Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zrobił mi dobrze. Mam wyrzuty sumienia.

Polecane posty

Gość gość

Wynajmuję pokój w ładnym domku, w którym jednocześnie mieszka właściciel. Na parterze znajduje się biuro, które jest jego miejscem pracy. Od samego początku miałam z nim dobry kontakt, on jest dla mnie zawsze bardzo miły, może nawet za bardzo? Często szykuje mi śniadanie przed wyjściem do pracy, gdy wychodzę na uczelnię daje mi, a to jogurt, a to soczek... Zazwyczaj czeka na mnie z obiadem. Czasem podwiezie, odbierze... Nawet zaproponował mi u siebie dobrze płatną pracę. Często obdarowuje mnie różnymi rzeczami, dość kosztownymi. W każdym razie wczoraj doszło między nami do małego incydentu i teraz jest mi bardzo za siebie wstyd. Chodzi o to, że on zrobił mi minetkę. Mam wyrzuty sumienia i nie wiem jak się teraz zachowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc kamil z tej strony, jeżeli nie masz chłopaka ani meza to co się przejmujesz, korzystaj z zycia zamiast zadreczac się ze niepotrzebnie to zrobiłaś.gdybym ja był na twoim miejscu, a właścicielem byłaby kobieta i miał okazje jak ty to bym ja bzykał ile by chciała i nie ma w tym nic złego-zycie. kiedy będziesz się bzykac jak nie za młodu.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Nie mam nikogo ale jest mi po prostu wstyd za siebie. Nie wiem jak teraz spojrzę mu w oczy. Jak mam z nim rozmawiać i jak się zachowywać. Wstydzę się wyjść z pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu dzień jak co dzień, widze ze nie jesteś bardzo smiała i pewna siebie, skoro po minetce masz takie zakłopotanie, a szkoda bo faceci lubia takie szalone laski, pewne siebie. to tylko seks który jest potrzebny każdemu, musimy sobie dogadzać, nie ma w tym nic złego, jeżeli nie robisz tego za kase,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy tego nie robiłam. Nigdy wcześniej nikt mnie nie pieścił. Pewnie to potęguje moje zakłopotanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile masz lat, i powiedz szczerze było fajnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 22 lata. Było nawet bardzo fajnie tylko teraz się źle czuję z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm 22lata i nie uprawiałaś seksu a myslalem ze takie kobiety nie istnieja :) taka sytuacja w jakiej jesteś- wynajmujesz pokój u faceta, wiec się na codzien widzicie, gadacie, itp., to sprzyja takim sytuacja jaką przezyłas. i czasem może wydarzyć się cos więcej? ale to ty musisz decydować co dla ciebie najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet widć ze podbija do ciebie i już powoli osiąga swój cel. kosztowne prezenty ? nie zdziwolo cie to ? a ile facet ma lat ? moze to jest szansa na jakiś związek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nawet nie byłam w związku... Obawiam się czy to nie popsuje naszych dobrych relacji, które mieliśmy. Lubiłam go. Nie wiem jak ja mam się mu teraz pokazać na oczy i zachowywać naturalnie. Pechowo się stało, że do tego doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak do tego doszło ? bo chyba od tak tego nie zrobił .... no dałas mu przyzwolenie moze facet tez nie wie co teraz ma ze soba zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze czułam zakłopotanie gdy mnie czymś obdarowywał... Nie wiem ile on ma dokładnie lat. Około 50-60?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest coś takiego jak fascynacją starszym gościem... czasem mają cos w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupio mi opowiadać ale zgadza się... Nie zrobił tego tak po prostu. Wszystko przez to, że przyłapał mnie w sytuacji gdy sama się pieściłam i chyba podniecenie przysłoniło mi zdrowy rozsądek niestety. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50-60 to zmien lokum, a ta sytuacje potrakuj luźno, po prostu fajna zabawa, cos mi się wydaje ze ten facet będzie chciał liczyc na wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. On jest bardzo elegancki i zadbany. Przystojny pomimo wieku. Ewentualne oznaki starości jak chociażby siwizna wcale nie działają u niego na niekorzyść. Wręcz przeciwnie. Przynajmniej na mój gust. Naprawdę lubię go ale to co się przydarzyło to przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z jednej strony.... raz sie żyję. Jak było okej i dla ciebie i dla niego to co w tym złego. Jak on nie ma nikogo ty nie masz.... facet jest fajny z wyglądu i tp ...nikomu krzywdy nie robicie. A że i tak wżyciu bywa no to co poradzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A że tak facet może naprawdę kobietę zadowolić bo jest doświadczony ....eh.... a nie jak te malolaty włazyl wyjął i mega kosmos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
Ładnie Cię urabia. Ja bym nigdy nie wchodził w te relace z osobą która mi wynajuje mieszkanie. Może dojść do takiej sytuacji "albo seks albo szukaj sobie nowego lokum". Ja w twojej sytuacji bym już szukał nowego mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przeprowadziłam się tutaj przed rozpoczęciem drugiego roku studiów. Obecnie mam wakacje, a od października idę na studia magisterskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może albo nie musi.... widać że dziewczynie przyda się trochę rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to prawda. Było mi bardzo przyjemnie... Tylko teraz się nie najlepiej czuję psychicznie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lub poprostu pogadać zacisnąć zeby i powiedzieć stalo sie jak sie stalo i sorry bardzo ale nie chce wiecej takich sytuacji. mea cupla i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze nie wydaje mi się żeby to był zły człowiek, który chciałby mnie skrzywdzić. Nigdy wcześniej nie było takich sytuacji. Poza tym nie mogę powiedzieć o nim nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turkuć dziś Ładnie ją urabia? Przecież to dorosła, 22-letnia dziewczyna, przypuszczalnie sprawna umysłowo. Pomijając to, że wygląda to na prowokację, czy wg Ciebie normalne jest, że młoda kobieta, wynajmująca mieszkanie o 50-60 latka, przyjmuje: - śniadanie, które jej szykuje przed wyjściem do pracy - prowiant (jogurt, soczek) na uczelnię - obiady - podwożenie - częste a kosztowne prezenty ("Często obdarowuje mnie różnymi rzeczami, dość kosztownymi.") - zaproponował pannie "dobrze płatną pracę". Czy to jest normalne zachowanie? Nie. Od początku widać, że facet chce sobie zrobić z dziewczyny utrzymankę, a jej odpowiadają płynące z tego profity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wez się nie przejmuj kiedyś trzeba zdobyc jakies doswiadczenie. Nie rób z siebie winnej bo jak by on nie chcial to by nic nie zrobil w tym kierunku. Ludzie jesteście dorośli .... o tym sie nie mówi ale jeszcze mlodsze od ciebie gorzej się zachowują a ty jestes dorsoła i na studiach i nie w gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś w lutym w tym roku byłam chora, a on się mną opiekował. Zabrał do lekarza, kupił leki, przynosił mi soczki, herbatki, sprawdzał temperaturę. Miłe to było. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie spała z nim za te profity a to różnica jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet tez może nikogo niema i chce sie kimś opiekować lub jak to człowiek kogoś mieć..... a wy już sponsoring i inne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×