Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gośćut

blisko, coraz bliżej... SKARBIE...

Polecane posty

Gość gość
"Artletka" a skąd ty się wynalazłaś? Narodziny z trupki to zapewne nic dobrego...Trupko, weź ty się ogarnij, bo już ludzka cierpliwość zaciera swe granice...:( I gdzie jest ten Utek??? Już widzę, jak z tobą rozmawia, już widzę jak za tobą się wirtualnie ugania, jak spośród Skarbów i Kochań ciebie wybiera i traktuje jako wyjątkową! naiwna! Kolejne biedne stworzenie, ofiara cywilizacji wirtualnej i paranoi mentalnej.:( Poczytaj sobie ile tutaj jest jego kochań, ile takich, które do niego wzdychały, a ty śmiesz jeszcze tutaj dołączać! :(Po co???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Artletka, zobaczymy co masz do powiedzenia...a znając życie, pewnie nic...nic znaczącego! Zostawcie tego Ut, on musi w końcu wyzdrowieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety...dla was...szlag mnie nie trafił...nie piszę też tutaj z gościa...ani jako arletka...więc proszę mi tu nic nie wmawiać...ale widać że tęskniłyście za mną picze...bo tak desperacko próbowałyście mnie wywołać z nory...to też jestem...ja nie chcę aby trup się za mną uganiał...i aby traktował mnie wyjątkowo...ja i tak jestem wyjątkowa...spośród tych wszystkich głupiutkich desperatek z kijem w dupie...które się w tym temacie udzielają...tylko ja tu jestem wyjątkowa...i...fascynująca...tak bardzo że gdy mnie nie było...ciągle pisałyście o mnie...abym zaszczyciła was moją obecnością...i...aurą nienawiści...wam zależy na tym aby...ut uważał was za wyjątkowe...bo jesteście miałkie i liczy się dla was zdanie byle kutasa...a mnie jego zdanie nie obchodzi...bo wiem że jestem cudowna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jeszcze nie wytrzeźwiałaś pijaczyno! Dziś miałam trochę czasu wszystko przeczytałam, i poznałam ciebie prosta osobo od jak najciemniejszej strony i nie zauważyłam cienia zainteresowania Ut twoją marną postacią, za to wiele razy czytałam o różnych wirtualnych gestach w stronę innych pań, które były znacznie więcej doceniane. Jestem tu nowa, ale nie mogę cię zdzierżyć prostaczko! Pisz sobie wyrachowane teksty, wmawiaj sobie liczne paranoje. komputer ci wybaczy, bo jesteś bardzo chorą osobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te tępaczki ze wsi zabitej dechami nadal próbują mi wmówić...że zależy mi na tym aby...ut pisał do mnie czułe słówka...wiesz co to czytanie ze zrozumieniem...?...może wróć się do podstawówki i przyswój trochę wiedzy...to że takie marne kreatury jak ty, skarbek czy szatynka...pragną adoracji ut...nie znaczy że każdy pragnie tego waszego fiuta...moja stopka to żart...która strasznie was wkurza...dlatego będę tu ciągle się pojawiać...aby działać wam na nerwy...bo bardzo łatwo was sprowokować...takie jesteście głupiutkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pa­rano­ja włada tym światem. B. Angel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałaś wszystkie moje posty...ty już masz 'kochaniutka' bzika na moim punkcie...ucz się ucz...ale to że przeczytasz wszystko co napisałam...nie zrobi z ciebie tak cudownej osoby jak ja...do tego poziomu nigdy nie dojdziesz...zawsze będziesz niżej w hierarchii...ale cóż ja poradzę...takie geny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paranoję masz ty...skarbek...i...szatynka...urządziłybyście o tego k****a walkę na śmierć i życie...damskich gladiatorów...niewolnic trzymanych na smyczy przez ut...gdyby szczytował warczałybyście pod jego fiutem...w walce o ostatnią kroplę jego spermy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie nie tępaczko! adoracji i uniesień z nim to ty pragniesz! masz to wytatuowane TĘPA KREATURO!!! Waruje tu jak pies. Zapomniałaś, co dopięłaś. Zapomniałaś co tutaj pisałaś? Skoda mi czasu na ciebie, dla mnie jesteś nikim. I tak traktuję cię jak powietrze, ze względu na to, co robisz, jakim słownictwem się posługujesz, ze względu na to, że jesteś kimś, kto powoduje odrazę. Wydaje mi się, że w życiu na ciebie nikt uwagi nie zwraca dlatego tak się zachowujesz. Najbardziej uwłaczające kobiecie - to słownictwo rynsztoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wart Pac pałaca a Pacynki Paca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(...) paranoja to nie tylko stan kliniczny, ale i cecha umożliwiająca przetrwanie. Mike Carey "Przebierańcy" Hej, przebierańcy potwierdzacie powyższą tezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dlaczego kopciuchu kopiujesz to co piszę...?...skoro podobno te słowa są z rynsztoku...i takie uwłaczające...już się tak glizdogonie nie wkurzaj...bo jeszcze bardziej się pomarszczysz...nie umiesz nic sama wymyślić...?...gdy porównałam was do psów...ty zaczęłaś pisać o warowaniu...skopiowałaś wyrazy jakimi was obrzucam...jesteś głupsza niż myślałam...a o nie zwracaniu uwagi to piszesz z własnego doświadczenia...?...pewnie tak w końcu facet którego widzisz w ut nie zwraca na ciebie uwagi...i nigdy nie będzie...dlatego żyjesz sobie w iluzji...że ut jest twoim ukochanym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pluje jadem, pluje jadem, pluje i pluje... Wyzywa nas od psów... A kto kogo przezywa sam się tak nazywa! Słowo się odwraca do właściciela wraca Właściciel choruje i słów nie przyjmuje! Nie, mądry człowiek to jedynie cię ominie i nikt się nie przejmuje tym, co ty piszesz, jesteś chora Czego mam się od ciebie uczyć wulagaryzów? jeszcze razu nie przeczytałam do końca do ty piszesz, po prostu omijam E, szkoda mi na ciebie czasu. Ale porządnie ci kijami dowalają skoro tak mięsem rzucasz:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopiujesz treść moich wypowiedzi...wyrazy których używam...pisałaś że przeczytałaś wszystkie moje posty...a teraz twierdzisz że...nie przeczytałaś ani jednej mojej wiadomości do końca...mianuje cię najgłupszym człowiekiem na ziemi...naprawdę w życiu z czymś takim się nie spotkałam...głowa mnie boli od czytania twoich wypocin...brak logiki zionie z każdego...jednego...wyrazu jaki wlepiasz w swoją wypowiedź...co w całości daje...wielki...nijaki jak jego autorka...miszmasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga: pies się odgryzł Oto dewiza dla ciebie trup...trrup..tup... dna osobo: Fakt, że jestem paranoikiem, nie oznacza jeszcze, że cały świat nie sprzymierzył się przeciwko mnie. Woody Allen Miej taką nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
splendid indeed, nareszcie widze w awatarze kosciotrupy burasów :D dosięgnęła sprawiedliwosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:37 Widzisz, mylisz jednego z drugim i już nie wiesz kto, co pisze... Odwal się ode mnie, nie lubię trupów. Fe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a umiesz napisać coś po polsku...lub...nie kopiując czyiś wypowiedzi...w tym również wklejania cytatów...?...a nie zapomniałam...jesteś na to za głupia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz jakie na ciebie można mieć argumenty i jak można z tobą w ogóle wytrzymać? A cytaty będę wklejać, bo mi tak podoba. Zabronisz mi? Jeszcze mnie się czepiasz? Ludzie, nie piszcie tutaj nic, bo tu grasuje jakaś nienormalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Absurdem jest dzielić ludzi na dobrych i złych. Ludzie są albo czarujący, albo nudni." Oscar Wilde Dalsze wnioski wyciągnijcie sobie sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za głupia??? jeszcze czas pokaże... Ciekawam, czy swoją mądrość pokazuje też w miejscu pracy? Zresztą po co pytam? z pracy pewno już ją wyrzucili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona już sobie poszła a ty dalej to przeżywasz :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona dzisiaj przeczytała zbyt mądre wypowiedzi, dlatego wszystkich wyzywa od głupich. Mianuj to siebie samą królową wszelkiego bagna i burdelu w tym również słownego. Przydał by ci się pas na dupę, bo cie źle wychowali. To jakaś gimbaza pisze...a może nauczycielka gimbazów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
21:51 ... masz rację... absolutnie... to wszystko co tu można dodać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ut nie można przemilczeć wielu spraw np. obrażania, nienawiści, pozniżania. Czy uważasz, że milczeniem wszystko można załatwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość wszystko wybacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ut wybacz utce bo to pewnie twój skarb z rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dawajcie psom tego, co święte, i nie rzucajcie swych pereł przed świnie, by ich nie podeptały nogami, i obróciwszy się, was nie poszarpały (Mt 7,6). Jakże te słowa pasują do pewnej osoby z tego forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×