Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zrobił mi dobrze. Mam wyrzuty sumienia.

Polecane posty

Gość gość
No wlaśnie... w czym problem? nie udawaj już takiej cnotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:01 - to nie tak :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko! ty tak naprawde, czy tylko udajesz?Zrobił ci dobrze i chcesz tego a wypisujesz tu takie bzdury... przestań się osmieszac, nie masz 15 lat... dałaś mu dobrowolnie piczę i dobrze... tak trzymaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jeśli dojdzie między Wami do seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedz tak szczerze czy miałabyś ochotę na coś więcej z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, to teraz stary pryczek zrobi dla ciebie wszystko...wyciśnij z niego tyle ile się da, nie bądż głupia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zrobiłaś niczego złego. Nie musisz czuć się z tym źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochałaś się w tym Panu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem. Wydaje mi się, że mogłabym mu ulegnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rob co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrość 'ich bierze . Nie słuchaj tych przegrywow i kieruj się sercem. To normalne że jesteś skrepowana. A skoro jesteś dziewica to ważne był 1 seks był ok. Ja bym na Twoim miejscu się z nim przespala bo kto wie na kogo trafisz. A ten już jest dojrzały. Wie jak zaspokoić,pewnie postawi cię na 1 miejscu a nie siebie ,jest delikatny.to ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz zależy na ile czujesz się gotowa wchodzić z nim w relacje intymne i w ogóle być blisko niego. Jeżeli chcesz ewentualnej bliskości, seksu, to czas pokaże-może i on tego chce. Nie musisz nic robić, zachowuj się jakby nigdy i nic i czekaj na bieg wydarzeń. Chyba, że facet ma 60+ i problemy z potencją, wtedy na minetkach się skończy... A jeżeli nie dopuszczasz absolutnie możliwości kolejnych zbliżeń i boisz się, że mogłabyś mu ulec wbrew sobie pozostaje poważna rozmowa. Wyjaśnij, że to nie powinno się stać i nigdy więcej nie ma prawa się do Ciebie zbliżyć, przeprosić. W razie niedwuznacznych sytuacji przeprowadzić się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak szczerze to dopuszczam do siebie taką myśl. Było mi naprawdę cudownie jak mnie pieścił. Z drugiej strony mam taki mętlik czy to było właściwe? Co on sobie o mnie teraz myśli? Naprawdę bardzo go lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc też tego chcesz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj już nie udawaj takiej cnotki. :D Było Ci dobrze to nie ma czego żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też myślę, że skoro było dobrze, to jest dobrze. A jak minął dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś dorosła, nie zrobiłaś tego z byle kim. Sama mówisz, że on jest Ci bliski. Nie ma czego żałować. Daj znać autorko jak się sprawy mają. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam Cię autorko. Miesiąc temu założyłaś temat o tym, że wynajmujesz u faceta pokój a on Ci daje drogie prezenty. Padały odpowiedzi że facet Cię kupuje i jesteś łakoma na te prezenty. Zaprzeczałaś, pisałaś że bierzesz je bo nie umiesz odmówić, ale nic między Wami nie zajdzie. Teraz zaszło, prezenciki zadziałały. Ja Cię nie krytykuje bo masz prawo robić co chcesz, ale nie upiększaj sprawy i nie koloryzuj. Sprzedałaś się i taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem krytykowania autorki. Przecież sama pisała, że jest między nimi jakaś tam więź porozumienia, że on jest jej bliski. Nie znają się od wczoraj, a 2 lata. Do tej sytuacji doszło dopiero teraz. Nie rozumiem krytyki, że się sprzedaje. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym zrobił jej tylko minetkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lool to znowu prowokator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa jak wy wszyscy..... Zazdrość d**e ściska .... Trudno w to uwierzyć że się może ludzie do siebie zbliżają chociaz dzieli ich róznica wieku. Ale to dla niektórych tu to zaraz sponsoring i oddałas się ...no po dwóch latach.....niektóe gimbazy gorzej się zachowują już za pierwszej randce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spędziliśmy ze sobą wczoraj czas i już wszystko dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to super :) niech wszystko będzie okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porozmawialiśmy sobie tak od serca. Czuję się szczęśliwa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie dawał prezencikow to autorka by nie dała dupy. Taka prawda. Ja wiem, ze brzydule sa zdesperowane ale zeby nie miec godnosci. Ble obrzydlistwo. Sama siebie usprawiedliwiasz, autorko a jesteś głupia, zakompleksiona zapewne i niewiele warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest prowo koniotrzepa jaki facet po 60 wie co to mineta i kto robi coś tak obrzydliweho. Nie wierze ze sie tak zabawialas myszka przy zqmknietych drzwiach Prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ci zrobil minetke to chyba cie lubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna zna się z nim nie od wczoraj, a od dwóch lat. Sama pisała, że ma z nim bliski kontakt. Co w tym złego, że zrobił jej dobrze? Durne zazdrosne baby. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Murph_
Widzę,że niektórym kobietom imponuje to, co zdarzyło się autorce. Każdy ma prawo do wszystkiego. Ale ta sytuacja jest trochę inna. Autorka wspomniała,że ów jegomość jest dla niej jak ojciec, którego nie miała. Obdarowywał prezentami, troszczył się. Ok,miło. Myślę, że gość ją wyczuł, że jest dziewicą,zero doświadczenia itd. Zdobył jej zaufanie, bo chce się zabawić. Później zmieni się to w sponsoring, w zasadzie już jest. Ile studentek tak robi? Dużo,bo czegoś im brakuje. A że nie masz doświadczenia w tych sprawach, nie masz jakiegoś tam obiektywizmu. Stracić dziewictwo z jakimś staruchem? Niech każda obrończyni autorki odpowie na pytanie, czy straciła cnotę też z jakimś dziadkiem? Teraz tak przytakujecie, bo zwyczajnie wasze życie erotyczne kuleje,nie istnieje,bądź jesteście zboczone. Zresztą, to twoje życie. Ja tu widzę po prostu układ. Nie zdziwiłbym się, jak ten dziadek od dawna cię podgląda przez kamery lub otwory w ścianie. Moze nawet nagrywał sobie dla własnych celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×