Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćautorkaaaaaaaaaaa

Dzięki programowi 500 plus w tym roku byłam na trzytygodniowych wakacjach

Polecane posty

Gość gośćautorkaaaaaaaaaaa

Co roku jezdzilismy na tydzien a wtym roku pojechalismy na trzy , było mega miło :) dziękuje Pani Szydlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dzieki pani szydlo tylko dzieki moim podatkom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ściemniaj za te twoje 500+ stary pije w barze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo się cieszę Twoim szczęściem. Samotna matka JEDNEGO dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautorkaaaaa
samotna jednego dziecka ? po co ubolewasz i zaznaczasz ? zrób sobie drugie i wyjdz za mąz - proste , no chyba ze nikt cie nie chce ! to zrób sobie chociaz drugie na seks jest duzó chetnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, pełno tu nad morzem wielodzietnej hołoty, co tylko Wrzeszczy i innym urlop zatruwa. Pierwszy raz na wakacjach, zerwani z łańcuchów. Zero ogłady, smród, bród i ubóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swietnie :) mam nadzieje,ze pogoda dopisala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojeju,a tu same czyscioszki z wyzszych sfer pisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez pobieram 500 zł na dziecko, na wakacje wyjezdzamy od wielu lat. Zawsze trafi się jakiś Janusz co z Grażyna na urlop wyjeżdża, ale taki urok wakacji, ludzie są różni i ci co maja kasy jak lodu często są jeszcze bardziej uciazliwi niż ci skromni i biedniejsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćautorkaaaaa dziś samotna jednego dziecka ? po co ubolewasz i zaznaczasz ? zrób sobie drugie i wyjdz za mąz - proste , no chyba ze nikt cie nie chce ! to zrób sobie chociaz drugie na seks jest duzó chetnych usmiech.gif Zrób sobie 12 bo brakuje patoli w naszym kraju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gośćautorkaaaaa dziś samotna jednego dziecka ? po co ubolewasz i zaznaczasz ? zrób sobie drugie i wyjdz za mąz - proste , no chyba ze nikt cie nie chce ! to zrób sobie chociaz drugie na seks jest duzó chetnych usmiech.gif Zrób sobie 12 bo brakuje patoli w naszym kraju x jak bedzie mnie stac to zrobie sobie nawet 12 i nic ci do tego zapyziała kuro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500 plus to specyficzna grupa ludzi. Widać ich w biedronkavh i nad polskim morzem szczególnie. Nie dziwie się, że ktoś ich nazywa hołotą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautorkaaaaa
gość dziś Tak, pełno tu nad morzem wielodzietnej hołoty, co tylko Wrzeszczy i innym urlop zatruwa. Pierwszy raz na wakacjach, zerwani z łańcuchów. Zero ogłady, smród, bród i ubóstwo. x Taaaaa w Bułgarii byłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dzięki 500+ muszę zasuwać na 2 etatach, bo mam jedno dziecko i jestem samotną matką. DZIĘKUJĘ PANI SZYDŁO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli wszystkie rodziny np.z dwojka dzieci to patologia,bo dostaja kase z programu 500plus. Dobra,niech tak bedzie. Ja nie przejmuje sie opinia zazdrosnych ludzi.Jako patologia mam lepiej niz wy.i przynajmniej nie splacam kredytu za dom.Haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Ci,ze bywanie w biedronce nie zalezy od grubosci portfela.Widuje tam tez zamozne osoby.Argumenty z dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o bywanie w Biedronce chodzi o to jak się tam zachowują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matki samotnie wychowujące dziecko są najbardziej poszkodowane w tym kraju. A nie każda z nich to puszczalska panienka nie wiedzaca z kim ma dziecko. Sa kobiety, które straciły i pochowaly swoich mężów. I taka kobieta ma glodowa pensję na dwie osoby, ale dochód jej przekracza o parę zl w związku z czym nie dostaje nawet zasiłku rodzinnego, zasilku dla matki samotnej no i 500+. Ale jak to powiedział ktoś z pis, ze taka kobieta powinna wyjść za mąż i zrobić sobie drugie dziecko jak napisala autorka. Jesteś autorko bezczelna i nie masz za grosz empatii w sobie..Ale karma wróci do Ciebie ze zdwojoną siłą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dzięki 500+ muszę zasuwać na 2 etatach, bo mam jedno dziecko i jestem samotną matką. DZIĘKUJĘ PANI SZYDŁO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna wspolczuc takim matkom,ale to mie jest wina rodzin wielodzietnych tylko rzadu,ze ta ustawa jest taka a nie inna i nie nalezy wylewac wiadra pomyj na tych, ktorzy korzystaja z tego programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500 + źródło utrzymania pijaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostaje pieniadze na dziecko,ale nie pije w ogole alkoholu wiec nie wiem skad takie wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zwalniam się z pracy i robię dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuki08
ja tez biore i widze ze te co się madruja to pojebane zacofane kurwy dla was braklo? Az przykro placcie podatki a nam jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:11 Ale autorka się tutaj szczyci, ze za podatki tych matek miała dłuższe wakacje i jeszcze bezczelnie się wyśmiewa z nich. No sorry, ale to jest cios poniżej pasa. Nie wie czemu ta kobieta jest sama z dzieckiem, ale jest to dla niej powód do kpin. Słoma z butów autorce wystaje i tyle. Zakładam, ze sama nie pracuje więc nawet na te swoje 500+ się nie składa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wszyscy zwolnimy się z pracy i będą nam piniądze drukować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz sie tak nie cieszcie bo i tak 500+ wam zabiora predzej czy pozniej. Te 500+ to jest po to zeby patole dzieci robili a robótka smierdzi. Moja sasiadka przed 40 tez sie teraz o drugie stara, bo jej na piwo nie starcza i na splate kolejnej chwilowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A wszyscy zwolnimy się z pracy i będą nam piniądze drukować. TO TAK SIĘ DA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób sobie drugie i wyjdz za mąz - proste , no chyba ze nikt cie nie chce ! to zrób sobie chociaz drugie na seks jest duzó chetnych usmiech.gif co za patologiczny osobnik, juz wole zeby mnie nikt nie chcial niz byc krowa rozplodowa bez empatii dla innych niz ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkuki08
pozatym nasze dzieci nie sa gorsze od waszych i walcie się zazdrosne szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×