Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gośćut

blisko, coraz bliżej... SKARBIE...

Polecane posty

Gość gość
Skrywa się za zasłoną nocy pisząc niedomówienia. To nie jest nieśmiałość to jest zemsta nietoperza. Tylko nietoperze prowadzą nocy tryb życia i biada temu komu wplącze się nocą we włosy. Nietoperku dziś pewnie nie wyjdziesz już ze swojej norki ale jutro jest piąteczek, Twój ulubiony piąteczek. Z niecierpliwością czekam na Twoje wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś w innym temacie pisał pod psedudo 278 powidzenia w poszukiwaniach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak? i tak nie chce mi się szukać... a ja czytałam kiedyś tam, nie pamiętam kiedy... że pamarańczowy Ut to kto inny i niebieski Ut to całkowicie kto inny. Ten pomarańczowy to ponoć prześladowca tego niebieskiego. I co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz pisze tak raz tak . Miał sporo podstawie ale taki już los kafecelebryty .☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzę. Otóż mamy do czynienia z dwiema osobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niebieski Utek już nie jest obecny na żadnym forum a pomarańczowy od czasu do czasu coś tam mota dla ogólnej zabawy, bo właśnie jest czymś bardzo znudzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
gośćszatynka dziś Domyślam się kim jesteś w życiu...ale nie powiem. x a właśnie napisz... ciekaw jestem bardzo... blefujesz... kochanie... jak wszyscy... tutaj... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka
Uteńku Napisałam też, że nie powiem. Zdania tak łatwo nie zmieniam. A Ty niczego się dziś nie nauczyłeś Utusiu!!!! Jakie to przykre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Sam przybrany przez Niego nick mówi dużo. Uczuciowy trup to człowiek bez jakichkolwiek uczuć, emocji, empatii może się okazać uczuciowym sk**wielem. x przesadziłaś... uczuciowy trup... bo umarły w nim uczucia... wraz z tym jednym które chciał zabić... wiesz już wszystko... kochanie... teraz pisz kim jestem... czekam... 👄 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ut mowę ci odjęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
Kochanie??"złamanie podwojne serca po raz drugi.":-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklej "Kropelką" i nikt go nie złamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka
Ut obraziłeś się na mnie? dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka
Ut Chcesz, czy nie chcesz czuję twoją złość, ale nie tędy droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś ut jak śmierdząca ryba, pod kołderką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te dalej piepszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No już jestem. Na chwilę musiałam odejść od komputera i pech chciał ,że Ut skreślił dwa posty. Ale nic to. Piszę dalej co mam napisać. Wiem że jesteś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ut to nieuleczalny przypadek flirciarza. Niestety w życiu kobiety takich nie tolerują, brzydzą się takimi. I on robi to co robi, bo to ma. Jak widać dużo głupich w jego stadzie sobie bryka...i za chwilę będą sobie łby rozwalały...brakuje tylko tej wulgarnej.. OTO STADO UTKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej stąd sobie iść szatynko, skarbko i inne mądre kobiety dajcie sobie spokój, nie zmienicie go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okazuje się, że coś Cię Ut ruszyło, czy to jest zraniona duma? Nie napiszę kim jesteś bo nie wiem i wiedzieć nie chcę. Tak jak Ty chcesz zabić to Coś bo jest Ci niewygodne. Ani mnie to ziębi ani parzy, uczuciowe trupy tak mają. Z tym się ze mną zgodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda tylko, że nie chcesz przerwać milczenia i szczerze z nami rozmawiać. Przeżyłam już swoje radosne i trudne chwile a z racji tego, że jestem dużo, dużo starsza od Ciebie chciałam Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś potwierdzam ;) ut Skarbie 😘 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę być dla Ciebie wrogiem ani przyjaciółką a tym bardziej kochaniem jak się do mnie w poście zwróciłeś. Chcę być dla Ciebie bratnią duszą, która jeżeli pozwolisz sobie pomóc poprowadzi Cię we właściwym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowo flirt pochodzi od starofrancuskiego conter fleurette, co znaczy "(próbować) kusić" przez upuszczanie płatków kwiatów. Ut, ileż tych kwiatków już upuściłeś? Niestety dostały się one również w niewłaściwe ręce. Niestety ja też nie trawię, kiedy mężczyzna flirtuje z innymi kobietami, a gdy robi to na moich oczach - od razu jest skreślony. To tak na przyszłość...Ut Spokojnej nocy. Buziaczek w czoło i mały klaps...na opamiętanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ups i znów zapomaniałam się podpisać szatynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
, Chcesz pomagać arogantowi? Człowiekowi, który kpi sobie z wszystkich i ze wszystkiego? Z ciebie też, jakoś nie śpieszy z odpowiedzią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety z powietrzem nie da się rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka
tekst 21:37 Nie ja pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×