Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gośćut

kolejny świt bez Ciebie... SKARBIE...

Polecane posty

Ut może uratować tylko mnie...nas...nasze dusze...bo jesteśmy jednością...wyczuwamy się na kilometry...nawet w sieci...dlatego oboje tu jesteśmy...i mamy podobne ksywki...to również dowód na to że on to on a ja to ona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczuciowa Trupka - niezły projekt, gratki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
minął czas takich mężczyzn co byli piękni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie umiem się z wami dogadać...czekam na utka...mam mu coś do powiedzenia...musimy sobie parę rzeczy wyjaśnić...to jego flirtowanie z obcymi babami na kafe również...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRAWDA On kocha (jeśli w ogóle kocha?) kobietę z reala a nie z fantazji. Uroiłaś sobie coś. To, co robisz to nie tylko twoja zuchwałość ale jeszcze dowód poważnego zaburzenia natury psychicznej. Ja też wszystko bardzo dokładnie przeczytałam i kilka razy zapłakałam, bo nie wiedzieć czemu to wszystko bardzo pasowało do tego, co przeżywałam. Kilka razy płynęły mi łzy...bo Bóg okazał mi łaskę zrozumienia trudnego dla mnie czasu. Nie raz po kątach płakałam, bo nie rozumiałam dlaczego on mnie tak traktuje. Teraz, dzięki Bogu wszystko wiem. I o nic nie mam już ani żalów ani pretensji. A ty, chora kobieto też się widzisz w tej historii, też dostrzegasz rysy z twojego życia? W naszej historii nie ma miejsca dla dwóch osób. Więc, powiem ci delikatnie, kobieto zabieraj ręce z mojego życia. Nie życzę sobie żebyś do mnie cokolwiek pisała. Następnej odpowiedzi i tak będzie. Nie będę już tutaj obecna. Boli mnie to wszystko. A szczególnie bezczelność ludzka. Mam tego dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęsknię za tobą ut...nie wyobrażasz sobie jak bardzo...czuję jakby ktoś bez przerwy rozrywał mi serce...czy ty również się tak czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem... trzeba powiedzieć dobranoc... miłych snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie piszę do ciebie 22:51 tylko do utka...bo jestem jego skarbem...a ty nie jesteś jego skarbem...on ma tylko jednego skarba...a jestem nim ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie będzie między nami, zbyt wiele różnic. Jednak bardzo dużo dało mi to głupie uczucie. Wiem, że już niedługo, ty bedziesz się z tego śmiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wojtek kur.wo ogarnij sie bo to sie robi zenujace. rozdwojenie sie leczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
ufam że... to co tu ostatnio piszecie... to wygłupy i wielka zgrywa... mam nadzieję... :-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet seksu mi dales. go.wno mam z ciebie. tyle lat na marne xx calkiem serio, a co myslales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
00.52.Ja piszę serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile mozna czekac? az zdziadziejesz i nie bedziesz juz mógł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha będzie mógł, wspomoże się viagrą. Pomyśl lepiej o sobie bo może zaniknąć Ci libido. U kobiet to poważny problem.Miłego dnia Kochanieńki;) Jak Ci tam na imię...Piotrek czy Wojtek czy Andrzej a może Krzyś? Pewnie jesteś NIKT ważny. Ale ważne, że masz branie. Jak Ty to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie robi bo nie musi nic robić A głupie baby i tak lecą jak ćmy do światła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nich ucieka i omija szerokim łukiem głupie baby. Coby nie narobił sobie kłopotów. Baby potrafią się przylepić jak rzep psiego ogona i trudno go oderwać. Czym głębiej w las to ciemniej i nie widać z kim się ma do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech ucieka przed lepiącymi się babami, takie baby są obrzydliwe i stwierdzam to jako kobieta, która też od takich bab trzyma się z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz wszystkie ranki i noce będą beze mnie SKARBIE , tak na to zapracowales. Zasłużyłes na wieczną samotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ to strata, pełnia szczęścia życia w samotności. Nikt nie truje jadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasłużył na samotność bo to bardzo zły i niebezpieczny człowiek jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×