Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zrobił mi dobrze. Mam wyrzuty sumienia.

Polecane posty

Gość gość
To nie jest też tak, że on robi to wszystko, a ja kompletnie nic. Po prostu to on jako pierwszy zaczął tego typu gesty ale ja też mu pomagam z wieloma rzeczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, on nikogo nie ma. Od początku wyczułam w nim potrzebę kontaktu z kimś, zatroszczenia się... Wydaje mi się, że to stąd jego zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i spoko .... widac ze facet nie jest jakim zbokiem czy nachałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś - Owszem, różnica jest taka, że chętnie by wzięła sobie wszystko, nie dając w zamian tej monety, którą ów pan by chciał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdym razie nie najlepiej się stało, że doszło między nami do takiego zbliżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko nic się nie przejmuj. Z jednej strony taki facet z doświadczeniem , opiekuńczy miły ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
D długo tam mieszkasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że powinnaś się odwdzięczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeprowadziłam się do niego pod koniec września 2014 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa sorry ja nie czytam aż tak wnikliwie jak co niektórzy linijka po linijce litera po literze z wywieszonym jęzorem aaaaa i co mu jeszcze zrobiła aa może to ona jemu wez....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inaccessible89 - "To nie jest też tak, że on robi to wszystko, a ja kompletnie nic. Po prostu to on jako pierwszy zaczął tego typu gesty ale ja też mu pomagam z wieloma rzeczczami."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja mam się teraz zachowywać przed nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba podejsc do tego na luzie i tyle...kto wie moze pojawi się jakieś uczucie .... są faceci starsi jak cukiereczki przystojni a nie jeakies dziady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On akurat jest takim cukiereczkiem. Rozmawiając z nim nie czuję w ogóle tej różnicy wieku, pokoleń. Rozumiemy się normalnie. Tylko teraz wstydzę się przed nim. Przecież mogłam się nie zgodzić, zaprotestować... Nie wiem co we mnie wstąpiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tam.... może facetowi tez jest wstyd że tak sie zachował. Może ma wieksze wyrzut sumienia jak ty. No kiedyś będziesz musiała wyjśc i sama zobaczysz jaka jest sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co w ciebie wstąpiło ? jesteś kobieta masz swoje potrzeby i tyle instynkt i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz, że on może mieć podobne uczucia? Teraz pewnie jest w pracy w biurze ale nie będziemy unikać się w nieskończoność. :( Oby to nie popsuło niczego. Było mi tak dobrze, a teraz cierpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest facetem też ma swoje potrzeby.... no ale jak piszesz dbał o ciebie troszczył się.... moim zdaniem zwykły facet który chce przeleciec kobiete nie chodzi do niej w chorobie i nie podje herbaty i termometru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładniej to było tak, że ja się samozaspakajałam, a drzwi od pokoju nie były zamknięte. Gdy zorientowałam się, że nie jestem sama, że on mnie oglądał, zawstydziłam się i skrzyżowałam nogi, a on wtedy podszedł do mnie i zapytał czy może mnie uszczęśliwić. Potem delikatnie rozchylił moje uda, a ja w całości mu uległam, nawet nie zaprotestowałam ani nic. Tak po prostu. On klęknął przy brzegu łóżka i zaczął mnie pieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i taki cukiereczek.....eh no nic .... trzeba się cieszyć chwilą i tyle . Prosta sprawa nastrojowo sytuacja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co i potem sobię wyszedł i już ? nie chciał nic wiecej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było mi cudownie. Nigdy nikt mi tego nie robił, nie przypuszczałam, że to jest aż tak przyjemne. Robił to z taką starannością i delikatnością. Dał mi dużo przyjemności. Nie wiem jak teraz będzie wyglądała nasza relacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już chyba tylko lepiej po czyms takim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic więcej nie zrobił, ani na nic więcej nie nalegał. Chociaż widziałam wyraźnie zarysowane wybrzuszenie na jego spodniach. Po wszystkim byłam prawie nie przytomna. Przytuliłam go. Posiedział trochę ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to co sie martwisz sam powiedzial że cię uszczęsliwi i to zrobił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu się teraz wstydzę. To co się stało było bardzo intymne. Nie wiem jak mam się teraz zachowywać? Jak będzie wyglądała nasza relacja? Może nie potrzebnie się obawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej napewno to jest dorosły facet.... chyba że obawiasz sie że on będzi eteraz chciał wiecej i będzie mógł sobie wchodzić do ciebie do pokoju. To trzeba wyjasnić i zacząc od opserwacji jak on się zachowuję. Chyba że on ci sie podoba i chciała byś z nim nie wiem być czy jak.... Z tego co wiem starszy facet to jest też coś innego niż młody gnojek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi się jako mężczyzna. Gdyby mi nie odpowiadał to na pewno bym nie pozwoliła mu się pieścić w najbardziej intymny sposób. Tylko nie wiem jak to wszystko będzie teraz wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korzystaj, wyciskaj jak cytrynę, weź z tego "związku" co się da, bo jak opuścisz gardę to facet cię zmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie byłam na to przygotowana, to się wydarzyło tak spontanicznie. Nigdy też nie byłam intymnie z mężczyzną i podejrzewam, że to stąd po części biorą się moje rozterki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×