Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy w takiej sytuacji sąd mi ograniczy prawa rodzicielskie ?

Polecane posty

Gość gość

Mam 7 letnią córkę, z kobietą z którą się rozwodze. Nie raz oglądałem w tv tego typu sprawy i przy rozwodach, ojcom ograniczano prawa rodzicielskie. Jezeli mi ogranicza to co to dla mnie oznacza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Prawdopodobnie to co dla wiekszosci ojcow czyli widywanie dziecka raz na dwa tygodnie na weekend plus co drugie swieta, tydzien ferii i miesiac wakacji jak dobrze pojdzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojciec zazwyczaj ma pełnię praw rodzicielskich. Także po rozwodzie. Ale to trzeba być OJCEM! A ty kim jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc co sie martwisz o jakieś bliżej nieokreślone prawa rodzicielskie? Ciesz się że ci obowiązków nie ograniczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze jak kiedyś ogladałem w tv tego typu sprawy, to sądy ograniczały prawa ojcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A możesz w przybliżeniu wyjaśnić, co to w/g ciebie są te tajemnicze "prawa"? Bo odnoszę wrażenie że nie masz o tym zielonego pojęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi chodzi o to, czy np będę sobie mógł ją zabierać gdzie chcę, np. na wakacje bez zgody mojej żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ty sobie to wyobrażasz? Ona powie nie - a ty weźmiesz dziecko i pojedziesz gdzie chcesz? Dorosłości trochę! Rodzice mają współpracować w wychowaniu - a jeśli nie potrafią, to sąd im wszystko ureguluje. Od godziny do godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×