Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gośćut

blisko, coraz bliżej... SKARBIE...

Polecane posty

Gość gośćskarbek
18.06 chamowate teksty ..wyzywanie od wariatek..pisanie ze komuś odbija ..wmawianie ze ktoś coś pisze..czyli przypisywanie konkretne teksty nie tej osibie co trzeba ..Idz sie leczyć bo zle z tobą serio!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja obecność jest dla was niekorzystna...a może tylko dla jednej osoby...z wieloma pseudonimami...widzisz ja i tak będę tu pisać...gdy ut założy nowy temat...możesz być pewna...ja tam będę...gdy przeniesiecie się na inne forum...ja również tam będę...ze swoją stopką...która chyba was najbardziej wpienia...dlatego takie agresywne się zrobiłyście...a może to brak faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trupko No i po raz kolejny obrażasz. A o tobie, wobec powyższego, jak się wyrazić? Ano wyrazić się po prostu jest strach, bo trzeba by było użyć najgorszych słów. Sio z tego forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie ja pisałam o tej sisi...a tobie radzę zajrzeć do słownika...i nauczyć się innych wyrażań niż...idź się lecz czy jesteś chora...i kto tu komu coś wmawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i kij w doopie to ty masz wariatko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
Ja to ja i ut wie doskonale kim jestem.Mało tego wiem dlaczego ut pisze pod takim nickiem..poniekąd pomysł zaczerpnął ode mnie bo kiedyś opisywałam go jako empatycznego i uczuciowego,on wie dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
Trupka wyrazaj sie!troche kultury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kij w d***e to ty masz trupczyco bo wszystkich o to oskarżasz, a najbardziej zagraża ci szatynka i ją najwięcej poniżasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie myślicie że boli mnie to gdy kopiujecie moje teksty...aby mnie obrazić i wygnać stąd...a mnie to bawi...bo widzę jakie z was desperatki...i skoro tak poważnie traktujecie to forum...to aż boję się jak jest w waszym realnym życiu...musicie być strasznymi nudziarami...z kijem w dupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
Utek i tak jest tylko moj a wy paranoiczki mozecie sie wzajemnie pozagryzac nie ziębi mnie to i nie grzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka
Dyskusja ta jest tylko dyskusją ludzi biednych, ubogich intelektualnie, w związku z tym żegnam na dziś, bo dziś już więcej tego czytać nie dam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt mi nie zagraża...to chyba wy mnie uważacie za zagrożenie...skoro robicie na mnie taki zmasowany atak...a może to jedna osoba...udająca że ktoś staje w jej obronie...to by się zgadzało...nikt mi tu nie zagraża z prostego powodu...ja nie mam szacunku do ut...a wy za nim szalejecie...i walczycie o jego względy...wmawiając sobie że to ten wasz...ten z świata rzeczywistego...ten który ma was głęboko w d***e...a wy wmawiacie sobie że was kocha...i na dodatek pisze o was w internecie...naprawdę śmieszne jesteście...żaden facet nigdy nie zakocha w babie traktującej życie i wszystkich wokoło aż tak poważnie...faceci nie chcą kobiet takich jak wy...z kijem w d***e...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka
Pisz sobie, pisz trupko ...wiesz, gdzie ja to mam? Oj, nie będę wypowiadać słowa, którego ty często używasz w mowie i piśmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że nie napiszesz tego słowa...w końcu masz kij w dupie...jesteście śmieszne...za bardzo wkurza was osoba z internetu...która tylko sobie pisze...dla jaj...a wy to tak przeżywacie...jesteście naprawdę śmieszne...mam nadzieję że będziecie wrzucać tu regularnie fotki...swojego czoła...i będzie widać ile zmarszczek zawdzięczacie temu że tak bardzo wkurzała was moja osoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
Jak na razie to jedyne ty atakujesz i ty wyzywasz więc zastanów się nad sobą.m nikt nie może zagrozić..bo mam gdzieś twoją obecność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy piszę że macie kij w dupie...to nie wyzywam...ja piszę prawdę...to smutne że nie umiesz się z tym pogodzić...bo to tylko pokazuje że chciałabyś mieć poczucie humoru...chociaż 1%...ale nie masz...masz za to 100% kija w dupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka
Skarbko Nie reaguj na nią, bo to zadziorna baba, ona tylko zaczepek szuka. A mnie i pewnie Ciebie też nie bawią takie prostackie przepychanki. Nie reaguj. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie masz gdzieś mojej obecności...gdyby tak było to olewałabyś to co piszę...i gdybyś nie miała kija w d***e to tak usilnie nie próbowałabyś temu przeczyć...niestety im bardziej zależy ci na tym abym nie pisała że masz kij w d***e...tym bardziej utwierdzasz mnie w przekonaniu że mam rację...ut też wie że masz kij w d***e...dlatego ciągle tu pisze że jej tu nie ma...i że żadna z was nie jest nią...bo jego skarb nie ma kija w d***e...a wy i owszem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
Prostackie(wyjęłaś mi to z ust) teksty nazywa poczuciem chumoru.Żal.pl.pozdrawam szatynko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
ten trol śwadczy o sobie nawet wiem kim jest.chory facet podający się za kobietę.koniec tematu.Z dnem nie rozmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie chcę z tobą rozmawiać...ja sobie tu piszę...a ty mi odpowiadasz...chociaż ja twojego towarzystwa nie chcę...bo to trochę wstyd...a ty nadal mi odpowiadasz...dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
Wstydzić trolu to się powinieneś ty za swoje słownictwo rynsztokowe..nudzi ci się to proponuję poszukać w słowniku znaczenie słowa" kultura języka".prostackie zachowanie nazywasz poczuciem humoru?Zal.pl.idę Ps.Teraz to ty u uta szans nie masz najmnejszych bo ut preferuje tylko kulturalne wypowiedzi.Znam go od wielu lat i wiem,jesteś skreśloNY.swomi wpisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kobietą...to raz...a dwa...jakie szanse u uta...?...ja nie chce uta...w przeciwieństwie do ciebie...zrobiłaś z siebie idiotkę pisząc o jakiś szansach u anonimowego faceta z internetu...ut pewnie sam się uśmiał gdy to przeczytał...smutne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeraża mnie to...że osoba chora psychicznie...jak ty 'skarbku'...zamiast leczyć się w szpitalu psychiatrycznym...pisze sobie tutaj...na forum...coś tam klikasz sobie w klawiaturę...ale czy na pewno wiesz co...?...czy twój mózg wie jakie brednie i...idiotyzmy....palce u twoich rąk wklepują w klawiaturę...wątpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×