Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gośćut

kolejny świt bez Ciebie... SKARBIE...

Polecane posty

Gość gość
czyli ta ankieta wyżej to trochę prawda, bo nie chcesz się wypowiedzieć, za co tak nienawidzisz swojego Skarba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, żeby zachować te słodkie uczucia moje Kochanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozmawiasz ze Skarbem? olała cię, pewnie to ty okazywałeś jej ciągle chłód i grałeś kogoś kim nie jesteś, a wystarczy dać trochę ciepła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mariusz👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
Nie ma powodu do nienawisci..za co miałby mnie nienawidzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pytaj czego tak późno wchodzi, pewnie wcześniej bawi się ze swoim małymi dziećmi i dlatego nie ma czasu, siedzi pół nocy a potem śpi nad papierami w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest na sli jakiś Mariusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam w pracy Kotku?dlugo dzisiaj siedziales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze siedzę, mam sporo do nadrobienia... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:( Najtrudniej mówić o Nas, jeśli historia nie zakończona, jeśli ucichły śpiewy niebieskie, co Nam wróżyły coś więcej. :( Najtrudniej mówić w oczy , jeśli w tych oczach świat się kończy, gdy na ostatnich nadziei śladach, samotność kraty rozkłada. :(Oszukamy niebo i ziemię, że potrafimy żyć bez siebie, okłamiemy wszystkich w około, że każde woli iść swoją drogą. :(Namalujemy razem na ścianie, piękne i zgodne to nasze pożegnanie, niech myślą żeśmy dla siebie obcy, że niepotrzebnie los Nas połączył. :(I na ostatnią godzinę życia, spróbujmy raz jeszcze tego wina, co zakazanie dla innych trujące, dla Nas cięgle kwitnące. :(Oszukamy niebo i ziemię, że potrafimy żyć bez siebie, okłamiemy wszystkich w około, że każde woli iść swoją drogą. :(Namalujemy razem na ścianie, piękne i zgodne to nasze pożegnanie, niech myślą żeśmy dla siebie obcy, że niepotrzebnie los Nas połączył. :(Oszukamy niebo i ziemię, że bez Nas będzie im dużo lepiej, okłamiemy kwiaty i drzewa, że trzeba Nasze rozdzielić serca. :(I na nagrobku Naszej miłości, dla wszystkich wciąż nieproszonych gości, zostanie kłamstwo największe wyryte , bez siebie pisane im życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oszukamy nieba i ziemi, że potrafimy żyć bez siebie. Już nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...Chyba muszę mniej spać, żebyś rzadziej mi się śniła. I odlecieć gdzieś, daleko stąd. Bo tu wszystko Tobą oddycha. A tak chciałbym przebić sobie pierś. Innym słowem, niż „Ty". Lecz gdy odwracam wzrok nerwowo wciąż. -Twój obraz wcale nie znika. Jak lekko muszą mieć najcięższe kamienie. Zamarzać i oddychać bez siebie. I nie płakać, nie tęsknić. - Czy nie tak właśnie jest w niebie? Stara scena, bez obsady. I ta sama baśń od zawsze. Zakończeniem snów początek słów, Których nigdy, przenigdy nie zetrę... Chyba muszę mniej spać, Żebyś rzadziej mi się śniła. I odlecieć gdzieś, daleko stąd. Bo tu wszystko Tobą oddycha. A tak chciałbym przebić sobie pierś. Innym słowem, niż „Ty". Lecz gdy odwracam wzrok nerwowo wciąż. -Twój obraz wcale nie znika. Chyba muszę mniej spać, Żebyś rzadziej mi się śniła. I odlecieć gdzieś, daleko stąd. Bo tu wszystko Tobą oddycha. A tak chciałbym przebić sobie pierś. Innym słowem, niż „Ty". Lecz gdy odwracam wzrok nerwowo wciąż. -Twój obraz wcale nie znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te piosenki...😭 Ps. Sądziłam, że po tylu latach potrafię kontrolować uczucia, a tu zonk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz, uczuć nie da się do końca kontrolować... coś o tym wiem, a lat na karku już bardzo wiele... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
21.12.czytasz w moich myślach??przed sekundą słuchałam na you tubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję Ci. Spokojnej nocy Kochany.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:12 Piękna piosenka Kochany, znam ją od dawna... Piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
Ja znam ją na pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wątpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość od zonka
"Choć serce wrzeszczy, nikt nie słyszy(...)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
"Czasem zazdroszczę drzewom ich drewnianych serc..że rozumieją się bez żadnych słów.."..zazdroszczę też aniołom z chmur?(gór).."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×