Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paweł qqq

Sfrustrowany mąż

Polecane posty

witaj koleżanko to ty chyba jesteś moim odbiciem ;-) skąd ja to znam..... Ileż można ... po pewnym czasie tak jak piszesz wydaje się człowiekowi że jest coś z nim nie tak .... Zabieganie o względy męża lub żony jak w moim przypadku w pewnym momencie .... a dokładniej teraz mogą sięgnąć granicy wytrzymałości i już się ma wszystkiego dosyć... Kocham żonę i tez nie chce je zdradzać .... ale lata lecą a człowiek wie że ma tyle rzeczy do spróbowania i odkrycia.. P.S. Ile bym dał żeby mieć taka zonę w łóżku jak ty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnei smierdzi ci z gęby idz dod entysty brudasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech żona kupi sobię suplement diety erofem a z 1 razu w tygodniu bedzie kilka razy. Ja stosowałem to na swojej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz bardziej załamana
Zajrzałam po paru dniach... "P.S. Ile bym dał żeby mieć taka zonę w łóżku jak ty oczko.gif " Zabrzmiało jednoznacznie, ale co tam :-) To ile byś dał? Możemy się jakoś dogadać, nie sądzisz? Podaj propozycje za jedną noc i za jeden weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz bardziej zalamana
Podszyw.... post powyzej to podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz bardziej zalamna Twoj nick jest mi tak bliski zmienilbym go tylko na rodzaj meski...jak to jest, ze kochamy osoby skrajnie rozne od nas z tak roznymi potrzebami.....przebrnalem caly watek i az mi sie smutno zeobilo, ze tyle osob ma taki problem jak ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz bielizny, która rozpali zmysły Twojego faceta. Do Waszego łóżka wkradła się nuda i nie masz zielonego pojęcia co z tym zrobić? Zabawa w „przebieranki” zawsze dodaje pikanterii. Nic dziwnego, że chodząc do łóżka w niezmienny od wielu lat sposób, czujemy się znudzeni. Więc koniec gadania i czas na zmiany! Mam prawdziwą bombę! Pierwszy erotyczny komplet niewolnicy – http://www.cozacena.pl/erotyczny-kostium-niewolnicy-baci-love-slave-set-fishnet-red-one-size-czerwony,58686. Kostium wykonany jest z przejrzystej tkaniny. Otula ciało, podkreśla jego linie i akcentuje najseksowniejsze miejsca na naszym ciele. Czarne kajdanki z satynowymi wiązaniami pozwolą poskromić niewolnicę. Ten atrybut dodatkowo doda pikanterii w naszym łóżku. Jeżeli nie lubicie niewolnicy polecam seksowną optymistkę - http://www.cozacena.pl/obsessive-satinia-mask-pink-rozowy,274. Maska idealnie dla osób zadowolonych z życia i patrzących na świat przez różowe okulary. Różowa, satynowa maska do kompletu. I to z piękną gipiurą! Radość w ciągu dnia i… rozkosz w nocy. Nie robiłaś tego nigdy w maseczce? Nawet nie wiesz jak dużo tracisz! Nowe doznania gwarantowane. Maskę Satinia uszyta jest z połyskującej, satynowej tkaniny i jest w pięknym, różowym kolorze. Z przodu wstawka z czarnej gipiury – można podglądać! Jest wiązana z tyłu satynowym sznureczkiem. Bardzo łatwe dopasowanie i możliwość szybkiego ściągnięcia! Skład: 95% poliester, 5% elastan. Swoje przedmioty zamawiałam ze strony www.cozacena.pl. Jest to portal bardzo uczciwy oraz dotrzymujący wcześniej określonych terminów przysyłki. Zawsze można zadać dodatkowe pytanie jeżeli chodzi o wymiary. Pracownicy odpowiadają bardzo szybko i sprawnie. Jeszcze raz polecam portal www.cozacena.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTakiSam
Witam. Wiem, że to nic nie zmieni, ale ja mam dokładnie ten sam problem. Chyba powinniśmy założyć jakieś stowarzyszenie. Sam sie zastanawiam czy nie znaleźć sobie kogos na boku. Powoli przestaje kochać swoją żonę. Frustracja bierze górę. Nawet jak jest seks to widzę, że robi to jako obowiązek małżeński. Porażka. Niedopasowanie seksualne to bardzo poważny problem. Z biegiem lat tylko narasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No sorry ale może zamiast szukać kochanki to istnieje coś takiego jak rozmowa ??? seks jest ważną częscią w życiu....ale jeżeli myslisz o kochance to w ogóle żony nie kochasz. Ja miałem podobnie ale rozmową i małymi krokami doszliśmy do porozumienia. Cżęsto zaglądamy do sklepu erotycznego http://wzaufaniu.pl/ i tak odkrywamy inną sferę naszego życia erotycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×