Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gośćut

kolejny świt bez Ciebie... SKARBIE...

Polecane posty

Gość gość
Ut już nie raz coś przebąknął że pragnie jej więc nie rób z niego takiego świętoszka a ta 'jego ukochana co tu pisze' to zwykła paranoiczka wmawiająca sobie że to ten jej. Ja chcę poczytać czego pragnie ut, jeśli boi się tutaj napisać przez was nawiedzone katoliczki to mogę podać e-mail niech tam mi to napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:34 Co cię to obchodzi? Po co ci ta wiedza rozpustnico? Babo czatujesz tutaj jak ten demon. Gdyby chciał to by ci dawno napisał. Tak naprawdę, to ty jesteś pozbawioną moralnośc***aranoiczką. Ut tutaj był, puste wpisy świadczą o jego pamięci o ukochanej, o jego bezradności i pogardzie jaką ma w stosunku do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mną gardzi to niech sam to napisze, nie musisz go w tym wyręczać... Serio po pierwsze zacznij pisać w swoim imieniu a po drugie przestań pisać jako dwie osoby broniąc tej paranoiczki tzn. samej siebie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłoś się najprędzej do psychiatry. Albo poszukaj sobie męskiej dziwki i twoja rozpusta zostanie zaspokojona. Widocznie masz mało zajęć. Do roboty, do roboty i jeszcze raz DO ROBOTY!!!!!!!! LENIU ŚMIER....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już się tak nie bulwersuj bo jeszcze dostaniesz orgazmu i będziesz musiała iść się wyspowiadać :D :D :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
orgazmu???? :D a ty w ogóle wiesz co to jest?:D :D :D :D :D :D :D :D Ale w koło jest wesoło...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio kobieto weź już zluzuj majty i leć do spowiedzi. Napisać słowo orgazm? Jeszcze bożek cię za to ukarze :D :D :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówisz o sobie? już musiałaś majty zmieniać bezwstydnico? to dobrze, bo coś tu śmierdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zluzuj a nie zmień, naucz się czytać :D :D :D :D :D. To naprawdę smutne że jedyny seks jaki w życiu był ci dany odbył się w pozycji misjonarza pod kołdrą, przy zgaszonym świetle i w celu prokreacyjnym że aż teraz musisz się tutaj na mnie wyżywać. Naprawdę ci współczuję :D :D :D :D :D. Wracaj już do swojego nudnawego życia seksualnego i odwal się od osób które mają frajdę bo nie były wychowywane w zacofanej rodzinie katoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.23.PRAWDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam sobie i nie rozumiem, komu przeszkadza że jakiś facet tu sobie gada do siebie ? Przecież każdy może sobie założyć własny temat ? Wypytywanie, co by zrobił gdyby coś tam się zdarzyło, jest żenujące i niesmaczne ! Jeszcze bardziej niesmaczne są wypowiedzi niektórych Pań zabierających tutaj głos :( Moim zdaniem, takie wypowiedzi świadczą i o wychowaniu, i o kulturze. Nie właźmy z buciorami w czyjekolwiek życie, a niektórym osobom aż się prosi podpowiedzieć, aby zastanowiły się bardzo nad własnym. Pozdrawiam, i powodzenia w wyciąganiu wniosków życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ut mogłeś to napisać z gośćut a nie zakładać nowe konto dla niepoznaki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty ponadczasowy co byś zrobił gdyby na twoich oczach twoja ukochana wkładała w siebie dildo i masowała swoją łechtaczkę wibratorem? Gdyby błagała cię abyś rżnął ją całą noc? No co byś zrobił gdyby usiadła ci cipką na twarzy i kazała wyssać z siebie wszystkie soki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dalej pisz przecież nikt tutaj nie wie kim jesteś, napisz jakbyś ją rżnął tej nocy :D :D :D :D :D. Czy łóżko byłoby w całości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bądź drętwy ponadczasowy, dajesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo pomyślę że wcale taki ponadczasowy nie jesteś :D :D :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje łóżko, i moje w nim działania to tylko moja sprawa i mojej w nim kobiety ! Nie znasz znaczenia słowa intymność ? Wiesz że jest tutaj też dział erotyczny ? Może tam się udaj i wypytuj ! Pewnie będą cjętni panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakiegoś powodu wszedłeś na ten temat gdy zaczęłam się tu wypowiadać. Przyznaj się staje ci gdy to czytasz :D :D :D :D :D i staje ci na myśl co mógłbyś z nią zrobić gdybyś przyłapał ją na czymś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponadczasowy ty pewnie tez masz swojego Skarba skoro tu piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jakoś nie jestem zainteresowany, tym co akurat Ty sobie o mnie pomyślisz ! I daruj sobie te personalne zaczepki, więcej odpowiedzi nie będzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bardzo byś ją zeszmacił tej nocy, dajesz ponadczasowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem bo wiem
UT - Analiza moja 47 lat ok. luty 3 dzieci żona młodsza zakochany w kimś z zupełnie innych sfer TAK/NIE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:52 twoja analiza czy twój ukochany i masz nadzieję że ut to potwierdzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×