprawę ile to kosztuje, bo przecież też kupuję to co dzieciom jest potrzebne, kiedy są u mnie - pampersy, soczki, owoce, jogurty, środki go higieny dla dzieci, leki, mam u siebie też wanienkę, nocnik, przewijak, foteliki do samochodu, zabawki edukacyjne, książeczki itp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonale zdaję sobie sprawę ile to kosztuje, bo przecież też kupuję to co dzieciom jest potrzebne, kiedy są u mnie - pampersy, soczki, owoce, jogurty, środki go higieny dla dzieci, leki, mam u siebie też wanienkę, nocnik, przewijak, foteliki do samochodu, zabawki edukacyjne, książeczki itp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonale zdaję sobie sprawę ile to kosztuje, bo przecież też kupuję to co dzieciom jest potrzebne, kiedy są u mnie - pampersy, soczki, owoce, jogurty, środki go higieny dla dzieci, leki, mam u siebie też wanienkę, nocnik, przewijak, foteliki do samochodu, zabawki edukacyjne, książeczki itp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz prawo by ci wszystko pokazała - nie tylko swoje... paragony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uspokuj sie i zbieraj dowody nagrywaj ja, rob zdjecia dzieciom jak sa brudne czy maja podarte buty a pozniej dobry prawnik i do sadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×