Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paweł qqq

Sfrustrowany mąż

Polecane posty

Gość greatlover
Nie potrafiłbym być na takie zaloty obojętny...jestem gorącym facetem i uwielbiam namiętny seks, a z takim mi się kojarzy uwodzenie właśnie...tym bardziej, że kobieta w bieliźnie erotycznej potrafi rozgrzać kamień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam że nie zdradziłam ale myślę o tym ciągle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greatlover
Witaj w klubie...widzę tyle ogłoszeń mężatek, nawet pisałem z kilkoma ale przeprosiłem je bo zwyczajnie nie chciałem tego robić ale cały czas krąży mi to w głowie i nie mogę wyzbyć się myśli co by było gdybym spróbował...ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie potępiam osób ktore szukają gdzieś spelnienia nie znajdując go w domu. Taka ogromna frustracja to koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greatlover
gdyby jeszcze te potrzeby nie były trywializowane i zostały zrozumiane można by mieć nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 40 lat i boję się że czas tak szybko ucieka i niedługo ominie mnie bezpowrotnie to co ludzkość od lat opisuje w wierszach i literaturze pięknej czyli taką szaloną namiętność. Myślę że każdy na to zasługuje. A jak słyszę od innych mężczyzn że taką kobietę to mąż na rekach pewnie nosi to plakac mi się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greatlover
Taka kobieta to skarb i marzenie:) chcesz przejść na priv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że żadna rozmowa tu nic nie załatwi choc miło mi porozmawiać z kimś kto ma podobne problemy. Ciebie szokuje że mężczyzna ma takie małe potrzeby ja jestem zszokowana że kobieta nie chce spełniać swoich fantazji w udanym zwiazku(lub nie ma takich fantazji co gorsze!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 lata temu zostałam kochanką takiego sfrustrowanego męża. Miał być tylko seks,stało się inaczej. Kocham i jestem kochana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greatlover
musi mieć! widzę, że na nią działam i jej się podobam, to się czuje ale opór przed czymś nowym bez sztampy jest straszny bo ile można kochać się w tych samych pozycjach, ile można prosić o seks? to uwłacza godności, a licho nie śpi i namiętności i pokusy czają się na każdym rogu z czego do niedawna nie zdawałem sobie nawet sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greatlover
widzisz, a mówią, że na cudzym nieszczęściu własnego szczęścia nie zbudujesz...wyjątek od reguły?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Licho nie śpi haha Masz rację w końcu przeleje się czara goryczy. Tylko zawsze jest ryzyko. I nie mówię tu o tym czy się wyda czy nie, ale o tym jak będzie czy będzie cudownie i szaleńczo czy może niewypał i jeszcze wieksze rozgoryczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greatlover
Marzę o starszej od siebie mężatce, dyskrecja bezpieczeństwo, takie kobiety wiedzą czego chcą...poza tym ona w szczycie potrzeb ja możliwości. Chciałbym znaleźć relacje podszytą erotycznym podtekstem pełną pieszczot namiętnośći i przesyconą długim niespiesznym namiętnym seksem...wtedy byłbym spełniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pięknie! W kilku prostych słowach napisałeś to o czym od dawna myślę a nawet cicho marzę. To jest niebezpiecznie pociągające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greatlover
niebezpieczne ale chciałbym kogoś tą czułością, delikatnością i emocjami podczas zjednoczenia ciał obdarzyć kobietę, która by to odwzajemniła i zobaczyłbym w jej oczach rozkosz...raz się żyje co nas hamuje żeby ulec? Nie chciałbym ale rozmowa z wami podpowiada mi, że może warto spróbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety moja żona nie ma chyba fantazji bynajmniej tak mi kiedyś powiedziała ..... co za życie .... jak tak czytam to szok że są kobiety niezaspokojone przez mężów ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greatlover
nie rozumiem jak można kochać drugą osobę i nie chcieć seksu? Ale faceta, który unika seksu z żoną...nie do uwierzenia dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuły delikatny kochanek....marzenie. Moj mąż zawsze mówi w chwili uniesienia zebym nie byla głośno bo sąsiedzi usłyszą. Moja ostatnia propozycja seksu w wannie (świece pianka) skonczyla się stwiedzeniem "nie cuduj". Widzicie panowie nie tylko kobiety potrafią być zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greatlover
Twój mąż jest jak moja z tym, że ona krzyczy podczas ale na nowości reaguje jak diabeł na wodę święconą...słuchaj zamieńmy się partnerami, będziesz mogła krzyczeć do woli i ja będę Ci adorował podrywał i zapewniał adrenalinę w miejscach gdzie podniecenie będzie przysłaniać myślenie;D Uwielbiam spontan, a kim trzeba być żeby go gasić u drugiej osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym czytała o sobie ! Ja mam takiego męża w domu seks raz na trzy miesiące, poddaje się już mam 35 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytając to co piszesz myślę że spotkanie dwoch takich energicznych i kreatywnych osób jak my marzacych o szalonych emocjach byłoby jednym wielkim fajerwerkiem. Usmiecham się na samą myśl.... A wyobraznia działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greatlover
nie szykuje ale stwierdziłem, że warto spróbować ale bez odzewu narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greatlover
chcesz przejśc na priv? Niczego nie zakładam ani nie wykluczam popiszemy i wspólnie ustalimy czego chcemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzę że temat sie rozwija... wychodzi na to że wiele kobiet jest które maja ale odwrotna sytuację... daje mi to do myślenia że chyba nie przesadzam ze swoimi stwierdzeniami że żonka jest trochę oziębła a nie ja zboczony 36 latek ;-) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greatlover
Uderzyles w stoł, a nożyce sie odezwały;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paweł o czym ty mówisz. Zboczony??? Mąż ktory chce żonie dac rozkosz? To ja chcę zboczonego męża....baaaaardzo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greatlover
Jeszcze nie chce zdradzac, chce sie upewnic czy to zrobic czy trwac tak dalej...kobieta musi byc odpowiednia do tego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech ... najprostsze wyjście to zdrada ale tego nie chce i zapieram się przed tym rękoma i nogami... kocham żonę ale chyba to sytuacja bez wyjścia nie da się zmienić osoby i charakteru od tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×