Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gośćut

kolejny świt bez Ciebie... SKARBIE...

Polecane posty

Gość gośćskarbek
Nie piszie tak o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zasłużył na samotność bo to bardzo zły i niebezpieczny człowiek jest. Bardzo Cię zranił? Opisz nam o tym jak bardzo jest niebezpieczny? Co takiego zrobił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak jak ty. Znasz mnie? Czy wyciągasz pochopne wnioski a może jesteś samozwańczym jasnowidzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź juz stąd i zajmij się czymś marudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 lata zycia na podgladzie i mowisz, ze to ja sie do ciebie przyczepiłam. nie chce dziada na niebieskich wspomagaczach, z kazdym rokiem twoja atrakcyjnosc maleje. moja tez ,ale nie zapominajmy ze to ja jestem mlodsza i zawsze gotowa :D jak ci juz kut.as nie staje to nienaprzykrzaj mi sie w zyciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 lata zycia na podgladzie i mowisz, ze to ja sie do ciebie przyczepiłam. nie chce dziada na niebieskich wspomagaczach, z kazdym rokiem twoja atrakcyjnosc maleje. moja tez ,ale nie zapominajmy ze to ja jestem mlodsza i zawsze gotowa :D jak ci juz kut.as nie staje to nienaprzykrzaj mi sie w zyciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
Nie jest samotny..ma żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
mam nadzieję... że czas mija Ci dziś miło... SKARBIE... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćivka
Tesknie za Toba bardzo, ale ty nigdy sie o tym nie dowiesz, twoj chlod sprawia ze nigdy nie bedziemy tak blisko jakbym chciala, za duzo zlego miedzy nami sie stalo, chyba nie da sie tego juz naprawic. A moglo byc inaczej gdybys Ty okazal mi troche zainteresowania i ciepla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla gościa Ut 👄 Dziękuję Ci za troskę i pamięć. Dziś nie najlepiej się czuję Skarbie. Ale nic to. Ja też chciałabym umrzeć z miłości. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
16.23.utku..dziś ciężki dzień ..zmarł ktoś bardzo młody ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miło bo wiem,że jesteś tu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadejdzie taki czas, że będę się tulić w Twoje mężne ramiona i będzie wtedy nie tylko miło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz dlaczego? Bo my dwoje to jedno. Nie trzeba dużo słów wystarczy milczenie. Dziś mam czas i pragnę czytać Twoje wpisy do północy😘.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:31 nie jestem ut... ale to przykre... ...przykre kiedy umierają młodzi ludzie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.38..oj tak..pamiętam go kiedy stawiał poerwsze kroki..kiedy uczył się chodzić..miał niespełna 21 lat:-(spokojny niekonfliktowy..cichy.Wychowywał się z moim synem na jednym podwórku..razem się bawili w skoki..mając 5,6,7lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pamiętam jak Antoś zmarł..też nie wiele młodszy:-(Dlaczego tak jest?:-(że Bóg zabiera tych..młodych niewinnych dibrych ludzi ktorzy i tak w życiu miodu nie zaznali a jedynie smutki.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj..teraz jedni się kłócą ..drudzy przeklinają wygłupiają się i śmieją a ja wspominam sobie jaki był..i jest mi go cholernie szkoda.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
Cisza powinna być i żałoba a mie piwsko..i śmiechy.Smutno mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóż, to tylko Bóg raczy wiedzieć... nam maluczkim pozostaje pochylić głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
Pochylam pokornie. Oj pochylam..i żal mi go wiedząc że prawdopodobnie przed śmiercią ani razu nie przyjął komunii.Jak On teraz biedny przed Bogiem stanie..?No ale to nie moja sprawa ..jednak smutek czuję w tej kwestii..ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwe życie nie jest często takie jakie chcesz Nie zawsze jest to co potrzebujesz Strach wyrażam w tym co piszę W taki sposób żeby w to uwierzyć Mam nadzieję,że wiesz co mam na myśli,kiedy mówię powoli Dlaczego? ponieważ ty potrzebujesz poczuć to w swojej duszy Więc weź to powoli człowieku Czasami w innym stanie umysłu Wydaje mi się,że czuję więcej rzeczy To nie jest kłamstwo,biorąc pod uwagę czas i przestrzeń Wszystkie klocki spadają na miejsce Mam nadzieję,że wiesz co mam na myśli,kiedy mówię powoli Dlaczego?ponieważ ty potrzebujesz poczuć to w swojej duszy Więc weź to powoli Będziesz miał wszystko co chcesz Prawdziwe życie, uczucie Wszystko to co chcesz,wszystko to co potrzebujesz Wolność Mam nadzieję, że wiesz, mam na myśli, kiedy mówię, to powoli Dlaczego? Bo trzeba poczuć w swojej duszy Więc weź to powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to miało być śmieszne? Błogosławię a nie złorzeczę i przeklinam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu ta zboczona nekrofilka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×